Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Neverwinter Nights 2 za grosze!

43 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko teraz możecie kupić Neverwinter Nights 2 za 74,90 PLN (oszczędzając 55 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Neverwinter Nights 2 za grosze!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a czy ten Neverwinter Nights 2 jest w polskiej wersji?? Bo słyszałem od kolegi że polska wersja jest mocno zbugowana i że część tektsu nie jest przetłumaczona czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:24, migielx napisał:

ale mi promocja z użyciem wirtualnej kasy to se można... (co sie tak wszyscy podniecają)

Mam tony niewykorzystanych wPLN i może w końcu do czegoś się przydadzą.
Na dniach składam zamówienie na Kuźnię Przeznaczenia i AoE3: The Warchiefs (na obydwa zjazd z 60 na 30 złotych). Pomyślę jeszcze nad FM2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:24, migielx napisał:

ale mi promocja z użyciem wirtualnej kasy to se można... (co sie tak wszyscy podniecają)

Tak tylko popatrz kiedy wyszedł NWN2 ( pod koniec listopada) a już spuszczają cenę o 50 zł w porównaniu do sugerowanej ceny i jaki inny polski dystrybutor oferuje Ci takie zniżki ?? bo ja wiem kto: NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No swietnie... czyli starcilem... jakbym kupil teraz Nwn2 to bym zaoszczedzil kasy troche... bo i tak i tak bym grac nie mogl -.- omg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! LOLOLOLOL! Uwaga! to nie jest antyreklama, ale poczytajcie na forum o NWN2 i o patchu.

Ale gdyby nie to, to powaga - oferta swietna i wreszcie mozna by cos zrobić z zalegającymi wPLN.
A powyzszy lol dotyczy tego, ze chwalą sie najgorszym, najbardziej zbugowanym crapem z całego zestawu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie pozbylem prawie wszystkich wpln :) za to widze ze przecena kuzni przeznaczenia okazala sie strzalem w dziesiatke i wszyscy ja kupuja :) ciekawe czy przebije Neverwinter Nights 2 :) bo aktualna prpomocja moze ja tylko umocnic na liscie bestsellerow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować