Zaloguj się, aby obserwować  
paluszek18

Quake 4 - Temat ogólny

92 postów w tym temacie

nie wiem ja mam Polską wersję i wszystko śmiga cycowato :D a nic do niego nie wgrywam bo to nie zawsze legalne jest a nie warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch polonizujący powinien być dostępny na stronie dystrybutora, bo w Googlach to jest na stronach typu Pobieralnia itp., ale chyba nawet stamtąd można legalnie ściągać spolszczenia. Kolega skądś ściągał, ale mu się znudziło i kupił drugą, spolszczoną wersję (nie mają co ludzie z kasą robić...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:35, Gumiś2 napisał:

Patch polonizujący powinien być dostępny na stronie dystrybutora, bo w Googlach to jest
na stronach typu Pobieralnia itp., ale chyba nawet stamtąd można legalnie ściągać spolszczenia.
Kolega skądś ściągał, ale mu się znudziło i kupił drugą, spolszczoną wersję (nie mają
co ludzie z kasą robić...).


Kupować to ja nie będę... I tak ledwo, ledwo teraz tą angielską dostałem (Quake 4 w ogóle dorwać nie mogłem).
Znam jednak ten angielski, może nie super, ale jednak (jak każdy dziś). Zresztą to Quake... Po co tu znajomość angielskiego? Dziwne myślenie Twego kolegi. ;-)
A co do Q4. Na stronie dystrybutora nie ma niestety. Coś poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może z Pobieralni? Spolszczenie do oryginalnej gry jest legalne chyba wtedy, gdy ma się oryginalną grę w innej wersji. Na forum CD-Action miałem podobny problem, ale szukałem spolszczenia do PoP: SoT (w Playu była po angielsku ) i dowiedziałem się, że jeśli mam oryginała, to spolszczenie mogę ściągnąć nawet z torrentów. Ale tylko i wyłącznie spolszczenie i ew. patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie mam grę QUAKE 4 i znam kody
najpierw się wciska alt potem ctrl potem ~
kody podstawowe

noclip-przechodzenie przez ściany
god-nieśmiertelnosc
give all-broń i uzbrojenie np:wszystkie bronie doładowanie życia itp
jak wpisywac-najpierw jak wciśniemy te klawisze i piszemy np:god
te kody też można wprowadzac w grze doom 3 tak samo
ZACHĘCAM DO GRY POZDRAWIAM WSZYSTKICH
jak ktoś ma pytania prosze kierowaci na mojego e-mail mój e-mail to mateusz.ptasznik@interia.pl ;]

20081104215140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy w polskim wydaniu Q4 na x360 jest bonus disc z pełną wersją Quake 2? Taki dysk dodawano do wszystkich egzemplarzy zagranicznych wydań, ale informacji o nim w polskim wydaniu nigdzie nie mogę odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 19:04, Graszcz napisał:

Znacie jakieś sposoby na odpalenie tej gry na szerokim ekranie? Mam MSI GE620

Przecież gra obsługuje rozdzielczości panoramiczne (a przynajmniej steamowa wersja), więc wystarczy tylko zmienić w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 19:09, Kadaj napisał:

> Znacie jakieś sposoby na odpalenie tej gry na szerokim ekranie? Mam MSI GE620
Przecież gra obsługuje rozdzielczości panoramiczne (a przynajmniej steamowa wersja),
więc wystarczy tylko zmienić w opcjach.

Zmiana w opcjach nic nie dawała. Mimo przełączenia na 16:9 do wyboru były tylko zwyczajne (4:3) rozdziałki

Ale pytanie już nieaktualne, poradziłem sobie http://www.widescreengaming.net/wiki/Quake_4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Quake 4 okazał się pierwsza grą, jaką ukończyłem w 2012 roku. Przejście zajęło mi według Steama 9 godzin, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Strzelało się całkiem przyjemnie, grafika wnętrz - jak na silnik Dooma przystało - przyzwoita, krajobrazy na świeżym powietrzu niezbyt ładne ( w wielu miejscach będące zwykłą bitmapą, na szczęście za często się na zewnątrz nie wychodziło), momentami też brakowało automatycznej regeneracji zdrowia. Na plus zaliczam tez prostą, liniową konstrukcję poziomów, ani razu nie miałem wątpliwości gdzie iść. IMO gra bardziej dynamiczna i lepsza od wspomnianego Dooma 3, generalnie jestem na tak. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować