Zaloguj się, aby obserwować  
paluszek18

Quake 4 - Temat ogólny

92 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 01:28, Misquamaqus napisał:

Zrob tak jak jest ponizej na screenach a wiec: jak juz go troche pomeczysz to wejdz na gore
i laduj w ten pierscien nad muzgiem z rakietnicy (jakies 5-6 rakietek), jak zgasnie oslona
muzgu wal w niego tez z rakietnicy bo jest wydajna....za chwile wlaczy sie oslona i Ty znowu
ladujesz w ten pierscien nad muzgiem i jak zgasnie to znowu w muzgola ognia...tak do skutku.
Normalnie to sie robi za drugim podejsciem...powodzenia :)


Właśnie pokonałem go!!
i koniec Q4
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktos z Was wie moze czy gierka instaluje sie i chodzi bez problemu pod Vista? Badz czy sa jakies patche, dzieki ktorym chodzi bez problemu?(Jak w przypadku Dibalo 2 chociazby, ktore nie chodzi pod Vista w wersji 1.00 ale w 1.11b bez zadnych problemow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:48, poszukiwacz85 napisał:

Hej, czy ktos z Was wie moze czy gierka instaluje sie i chodzi bez problemu pod Vista? Badz
czy sa jakies patche, dzieki ktorym chodzi bez problemu?(Jak w przypadku Dibalo 2 chociazby,
ktore nie chodzi pod Vista w wersji 1.00 ale w 1.11b bez zadnych problemow)

---
zasadniczo dziala bez problemu. Pociagnij point release 1.4 i nie powinno byc zadnego problemu. Znajdziesz na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie ta gra nie zachwyciła... ani na nią nie czekałem i w ogóle jakoś mnie tak zaskoczyła :D pograłem, fajna, i won z dysku. Wole Halfa 2...
taki mod na D3... multi nie było dane mi sprawdzić, ale z tego co wiem to Q3A z grafą D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, mam problem po zainstalowaniu patcha 1.4.2. no odkąd rozdzielili single i multiplayera na dwa odrębne mody, multi chodzi mi żalośnie wolno. na moim starym sempronie i radku 9550 jestem w stanie pograć w singla w 800x600 i medium ustawieniach, mam stale 50, 60 klatek. ale gdy wchodze na multi, to nawet na pustej mapie mam poniżej 20,
grać z ludźmi w ogole sie nie da, a pingi na wszystkich serwerach mam po 500. to miało być poprawienie kodu?? na patchu 1.3 wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:40, NuGGet napisał:

Czy Quake 4 odpali na minimalnych ustawieniach na Radeonie 9200 128mb ??
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.


Pojdzie bez problemu :) ja miałem radka 9100 i smigal na medium az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:30, mesiu59 napisał:

Kto ma edycje specjalną, w metal boxie?? :)


A istniej taka może dałbyś screna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:18, Matix123 napisał:

Cześć mam pytanie jak się włanczam Queke 4 to komputer prosi mnie o cd-key jak ktoś
zna ten cd-kay to niech mi go poda.

A w pudełku nie ma? Być powinien ;] A jeżeli masz pirata to na złe forum trafiłeś. Regulamin zabrania pytań o pirackie CD-Key''e itp. http://www.gram.pl/regulamin.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:00, castlerock napisał:

nie słyszeliście przypadkiem czegoś o Quake 5?

O samym "Quake 5" to nie. Wiadomo natomiast, że ma powstać darmowa gra działająca w przeglądarce Quake Zero oraz ID ogłosiło że ma w planach kontynuację gry Quake III Arena (przy okazji planują też Dooma 4, że o Rage''u nie wspomne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję i przyjemność zagrać z Dreamcatcherem na ESWC w QIV i powiem tyle,że gość jest naprawdę wysokiej klasy. Na trzyminutowym DM przegrałem z nim 0-5 ( zadaniem było zdobyć choć jednego fraga ) przy czym on używał tylko granatnika a ja dowolnego equipa. Na pocieszenie mam tylko to,że byłem tym,który dostał od niego najmniejsze lanie do momentu gdy byłem na stoisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać macrona w pierwszej z nim walce? Gram na przed najtrudniejszym poziomie, i dwa jego granaty mnie zabijają. On jest chyba nieśmiertelny. Co trzeba zrobić? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować