Zaloguj się, aby obserwować  
paluszek18

Quake 4 - Temat ogólny

92 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 14:30, Szatanista napisał:

kto ma kody do quake 4???????

Ja mam kody.
Ja mam kody ale nie dam :], przyjemniej jest przejść tą gre bez kodów jest tak liniowa, że staje się to banalne... Tak wie_Elki fan Quake 4 zniża się do używania wspomagaczy, nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:44, In The End napisał:

> kto ma kody do quake 4???????
Ja mam kody.
Ja mam kody ale nie dam :], przyjemniej jest przejść tą gre bez kodów jest tak liniowa, że
staje się to banalne... Tak wie_Elki fan Quake 4 zniża się do używania wspomagaczy, nieładnie!

świetnie że nie dasz ale mam problem z przejściem ostatniego bossa więc potrzebuję kod na nieśmiertelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o nie przypominam sobie aby ostatni boss był "trudny"^^. Na początku rusz w prawo i zlikwiduj jednedo z tych "dużych", potem zaś ić do lewego rogu i przedostań się na góre/piętro/podest - od teraz pójdzie jak z płatka :] / tylko nie pamiętam jak tam się wchodziło :* /
Masz tutaj te kody a raczej tylko jeden: W trakcie gry wciśnij: [CTRL]+[ALT]+[~] lub jeśli to nie działa, sam przycisk: [~]
god - nietykalność.
Ehhh, ciekawy jestem kto ci instalował gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja narazie grałem w demo ale mam w planach kupić pełną grałem na ultra high w 800x600 wszystko oprócz antylisingu z anty x2 musiałem zmniejszyc do detale high giera fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...grałem w nią rok temu i przeszedłem. Grało się baaardzo fajnie i nikt nie musiał mnie namawiać na Quake 4:)). Ogólnie bardzo dobry Quake:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:11, In The End napisał:

O_o nie przypominam sobie aby ostatni boss był "trudny"^^. Na początku rusz w prawo i zlikwiduj
jednedo z tych "dużych", potem zaś ić do lewego rogu i przedostań się na góre/piętro/podest
- od teraz pójdzie jak z płatka :] / tylko nie pamiętam jak tam się wchodziło :* /
Masz tutaj te kody a raczej tylko jeden: W trakcie gry wciśnij: [CTRL]+[ALT]+[~] lub jeśli
to nie działa, sam przycisk: [~]
god - nietykalność.
Ehhh, ciekawy jestem kto ci instalował gre...
sam sobie instalowałem capie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako prawdziwy fan całej serii Quake wręcz musiałem wypowiedzieć się w tym temacie. <;

Muszę się przyznać, że w tej części nawet nie ruszyłem kampanii, odrzucony przez pierwszą misje. Jakoś nie przemawiał do mnie ten nowy klimat. Za to dużo grałem na necie, przyznam nieskromnie, że dość dobrze. <;

Wracając do klimatu – żal mi, że tak się zmienił. W poprzednich częściach był zupełnie inny, bardziej… okultystyczny? A tu tylko „kosmiczne” plansze, jak dla mnie, kompletnie bez żadnej miodności.

Następna sprawa, to szybkość rozgrywki. Jest o wiele wolniejsza niż we wszystkich poprzednich częściach. Tu nawet nie ma „bunny jumping”. Dla porównania proponuje zagrac w Quake I, bądź też III Arena. Duża różnica.

Więc, powiem szczerze, bardziej opłaca się ściągnąć Quake I, do tego jeszcze jakiś mod, nowe tekstury (grafika jak w Q3) i grac po necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:15, Szatanista napisał:

quake 4 jest the best a quake 1 i 3 są dziwne a 2 jest cool


To widac wyraźnie, że wolisz gry wolniejsze, bo taka właśnie była 2 i jest 4. Więc polecam kupic Counter Strike.

W Quake 4 dużo grałem, z kumplem wymiataliśmy. Ale (naprawde!) jak pograliśmy ze dwa dni, to potem już nie wchodzili na Nasz server. Zmienialiśmy ksywki, żeby wchodzili. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego kompa kupiłem dosyć niedawno, więc dopiero teraz nadrabiam moje zaległości, jeśli chodzi o przechodzenie FPS-ów. Tak, więc Quake 4 przeszedłem dopiero dzisiaj :P

Gra zrobiła na mnie pozytywne wrażenie chodź od błędów się nie uchroniła (cóż... gry idealne to raczej rzadkość :P). To, co z błędów trzeba zaznaczyć to przede wszystkim: liniowość, jest stanowczo za krótka, słaba interakcja z otoczeniem, znikające ciała i jeszcze kilka drobiazgów wyniesionych z tego, że gra robiona była równolegle z wersją na konsole. Poza tym to naprawdę świetny tytuł :) fabuła, dynamiczna akcja, wrogowie, futurystyczne obiekty do zwiedzania i cała masa innych plusów, które można by wymieniać jeszcze bardzo długo. W dodatku można ją mieć już za niecałe 40 zł :D

Mam teraz tylko jeden problem. Chciałbym pograć na Multi, ale jakoś nie mogę znaleźć serwerów z graczami. Co z tego ze po skanowaniu mam na liście 450 serwerów jak tylko na jednym jest 10 graczy i w dodatku serwer ten ma ping z kosmosu :/ Zainstalowałem najnowszą wersję patch''a 1.3 ale nadal jest to samo. Czy ktoś wie, w czym problem i jak to załatwić? A może ktoś z Was ma adresy do jakiś fajnych serwerów? Jeśli tak to proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:31, GerBeer napisał:

Mam teraz tylko jeden problem. Chciałbym pograć na Multi, ale jakoś nie mogę znaleźć serwerów
z graczami. Co z tego ze po skanowaniu mam na liście 450 serwerów jak tylko na jednym jest
10 graczy i w dodatku serwer ten ma ping z kosmosu :/ Zainstalowałem najnowszą wersję patch''a
1.3 ale nadal jest to samo. Czy ktoś wie, w czym problem i jak to załatwić? A może ktoś z Was
ma adresy do jakiś fajnych serwerów? Jeśli tak to proszę o pomoc w tej sprawie.

a) w q4 się już raczej nie gra po sieci, strasznie mało ludzi jest, poszukaj programu "the all-seying eye", jest to popularna wyszukiwarka serwerów, może pomoże.

b) musisz sobie skombinować moda "q4max", ma kilka dodatków do gry w sieci, większość serwerów z tego korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:05, Norbertomon napisał:

Wie ktoś gdzie można kupić Quake 3 ?

Gra jest już stara i w sklepach zarówno tych z grami, ja ki wysyłkowych jej raczej nie kupisz. Można za to znaleźć ją na Allegro. Lepiej jednak uważać, gdyż sporo tam oszustów[zresztą to chyba wiadomo, ale ostrzegam].
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpalenien gierki !!
gdy odpalam mam szary ekran a potem wyskakuje mi error (i tak cały czas!!!) i wywala!! mnie do windy(w demie nie mialem takich problemow!!!!
wie ktos z was co na to poradzic!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:35, ad0 napisał:

> quake 4 jest the best a quake 1 i 3 są dziwne a 2 jest cool

To widac wyraźnie, że wolisz gry wolniejsze, bo taka właśnie była 2 i jest 4. Więc polecam
kupic Counter Strike.

W Quake 4 dużo grałem, z kumplem wymiataliśmy. Ale (naprawde!) jak pograliśmy ze dwa dni, to
potem już nie wchodzili na Nasz server. Zmienialiśmy ksywki, żeby wchodzili. <;


a jakie mieliście ksywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, mówiąc szczerze, nie pamiętam, często zmieniam ksywki. Teraz w Quake I mam LivingDead.

Pozatym wszystkim polecam QI - darmowe, dobre. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Moglby mi ktos powiedziec co nalezy zrobic w tym pokoju z ogniwem na koncu. Stroggow pelno a to ogniwo ma jakas oslone. Co poczac? Z gory dzieki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować