Zaloguj się, aby obserwować  
Marek06

Medieval 2 Total War No DVD crack

5 postów w tym temacie

Kupiłem sobie gre Medieval 2 Total War i chciałbym w nią grać bez płyty. Poprostu nie chciałbym jej zniszczyć za każdym razem wkładając i wyciągając z napędu. Czy jest może gdzieś albo czy ma ktoś No DVD crack do tej gry? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 20:48, Marek06 napisał:

Kupiłem sobie gre Medieval 2 Total War i chciałbym w nią grać bez płyty. Poprostu nie chciałbym
jej zniszczyć za każdym razem wkładając i wyciągając z napędu. Czy jest może gdzieś albo czy
ma ktoś No DVD crack do tej gry? Byłbym bardzo wdzięczny.

Cracki nie są dozwolone. A przede wszystkim nie są tolerowane na tym forum(piractwo) Użyj jakiegoś programu do tworzenia wirtualnych dysków. Np. daemona( nie wiem czy dobrze napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to crack sam w sobie nie jest pirackim programem natomiast po zrobieniu obrazu gry i umieszczeniu go w deamonie nadal żąda płytki bo chyba wykrywa jekieś zabezpieczenia wiec to odpada ale dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 20:48, Marek06 napisał:

Czy jest może gdzieś albo czy
ma ktoś No DVD crack do tej gry?

http://forum.gram.pl/forum_regulamin.asp
*wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier.....

Tego się na tym forum nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować