Zaloguj się, aby obserwować  
p1mp0l

filmy o samochodach !! - jaki jest twój ulubiony??

53 postów w tym temacie

Mój ulubiony to "Za szybcy za wściekli" ten był najlepszy pozostałe dwie części też się mi podobają ale nie tak bardzo jak ta. "60 sekund" też był niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może zabawimy sie w jakiś quiz co wy na to??
Jedna osoba będzie mówił np jaki był główny bohater jakie auta tam występowały w jakim kraj powstał
Pozwólcie ze ja zaczne : głownym samochodem jest taxi film został nakręcony we francji chłopak prowadzoncy ten samochód nie ma nawet prawa jazdy jeżdzi peugotem>
kto pierwsz odpowie na to pytanie dobrze ma prawo zadać drugą zagadke.
nick osoby która pierwsza odpowiedziała dobrze piszemy pogrubionymi literami np.
p1mp0l +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony film o samochodach? Hmm.. moze Was zaskoczę, ale będzie to "Christine". Film o konkretnie jednym samochodzie, ale można powiedzieć, że i o wszystkich. Zapewne większość tu jest zbyt młoda,aby pamiętac ten film. Powstał na podstawie ksiazki Stevena Kinga pod tym samym tytułem. Warto obejrzeć i zobaczyć, że samochód nie jest tylko kawałem zimnego metalu i elementów plastykowych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:42, HumanGhost napisał:

Ulubiony film o samochodach? Hmm.. moze Was zaskoczę, ale będzie to "Christine". Film o konkretnie
jednym samochodzie, ale można powiedzieć, że i o wszystkich. Zapewne większość tu jest zbyt
młoda,aby pamiętac ten film. Powstał na podstawie ksiazki Stevena Kinga pod tym samym tytułem.
Warto obejrzeć i zobaczyć, że samochód nie jest tylko kawałem zimnego metalu i elementów plastykowych.
:-)

Ja znam Christine tez uwazam ze to bardzo fajny film i tez polecam go wszystkim.

Jesli o mnie chodzi to moglbym przedstawic 2 filmy niekoniecznie o samochodach ale z 2 najlepszymi wedlug mnie poscigami w historii. Co starsi znaja na pewno "Bullita" i "Francuskiego Łącznika". W tych filmach w poscigi jestem sklonny uwierzyc (zwlaszcza ze robione byly bez komputerow i na zywca). Szybcy i Wsciekli to dla mnie badziew, ale rozumiem i szanuje tych ktorzy ubostwiaja ta serie. w koncu dla fanow tuningu to nie lada gratka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:26, syriusz.b napisał:

Taxi ... No i szybcy i wściekli nie przypominam sobie filmów o samochodach .. jak na złość...


Jeszcze boski film "60 sekund" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione filmy o samochodach:
1.Nie wiem,czy można go nazwać filmem/ami o samochodach,ale wszystkie części TAXI
2.Szybcy i Wściekli-Tokyo Drift
3.60 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować