Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Mam zaszczyt przedstawić wam kolejny epizod przygód Condomana, w którym wystąpił nowy bohater: Pingwin Szablozębny!
Wersja bez cenzury jak zawsze na gramsajcie

20070430211453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:17, Graszczur napisał:

Mam zaszczyt przedstawić wam kolejny epizod przygód Condomana, w którym wystąpił nowy bohater:
Pingwin Szablozębny!
Wersja bez cenzury jak zawsze na gramsajcie


Hehe czego ty nie wymyślisz :) Faktycznie się wtapia w otoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:25, Pustelnik 88 napisał:

Pustelnik88 & Pustelnik 88

UWAGA!!! Rysunek o tematyce NIE dla dzieci :P


Niezłe.
Ja jutro też coś wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hmm... No proszę, jak chcesz to potrafisz stworzyć coś naprawdę niezwykłego i niepowtarzalnego, a Twoja praca właśnie taka jest. Twarz zombie bardzo ciekawa, a najbardziej "otwór gębowy", z którego powinien wydobywać się krzyk, który ma słyszeć odbiorca - ja taki krzyk słyszałem... Kolorystyka jak najbardziej zasługuje na pochwałę, bo świetnie oddaje klimat obrazka... Nic dodać, nic ująć - nie chciałbym się spotkać z tą bestią... :D Czekam na kolejne Twoje prace, które już teraz chciałbym zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ci to wyszło, chociaż zauważyłem to samo, co w poprzedniej pracy - dziwne stopy. Tobie słabo (dziwnie) wychodzą stopy :).
A tak poza tym - bardzo dobra praca

igorinho
Kolejny epizod przygód twojego idola, Condomana, czeka na Ciebie!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 09:24, Graszczur napisał:

Bardzo ładnie ci to wyszło, chociaż zauważyłem to samo, co w poprzedniej pracy - dziwne stopy.
Tobie słabo (dziwnie) wychodzą stopy :).
A tak poza tym - bardzo dobra praca


Sam pod koniec rysowania to zauważyłem :P
Ale powiedzmy tak: zombie urodził się z lewą stopą dużo większą niż prawą, więc nie ma tu błędu z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:17, Graszczur napisał:

Mam zaszczyt przedstawić wam kolejny epizod przygód Condomana, w którym wystąpił nowy bohater:
Pingwin Szablozębny! Wersja bez cenzury jak zawsze na gramsajcie


Dopiero po Twoim poście odpowiadającym do Pustelnika 88 zauważyłem, że powstały kolejne przygody gumowego bohatera... :D Kolejny raz muszę pochwalić wykonanie komiksu i pomysłowość przygód "Człowieka Gumy" - okienko z tekstem: "człowiek guma doskonale potrafi wtapiać się w otoczenie..." i genialnym rysunkiem ( naprawdę potrafi rozśmieszyć do łez ;) rozbawiło mnie najbardziej... Kto by pomyślał, że gumowy bohater potrafi się tak kamuflować? Szacunek dla niego... :) No i oczywiście Pingwin Szablozębny - najlepszy przyjaciel... Obawiam się o tą przyjaźń, bo ostre zęby w parze z... - to trochę niebezpieczne :D Nie mogę się doczekać kolejnego epizodu, bo już jestem ciekaw co tym razem wymyślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że ten Zombie naprawdę fajnie Ci wyszedł. Bardzo ciekawie go narysowałeś ,wygląda dosyć strasznie.Gratulację,naprawdę dobry rysunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:25, Pustelnik 88 napisał:

Pustelnik88 & Pustelnik 88

UWAGA!!! Rysunek o tematyce NIE dla dzieci :P

O boże! Ile krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:01, Dominik000 napisał:

O boże! Ile krwi!


...a mówią, że to tylko 6 litrów z hakiem :) Jednak to jest sztuczna krew, nie bój się :P Ten trup już dawno temu swoją przelał na polach Grunwaldu, a teraz powstał, by przelać kielich Mocnego Wina za Was tu zebranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 15:04, Pustelnik 88 napisał:

...a mówią, że to tylko 6 litrów z hakiem :) Jednak to jest sztuczna krew, nie bój się :P Ten
trup już dawno temu swoją przelał na polach Grunwaldu, a teraz powstał, by przelać kielich
Mocnego Wina za Was tu zebranych :)


No to na zdrowie...naczy się jeżeli można tak powiedzieć ;p.
Inna sprawa, że całkiem trendi ten zombie, skoro mu się chciało iść po bardziej nowoczesne ciuchy - jednak nie taki ciemny on jest jak na średniowiecze ;).
Sam rysunek podoba mi się bardzo, zastrzeżenia - jak wyżej - mam jedynie do stóp ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:04, Pustelnik 88 napisał:

...a mówią, że to tylko 6 litrów z hakiem :) Jednak to jest sztuczna krew, nie bój się :P Ten
trup już dawno temu swoją przelał na polach Grunwaldu, a teraz powstał, by przelać kielich
Mocnego Wina za Was tu zebranych :)


To chyba było wino kartonowe (wyjątkowo tanie :P), taką minę ma :) A poza tym to naprawdę niezłe :) Ja może wkrótce wrzucę poprawionego łysego i coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:25, Pustelnik 88 napisał:

Pustelnik88 & Pustelnik 88

UWAGA!!! Rysunek o tematyce NIE dla dzieci :P


To piórko i tusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:32, rogoz94 napisał:

> Pustelnik88 & Pustelnik 88
>
> UWAGA!!! Rysunek o tematyce NIE dla dzieci :P

To piórko i tusz?


Nie :) Czarny, cienki długopis i kredki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 09:54, Pustelnik 88 napisał:

Nie :) Czarny, cienki długopis i kredki...

:)
Ale wyszło na prawdę fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:39, igorinho napisał:

> Mam zaszczyt przedstawić wam kolejny epizod przygód Condomana, w którym wystąpił nowy
bohater:
> Pingwin Szablozębny! Wersja bez cenzury jak zawsze na gramsajcie

Dopiero po Twoim poście odpowiadającym do Pustelnika 88 zauważyłem, że powstały kolejne przygody
gumowego bohatera... :D

Jak mógłbyś nie zauważyć? Tyle byś stracił...

Dnia 01.05.2007 o 13:39, igorinho napisał:

Kolejny raz muszę pochwalić wykonanie komiksu i pomysłowość przygód
"Człowieka Gumy" - okienko z tekstem: "człowiek guma doskonale potrafi wtapiać się w otoczenie..."
i genialnym rysunkiem ( naprawdę potrafi rozśmieszyć do łez ;) rozbawiło mnie najbardziej...

Człowiek Guma jest uniwersalny i elastyczny. Przekonacie się o tym niejeden raz. Hej, żadnych skojarzeń!

Dnia 01.05.2007 o 13:39, igorinho napisał:

Kto by pomyślał, że gumowy bohater potrafi się tak kamuflować? Szacunek dla niego... :) No
i oczywiście Pingwin Szablozębny - najlepszy przyjaciel... Obawiam się o tą przyjaźń, bo ostre
zęby w parze z... - to trochę niebezpieczne :D

Eee tam. Przecież najpotężniejszą bronią Pingwina Szablozębnego są silne płetwy

Dnia 01.05.2007 o 13:39, igorinho napisał:

Nie mogę się doczekać kolejnego epizodu, bo
już jestem ciekaw co tym razem wymyślisz :D

Następnym razem będzie Kontrreformacja na Wesoło i Niespodziewany Atak Łódzkiego Pogotowia. Cholera, wykrakałem... :P

A co sądzisz o bohaterskim czynie Condomana, jakim było uratowanie biednego kotka z pożaru? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować