Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 10:58, Budo napisał:


> Wrzucaj co masz i sie nie tlumacz :). To normalne,ze rysownik po pewnym czasie czuje wstret

> do tego co stworzyl, trzeba sie nauczyc z tym zyc :P. nie gadj tylko zamieszczaj rysunki.
Co,
> chyba sie nie wstydzisz tego co stworzyles? To samo tyczy sie innych uzytkownikow! Czasem
nie
> liczy sie technika ale pomysl!

Wstydzę sie na pewno niektórych prac, tych robionych 10 lat temu. Teraz niestety miałem dłuuuga
przerwę od rysowania, niestety nie mam na to czasu. Postaram sie jednak wrócić i bazgrać sobie
coś os czasu do czasu. Jak znajdę chwilę to zeskanuje gdzies i powrzucam tutaj jakie rysuneczki,


O, stary :) Nad podrecznikiem do WarZone siedzialem ze 2 lata :). Ilustracje mnie miazdzyly. Co do artow z Warhammera, to jest tam taki gosc, ktory rysuje tuszem takie niby byle jakie arty, widac, ze nie zajmuje mu to zbyt wiele czasu ale moim zdaniem sa swietne. Widac lekkosc reki i plynnosc w wykonywaniu prac. Co do prac sprzed 10 lat, nie ma sie czego wstydzic, sam chetnie zeskanuje swoj pierwszy zeszyt z rysunkami i cos tu powklejam. Do roboty do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chętnie pododawał swoje gdybym miał tą magiczną skrzyneczkę skanerem zwaną :/ Takto muszę się zadowolić myszką i programosem ArtRage... Normalnie (znaczy się ołówkiem po kartce ;)) rysuję podobnie tylko że zamiast 2 godzin to 20 minut :P

O ile z rycerza nadal jestem dość zadowolony to jednak jak patrzę na tego gościa to uznaję, że z proporcjami trochę pogmatwałem :P Chcociaż ja tam nigdy za dobrze ludzi nie rysowałem... Zaznaczam, że jest to rysowane mychą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu ktos przerwal milczenie. Ja natomiast skonczylem kolorowac swoj poprzedni obrazek. Troche to trwalo ale to wina sesji poprawkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 23:31, Yarr napisał:

Dobra, żeby nie było, że obejrzałem cudze, a wstydzę się swoich ;)


Jestes dobry, clyde. Studiujesz grafike? Bo to mi wyglada na cos wiecej niz na robote samouka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 15:59, Astmatyk napisał:

Jestes dobry, clyde. Studiujesz grafike? Bo to mi wyglada na cos wiecej niz na robote samouka.


Nie. Skończyłem szkołę plastyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was małą prośbę. Nie mam kompletnie żadnego pomysłu na to jak narysować pewien rysunek (jak to się mówi: nie mam weny :P). Chodzi o narysowanie wehikułu czasu. . Moglibyście mnie natchnąć i narysować choćby szkic takiego wehikułu a mi może uda się coś narysować samemu. I nie chodzi mi tu o to, że wy mi narysujecie, a ja to bezczelnie wydrukuję. Nie jestem taka, tylko po prostu nie wiem jak to narysować. Może wy macie jakiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 23:17, natkasuper1 napisał:

Może wy macie jakiś pomysł??


W sumie wehikuł czasu jest tak abstarkcyjną wizją, że możesz narysować kwadrat i nikt nie ma prawa Cię o nic posądzić. ;-)
Nie mam talentu platycznego, więc nie moge bardziej pomóc. Poszukaj na necie, na jakichs stronach fanowskich. może coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 22:44, Yarr napisał:

> Jestes dobry, clyde. Studiujesz grafike? Bo to mi wyglada na cos wiecej niz na robote
samouka.

Nie. Skończyłem szkołę plastyczną ;)


Tez jestem po plastyku, obecnie malarstwo/grafika uzytkowa. Powinienes cos ruszyc w tym kierunku (o ile tego nie robisz) twoje prace sa bardzo ciekawe. Co powiesz o moich? Jak narazie wlepilem tylko prace koiksowe, nie majace zbyt wiele wspolnego ze sztuka jako taka, jak zalatwie od kumpla cyfrowke, pstrykne pare obrazow. Ciekawe, czy modki sie nie przyczepia o akty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 23:17, natkasuper1 napisał:

Mam dla was małą prośbę. Nie mam kompletnie żadnego pomysłu na to jak narysować pewien rysunek
(jak to się mówi: nie mam weny :P). Chodzi o narysowanie wehikułu czasu. . Moglibyście mnie
natchnąć i narysować choćby szkic takiego wehikułu a mi może uda się coś narysować samemu.
I nie chodzi mi tu o to, że wy mi narysujecie, a ja to bezczelnie wydrukuję. Nie jestem taka,
tylko po prostu nie wiem jak to narysować. Może wy macie jakiś pomysł??


Pomyslimy ;). A co masz jakies zadanie domowe, czy ot tak zwyczajnie zajawka na wehikul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasu mam mało i z weną nienajlepiej, ale ostatnio wracam do tego. Mam zamiar zrobić cykl o demonach [takich moich ;P] techniką mieszaną. Może jak skończę to coś tu wrzucę :)
Twoje prace są fajne. Widać, że siedzisz nad komiksem i masz już charakterystyczny sposób rysowania.
Ja rysowałem komiksy w zeszytach zawsze. Może też coś narysuję i wrzucę, ale najpierw musze nowe pióro kupić ;P Piórem się najlepiej rysuje komiksy :D
A gdzie plastyk skończyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 01:03, Yarr napisał:

Czasu mam mało i z weną nienajlepiej, ale ostatnio wracam do tego. Mam zamiar zrobić cykl o
demonach [takich moich ;P] techniką mieszaną. Może jak skończę to coś tu wrzucę :)
Twoje prace są fajne. Widać, że siedzisz nad komiksem i masz już charakterystyczny sposób rysowania.
Ja rysowałem komiksy w zeszytach zawsze. Może też coś narysuję i wrzucę, ale najpierw musze
nowe pióro kupić ;P Piórem się najlepiej rysuje komiksy :D
A gdzie plastyk skończyłeś?


W krakowie, w nowej hucie. Bylo takie liceum XXI o profilu plastyczno-artystycznym. Fajna buda.
Przy okazji, 2 szybkie szkice, koles w okularach byl pierwszym rysunkiem ktory zrobilem w 100% na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne pracki :)
Ja do Nałęczowa. Też fajna szkoła, ale chyba zeszła na psy dzięki dyrektorowi. Odebrał jej cały klimat... no i ludzie teraz już nie tacy jak kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 01:21, Yarr napisał:

Fajne pracki :)
Ja do Nałęczowa. Też fajna szkoła, ale chyba zeszła na psy dzięki dyrektorowi. Odebrał jej
cały klimat... no i ludzie teraz już nie tacy jak kiedyś ;)


Podobnie jak u nas, jak juz bylem w klasie maturalnej, najpierw wprowadzili, ze warsztaty sa nieobowiazkowe, pozniej zmienili status szkoly na zwyczajne LO. Kicha. A ta mlodzierz licealna jakas coraz dziwniejsza przychodzila co rok... Moze to juz roznica pokolen? :D Ja wszystko rozumiem ale... ONI NIE PILI WINA NA WYCIECZKACH SZKOLNYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 01:27, Astmatyk napisał:

ONI NIE PILI WINA NA WYCIECZKACH SZKOLNYCH!


Rozumiem [doskonale rozumiem ;P] Twoje oburzenie, ale to może podchodzić pod ustawę o wychowaniu w trzeźwości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 02:07, Yarr napisał:

> ONI NIE PILI WINA NA WYCIECZKACH SZKOLNYCH!

Rozumiem [doskonale rozumiem ;P] Twoje oburzenie, ale to może podchodzić pod ustawę o wychowaniu
w trzeźwości ;P


To co ? moze warto wrocic do rysunku ? Proponuje na pierwszy rzut zrobic mlodej ten wehikul czasu. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:02, Astmatyk napisał:

To co ? moze warto wrocic do rysunku ? Proponuje na pierwszy rzut zrobic mlodej ten wehikul
czasu. Co ty na to?


Od rysunku nigdy nie odszedłem :) Rysuję czasem na zamówienie i dla siebie. A co do "wehikułu dla młodej", to nie wiem za bardzo o co chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:12, Yarr napisał:

> To co ? moze warto wrocic do rysunku ? Proponuje na pierwszy rzut zrobic mlodej ten wehikul

> czasu. Co ty na to?

Od rysunku nigdy nie odszedłem :) Rysuję czasem na zamówienie i dla siebie. A co do "wehikułu
dla młodej", to nie wiem za bardzo o co chodzi ;P


To zerknij kilka postow w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować