Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E for All – następca E3!

32 postów w tym temacie

Niech mi ktoś wyjaśni jak debilowi: skoro branża chciała mniejszych targów, to na jakiej podstawie nowi organizatorzy myślą, że znajdą wystawców? Bo ja tu czegoś nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale po co było robić to całe zamieszanie? Po co było zmieniać nazwę i ogłaszać najpierw, że E3 nie będzie już w ogóle dla zwiedzających? To "E for all" to tylko przecież E3 z kosmetycznymi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! :] Naprawdę się martwiłem, kiedy E3 w zasadzie "umarło". A tak, znów będzie gdzieś na odległym lądzie taka impreza, o której odwiedzeniu wciąż będę marzył, heh, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna okazja do premiery świetnych gier. Może CDP Red wyda tam Wiedźmina? W końcu to jest Rok Wiedźmina, a tak przynajmniej pisało na mojej kartce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej kartce jaka dostalem, tez bylo napisane ze ten rok bedzie rokiem wiedzmina i oby sie nie stalo inaczej. Co do promocji- to napewno bylibysmy zauwazeni, a tak wogole z jakiej okazji te kartki do nas dochodzily? z okazji swiat? z okazji zamowien? nie kumam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak daleko!!! Szkoda ze mieszkam na takim ,,zadupi" chyba juz nie zbieram na nowego kopmpa ale na bilet do Las Vegas , a na bilet na targi to sie pomyśli na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować