Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co Ubisoft szykuje na premierę PS3 w Europie?

30 postów w tym temacie

Iwanatsu

Europejska premiera PlayStation 3 zbliża się coraz większymi krokami, przez co wydawcy zaczynają pomału informować graczy o nadchodzących tytułach na tę konsolę. Swoją listę „gier startowych” opublikował właśnie Ubisoft.

Przeczytaj cały tekst "Co Ubisoft szykuje na premierę PS3 w Europie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na ubisoft to mała ta oferta ;]

blaz11 -> ja bym radził ps3 bo xbox niby mały ale ma zewnetrzny zasilacz (dosyć spory) i wszystkie kabelki etc. maja unikalną wtyczke niestosowaną nigdzie indziej a np. taki kabelek do połączenia z telewizorem 120zł kosztuje :/ a do tego "buczy" głośniej od PieCyka ;] i gdzyby jeszcze tego było małodo dali tylko 1 pad''a ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będę w stanie kupić PS3, ale na dobry telewizor HD już na pewno nie starczy ;) ... Za duże koszta...
Świetna grafika? Przecież nie to w grach jest najważniejsze. Ja na swoim starym złomie doskonale się bawię mimo zacinek i niezbyt idealnej oprawy wizualnej ;)
Może przyjemnie jest pograć sobie w gre i poruszać się postacią niczym aktorem w filmie, ale trzeba mieć na to naprawdę duuuuużo kasy... Nie dla mnie ;)

A w te tytuły startowe mogę zagrać na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakryczne gry :\
Oby PS3 miało więcej do zaoferowania niż "to co jest wszędzie +3 dobre tylko na konsole sony (teraz są dwie^^ mgs4, ff13 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

we wszystko to mozna pograc na kompie i x boxie 360 :) A w nowa panierke nie wierze...:) grafa bedzie bardzo podobna do tej z x boxa 360 i ja czlek co ma x''sa i zwykly lcd panoramiczny do kompa nie zauwazy roznicy moze tylko osoba co ma wypasiona Bravie 40cali + cos zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:09, Panki2000 napisał:

Zastanawiam się jak będzie oblivion z nową grafa wyglądał.


normalnie nie lepiej niż na kompie pewnie komu by się chciało męczyć z okiełznaniem ps3 przy zwykłej konwersji z pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są dobre gry.. natomiast nic CIEKAWEGO ale lepsze takie gry niż żadne na premierę PS3 w japoni i usa :D. Ciekaw jestem obliviona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:09, Panki2000 napisał:

Zastanawiam się jak będzie oblivion z nową grafa wyglądał.


Pewnie bedzie tak "piekny i ladny" ze osiagnie stan totalnej nirvany i przestaniemy go widziec o_O!
Zgadzam sie tutaj z pendejo ,po co mieliby sie gimnastykowac nad kodem, skoro mozna o wiele latwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego te sony jest tak dumne w tym swoim padzie i jego żyroskopowym czymś tam. Dla mnie to żadna nowość bo już w PS1 miałem kontroler działający na tej samej zasdzie a było to jakieś 4 lata temu. Sony utrzymuje że połaczenie wibracji i tego żyroskopowego bajeru było niemożliwe - więc nasówa się pytanie...
Dlaczego w PS1 (jakieś 4 lata temu) było to możliwe a dzisiaj (z dużo nowocześniejszą technologią) jest to niby nie osiągalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to nie jest wina Sony, że te gry to odgrzewane kotlety. Oni nie są kucharzami <chyba się wkręciłem>. Teraz pozostaje im tylko czekać, aż firmy zaczną wykorzystywać potencjał PS3 (podobno jest bardzo duży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:04, Brudny Jack napisał:

Własciwie to nie jest wina Sony, że te gry to odgrzewane kotlety. Oni nie są kucharzami <chyba
się wkręciłem>. Teraz pozostaje im tylko czekać, aż firmy zaczną wykorzystywać potencjał
PS3 (podobno jest bardzo duży).


A niby czyja to wina? Pewnie, że Sony! Premiera konsoli opóźniana kilkukrotnie (w Europie jak widać jeszcze nie ma), problemy z dostarczeniem Dev Kitów do producentów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:23, ŁukiPluta napisał:

jak na ubisoft to mała ta oferta ;]

blaz11 -> ja bym radził ps3 bo xbox niby mały ale ma zewnetrzny zasilacz (dosyć spory) i
wszystkie kabelki etc. maja unikalną wtyczke niestosowaną nigdzie indziej a np. taki kabelek
do połączenia z telewizorem 120zł kosztuje :/ a do tego "buczy" głośniej od PieCyka ;] i gdzyby
jeszcze tego było małodo dali tylko 1 pad''a ;/


A niby konkurencja daje po dwa pady? To jest standard. I niby co za unikalne wtyczki są w Xboxie? Nie no sorry, ale Twój post kompletnie mija się z prawdą. Fanboy Sony czy po prostu podpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować