Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ulepszony Xbox 360 jednak prawdą?

62 postów w tym temacie

Żeby nie było nieporozumień: X360 już w tej chwili umożliwia wyświetlanie 1080p. Dodanie portu HDMI oznacza wyłącznie, że użytkownik będzie miał więcej możliwości wyboru jakim kablem podłączyć konsolę do TV. To propaganda SONY podtrzymuje teorię, że jedynie HDMI umożliwia uzyskanie trybu 1080p, co jest oczywistą BZDURĄ!!!

Zresztą, zaledwie wczoraj pisał o tym Iwanatsu:
http://www.gram.pl/news.asp?id=3331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA NIE MOGE ! Juz prawie uzbierałem kase na nowego X360 i nie wiem czy kupować czy czekać na ta nową wersję ? (no oczywiście jeżeli to jest prawda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie za fajnie jeśli ktoś już kupił. Ciekawe dlaczego nikt nie wspominał o tym przed świętami hmm...
Choć może to być plotka jakich ostatnio wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:23, RosTo napisał:

Żeby nie było nieporozumień: X360 już w tej chwili umożliwia wyświetlanie 1080p. Dodanie portu
HDMI oznacza wyłącznie, że użytkownik będzie miał więcej możliwości wyboru jakim kablem podłączyć
konsolę do TV. To propaganda SONY podtrzymuje teorię, że jedynie HDMI umożliwia uzyskanie trybu
1080p, co jest oczywistą BZDURĄ!!!

Zresztą, zaledwie wczoraj pisał o tym Iwanatsu:
http://www.gram.pl/news.asp?id=3331


to chyba ty wierzysz w propagande m$ :) 1080p w m$ to przeskalowanie ktore nie ma nawet co rownac do prawdziwego 1080p, zreszta teraz i tak nie ma tv ktore po componencie przyjmowaly by 1080p. jedynie te z vga i hdmi moga tak robic :) z tym ze vga jest niezbyt popularne w klasie sredniej (nawet 1080p) a hdmi x360 teraz nie ma , wiec... :) tv ktore beda mogly odbierac 1080p po komponencie pojawia sie dopiero w tym roku na masowa skale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję, ze taki Xbox się nie pojawi :P Chyba, że za niewielką opłatą wymienią starsze modele, jakiego np. ja jestem posiadaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fotomontaz, bo co by zrobila banda oszolomow z tym X360 co maja ( ja tez sie do niej zaliczam) tylko wziosc kase i pujsc kupic pol litra i sie urznac a nanastepny dzin poprawic. Potem bluzgi na M$ i przejsc nad tym do porzadku dzinnego. Ale niema sie co martwic M$ tego nie zrobi, masa ludzi by sie wsciekla czemu od razu takiej wersji nie rzucili na rynek tylko taka jaka jest na rynku "uposledzona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu pitu-pitu a ile już było takich rewelacji,he? Mgs4,tekken 6 dajmy sobie na wstrzymanie i poczekajmy na oficjalne stanowisko Microsoftu. A sądząc po zamieszaniu jakie wywołał ten "anofiszial niuz" odpowiedz poznamy szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie pomyślałem... Takie puszczanie plotek jest dobrą formą badania reakcji konsumentów na pewne ewentualnie decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:32, neozeus napisał:

Tak sobie właśnie pomyślałem... Takie puszczanie plotek jest dobrą formą badania reakcji konsumentów
na pewne ewentualnie decyzje :)


Najczęściej po takim info krzyczą fanboye innych konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba byc specem od marketingu zeby przewidziec ze takie info spowoduje 2 reakcje:
1) To fake, montaż foto, MS ie ma nic takiego w planach!!! (krzyczą milosnicy PS albo przciwniecy MS)
2) O żesz ku..a! (Krzyczą Ci co kupili własnie najnowszą konsole MS w wersji Premium mając nadzieje na to że mają ful opcje - np. Ja sam)

A na poważnie. HDMI ok ale obecne wyjścia spokojnie dają sobie rade z obrazem HD. A HDD - no przecież jest odpinany więc to tylko podmianka urządzenia. Procesor... eh... ze niby chłodniejszy i cichszy? mam zainstalowaną przystawkę intercooler która doskonale schładza X360 i to w ciszy.

Jak widać nawet jeśli info jest prawdą to i tak więcej w tym zabiegu marketingu niż kwestii dotyczących grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:23, RosTo napisał:

To propaganda SONY podtrzymuje teorię, że jedynie HDMI umożliwia uzyskanie trybu
1080p, co jest oczywistą BZDURĄ!!!


Więcej w tej "bzdurze sony" prawdy niż w twierdzeniu że 1080p można uzyskać na każdym telewizorze przez vga. Polecam poczytać avforums.com - z obsługą 1080p po VGA wciąż jest loteria, nawet mimo dedykowanego patcha. I nie tylko na nowych braviach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]to chyba ty wierzysz w propagande m$ :) 1080p w m$ to przeskalowanie ktore nie ma nawet co rownac do prawdziwego 1080p, zreszta teraz i tak nie ma tv ktore po componencie przyjmowaly by 1080p. jedynie te z vga i hdmi moga tak robic :) z tym ze vga jest niezbyt popularne w klasie sredniej (nawet 1080p) a hdmi x360 teraz nie ma , wiec... :) tv ktore beda mogly odbierac 1080p po komponencie pojawia sie dopiero w tym roku na masowa skale[/quote]

Ale bredzisz chlopie.Poczytaj lepiej troszke a potem sie wypowiadaj z takim newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o podnietach zmianami... ja czekam na kontroler do X360 z czujnikiem żyroskopowym. Sądzę, że prędzej czy później pojawi sie II generacja padów (coś jak pad "S" dla jedynki) z możliwym takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować