Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Medieval II w super cenie!

34 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko teraz gra Medieval II: Total War dostępna jest za 59,90 PLN (co pozwala oszczędzić 40 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Medieval II w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka od prawie tygodnia ;) Sam zamówiłem ale zrobiłem zręczny kombos z Dark Messiahem i przesyłke mam za WPLN :) Tym co się nie śpieszy polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zamówiłem ale oczywiście Masterlink musiał zwlekać a ja chciałem już sobie pograć przez weekend! Teraz musze czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - za 59,90 zł przy użyciu WPLN.

Te reklamy w CDA i w Insidierze to nic innego jak chwyt marketingowy - na który wielu się nabiera (np. ja), że gra niby 50% taniej. Ale jak ktoś ma mało WPLN (np. ja) to nie będzie miał takiego rabatu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:37, master matrox napisał:

W moim mieście to nie ma Empiku ani Media Marktu... :/


Zajrzyj na www.gram.pl/wyprzedaz tam znajdziesz kompletna liste sklepów bioracych udzial w promocji nie tylko empiki i media markty sa na tej liscie, moze ktorys z pozostalych sklepow jest gdzies blisko ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tyle tych wyprzedaży że mi kasy nie startcza tu jeszcze tyle giel do kupienia :D:D (kupiłem sobie CoH ale z chęcią kupił bym sobie jeszcze Miedievala, NWN2, Gothica 3, Fable,...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba wyprzedaż nie spotkała się z tak dużym entuzjazmem na jaki liczył CDP. Dlaczego? Wprowadzają jeszcze niższe ceny swoich najlepszych produktów, a to to codzienności nie należy. Może i się mylę bo wyprzedaż trwa chyba dopiero 4 dni, ale czy CDP jest aż tak bogate, że sprzedaje swoje tytuły za pół ceny? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować