Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Neverwinter Nights 2 za grosze!

43 postów w tym temacie

Ciekawe jaką jutro grę zareklamują? Może Gothica? ;D

Z każdym dniem zaczynam coraz bardziej żałować, że mam tak mało wPLN... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w tej noworocznej promosji denerwuje to, że i Gothica 3 i NWN2 Medievala 2 oraz GW: Nightfall zakupiłem po starej cenie. ;) Tyle kasy poszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena jak za NWN2, skorzystałbym z tyej okazji i kupił sobie tę grę, ale nie wiem czy moja karta graficzna udźwignie ją....Mam GeForca FX5500...
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy NWN2 mi pójdzie na taj karcie graficznej, bo o resztę się nie martwię, bo wiem, że bedzie na procku, RAMkach działała.... Nie jestem jedynie pewien co do karty graficznej...

dlategio jeszcze raz prosze o odpopowiedź...

Pozdrawiam i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 wcale nie jest tak zbugowane jak niektórzy twierdzą, może na gorszych sprzętach nie spisuje się najlepiej, ale jeżeli ktoś ma w miarę mocny sprzęt, najnowszego patcha i chociaż blade pojęcie o wydajności swojego sprzętu to spokojnie może pograć w NWN 2. Ja osobiście przeszedłem kampanie na patchu 1.02 final i nie licząc błędów w polonizacji, nie napotkałem ani jednego błędu, gra się ani razu nie zwiesiła...Generalnie nie miałem żadnych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:42, tomek ostry napisał:

Fajna cena jak za NWN2, skorzystałbym z tyej okazji i kupił sobie tę grę, ale nie wiem czy
moja karta graficzna udźwignie ją....Mam GeForca FX5500...
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy NWN2 mi pójdzie na taj karcie graficznej, bo o resztę się
nie martwię, bo wiem, że bedzie na procku, RAMkach działała.... Nie jestem jedynie pewien co
do karty graficznej...

dlategio jeszcze raz prosze o odpopowiedź...

Pozdrawiam i z góry dziekuję


może i się uruchomi, ale nie licz na FPS powyżej 5 ;)
niestety NN 2 ma dość duże wymagania sprzetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 17:02, Pantera-Michał napisał:

może i się uruchomi, ale nie licz na FPS powyżej 5 ;)
niestety NN 2 ma dość duże wymagania sprzetowe...


Kurde, a miałem nadzieję, trudno mówi się, poczekam na upgrade''a kompa, która będzie za kilka miesięcy lub pół roku, jak nie wiecej... szkoda... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jestescie szczesliwi bo otrzymaliscie swoje NWN 2 . Ja go dostalem 7 grudnia i zawieral dwa poradniki - A instrukcji ani widu. Tym samym cd-keya. Oczywiscie tego samego dnia odeslalem gre do gram. I do dzisiaj mimo kilku interwencji nie doczekalem sie informacji na jakim etapie znajduje sie rozpatrywanie mojej reklamacji. Swoja droga podany na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=12 czas na rozpatrzenie reklamacji - 14 dni ROBOCZYCH jest niezgodny z Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Co najlepszego swiadectwa naszemu kochanemu sklepowi nie wystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LuDzie! ja to bym na waszym miejscu zamawiał Medievala II ! Ja sam bym skorzystał, ale już mam EK...Dzi$ przyszŁy mi z tej promocji Titan Quest i Kompania Braci ;) Więcej takich promocji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja to świetny sposób, by drastycznie zmniejszyć liczbę posiadanych WPLN''ów. Cóż, ja niestety casski nie mam, a szkoda, bo bym Nevera2 i dodatek do Hirołsów nabył. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czy te gry Wam nie idą, czy co!? Takie "szybkie" upusty cenowe (NWN2 ukazało się ledwie miesiąc temu) sugerują, iż na tą grę popyt jest znikomy i CDProjekt zamierza wyprzedać zapasy... Tak na poważnie, trochę tego nie rozumiem z marketingowego punktu widzenia. Ta gra miała polską premierę niedawno i taaka obniżka w przyszłości zniechęci potencjalnych kupujących edycje premierowe. Skoro z zamówieniami przedpremierowymi sytuacja może układać się różnie (np. strajk listonoszy), a cena gry zostanie znacznie obniżona po upływie ledwie kilku tygodni, to przepraszam, ale większość graczy zaciśnie zęby i poczeka te 4 tygodnie, aby zaoszczędzić kilkadziesiąt złociszy. Więc się nie dziwcie, jeśli następne premierowe tytuły będą rozchodzić się niemrawo.
PS. nie kupiłem (i na razie nie zamierzam) NWN 2, więc nie czuję żalu z przepłacenia za premierową edycję gry ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:48, domis333 napisał:

Mam pytanie do redakcji czy jeśli teraz w waszym sklepie nie ma Fable tzn. że nie będzie go
do końca promocji?


Ja też chciałem kupić Fable ale nie było i wybrałem CoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój osobisty limit udziału w promocji wyczerpałam (wPLN zostało dużo, ale PLN i czasu mniej) więc ja o czym innym - grafik od świnek chyba lubi Pratcheta. ;) Byle tak dalej - ja tam czekam na kolejne wersje "noworocznej świnki". Szczególnie, jeśli będą z polotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 na razie nie kupuję - aktualny brak kasy....myślę, że jeszcze jakiś czas poczekam(a nuż widelec znowu cena spadnie ;P ) ...zresztą jakby to czekanie nie wyszło to już za niecały miesiąc dostanę odszkodowanie i byc może kasę przeznaczę na zakup nowej gry ;)....

a tak nie do tematu...mam pytanie, czy jesli w skelpie gram.pl zamowilo się przedmiot(w moim przypadku koszulkę blossomlogy) rozmiar był większy niż pisało na stronce(tj. długośc i szerokośc były większe:/) no i kurde koszulka jest przez to na mnie za duża:/...nie wiem co z nią teraz zrobic, bo pisałam do CDP czy można ją jakoś wymienic nie ponosząc kosztów przesyłki i w jedną i drugą stronę(to razem ok. 30zl...)...wysłałam 2 maile na żaden nie dostałam odp. już od chyba miesiąca:/...CO JEST?! jeśli ktoś wie coś na ten temat to plz o odp. tutaj albo na maila: pola1993@o2.pl

Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:34, Pan Zbrodni napisał:

Cholera, czy te gry Wam nie idą, czy co!? Takie "szybkie" upusty cenowe (NWN2 ukazało się ledwie
miesiąc temu) sugerują, iż na tą grę popyt jest znikomy i CDProjekt zamierza wyprzedać zapasy...
Tak na poważnie, trochę tego nie rozumiem z marketingowego punktu widzenia. Ta gra miała polską
premierę niedawno i taaka obniżka w przyszłości zniechęci potencjalnych kupujących edycje premierowe.
Skoro z zamówieniami przedpremierowymi sytuacja może układać się różnie (np. strajk listonoszy),
a cena gry zostanie znacznie obniżona po upływie ledwie kilku tygodni, to przepraszam, ale
większość graczy zaciśnie zęby i poczeka te 4 tygodnie, aby zaoszczędzić kilkadziesiąt złociszy.
Więc się nie dziwcie, jeśli następne premierowe tytuły będą rozchodzić się niemrawo.
PS. nie kupiłem (i na razie nie zamierzam) NWN 2, więc nie czuję żalu z przepłacenia za premierową
edycję gry ;)))


lol kolejny, placisz wiecej za zakup gry kilka dni przed badz w dniu premiery i za edycje kolekcjonerska.
Jedni nie chca czekac 4 tygodni by kupic gre taniej, przez chyba powinnismy sie cieszyc, ze sa takie zajebiste pormocje :) Wola miec gre w dniu premiery by byc lepszym od innych np. w rozgrywkach multiplayer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować