Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E for All – następca E3!

32 postów w tym temacie

No, kolejna miła informacja. Jak narazie byłem tylko na Warsaw Games Show 1 i 2 oraz na Playstation Expierience 2 (1 była w tym samym czasie co WGS 1, wybrałem WGS''a :P )
btw. co do kartki wiedźmina, ja zamówiłem a do mnie nei doszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich znowu "Bledow poprzednika"? :| Ja tam w E3 jakos zadnych bledow nie widzialem...Niemniej jednak: dobrze ze wogole bedzie taki targ...A nie jakby totalnie go wykasowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bylem na PGA ostatnio ... i szczerze sadzilem ze bedzie ciekawie ... myslalem ze Wiedzmina pokaza lub chociaz zwiastun a tu klops ;O ... ale za to wygralem dlugopis PGA i MSI oraz mp3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna...100 dolców wstępnego, oni powariowali?!?! Chyba poczekam z rok, dwa az koszty "wejścia" na rynek się zwrócą.

Ale cel słuszny- propagowanie brutalnej zabawy wśród nieletnich :D No, może troszkę naciągam fakty, ale...Jak dla mnie bomba, gdyż ta gałąź rozrywki na gwałt reklamy potrzebuje, czego dowodem są powtarzające się z roku na rok inf. o krucjatach szaleńców przeciw Wirtualnej Rozrywce. Chyba nadszedł czas, aby przestała być ona domeną "wybrańców" z trzech ostatnich pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...no, wiem, że ci co nie chcą, i tak ich (targów) nie odwiedzą, ale- kolejne wielkie targi to krok w kierunku upowszechnienia gier. Zresztą, nawet, gdyby i ta droga swego nie dała, czas zrobi swoje i w końcy tak czy siak gry staną się domeną każdego mieszkańca Ziemi :D (wymrze pokolenie zgredów...hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko na Warsaw Game Show 1 i ciesze sie że powstał następca E3. Myślałem że najlepszymi targami będą te w Lipsku chyba Games Convention ale na szczęście nie będzie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować