Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Quiz - Pokemony ^_^

282 postów w tym temacie

Super, cieszymy się :/ , że tak uwązasz, ale to jest tylko twoje zdanie, więc po co ten spam?? Załuż lepiej temat antyfanowski, albo odpowiadaj na pytania z quizu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 10:01, Seba33 napisał:

Z tego co pamietam trzeba sie wymienić z kimś i porygon musi trzymać jakiś dysk nie pamietam
jak sie to nazywało bo dawno grałem w pokemony.


heh trzeba trzymac up-grade
Seba33 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy bo Asha też na początku nie słuchał pikachu jednak z akcją ze spearowami i pobytcie w poke-center zaczął go słuchać, ta sama akcja z charizardem jak został zamrożony i ash spędził z nim całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:06, Drogba1 napisał:

Jaki pokemon nie słuchał Asha ??


Głównie nie słuchał go Charlizard, wiczne prooblemy były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś z dwójki Seba33, tykus zada pytanie, bo obaj odpowiedzieli dobrze. Na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Wątpie aby ten Drogba1 pojawił się w najbliższym czasie i zatwierdził odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem możę jakieś proste chodzi o serie Johto serial

Jak wiadomo Ash zdobył wszystkie pokemony startowe:totodile''a,cyndaqila(jakoś nie wiem jak się pisze) i chiqorite który z tych pokemonów ewoulował i do jakiej formy. Jak znam życie ten co odpowie to dobrze a jak mnie nie bedzie to przyznaj se punkt i zadaj pytanie bądź ktoś inny może potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według zasad minęła godzina i moge zadać pytanie... wiem, że dopiero rano ktoś odpowie, ale ok...
Co trzeba mieć w FR/LG aby zodbyc Ho-oh, Lugie, Deoxysa. (podajcie pełną nazwe tego czegoś, a i jest ich więcej niż jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha Garrick +1

A co do twojego pytanie to możę ho-oh to trzeba miec rainbow wing a lugia silver wing chyba że mi sie pomyliło z czymś innym a co do deoxysa to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 20:29, legia97 napisał:

Jaka jest przemiana Smoochum?


Jego dalszą ewolucją jest Jynx. Moim zdaniem twórcy przesadzili trochę z tymi ich transformacjami tworząc tych potworków baaaaardzo dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie, bo temat się zgubił w odmentach forum, a jest fajna sprawa z tym.
Jakiego mistycznego pokemona stworzył Unown? (Jeden z 3 piesków Johto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować