Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Medieval II w super cenie!

34 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 16:46, migem napisał:

> W moim mieście to nie ma Empiku ani Media Marktu... :/

Zajrzyj na www.gram.pl/wyprzedaz tam znajdziesz kompletna liste sklepów bioracych udzial w
promocji nie tylko empiki i media markty sa na tej liscie, moze ktorys z pozostalych sklepow
jest gdzies blisko ciebie.



Niestety żadnego w pobliżu mnie nie ma :( Najbliższy to chyba 150 km ode mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:53, Markus89 napisał:

Hmm chyba wyprzedaż nie spotkała się z tak dużym entuzjazmem na jaki liczył CDP. Dlaczego?
Wprowadzają jeszcze niższe ceny swoich najlepszych produktów, a to to codzienności nie należy.
Może i się mylę bo wyprzedaż trwa chyba dopiero 4 dni, ale czy CDP jest aż tak bogate, że sprzedaje
swoje tytuły za pół ceny? ;]


Zamiast sie zastanawiac nad tym to brac poki gorace i promocja trwa, bo sie nie powtorzy... A moze ? Kto wie ? Ja w przyszlosc nie patrze tylko zamawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja ale nie dla mnie bo Medieviala II już mam EK. Te świńki są rozwalające, normalnie świetne!!! Chyba sobie zamówie jakąś grę z promocji ale musze się jeszcze zastanowić jaką. ;)
Pytanko do kogoś z CD-Proekt: Mianowicie byłem wczoraj w Media Markt we Wrocławiu i po Noworocznej przecenie ani widu ani słychu!!! To podchodzę do pracownika MM i się pytam czy jest taka promocja i czy wogóle będzie a on na to że nie dostali żadnego powiadomienia od CDP o takiej promocji!!! To jak będzie z tą promocją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowodca_Pawel - skoro masz 900 wPLN to mozesz zalatwisz mi pes6 z obnizka? bo watpie zebys tyle wydal a ja mial bym dla Ciebie cos w zamian! napisz na gg 2109030 dogadamy sie. a ja mam takie pytanie . skoro teraz pes6 kosztuje 119 zeta i mozna wykorzystac 55 w PLN, to czemu na stronie wyprzedazy jest on dostepny "juz" od 74,90 ? 119-55 = 64,90? czy ja zle licze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 08:58, Szmondrowski napisał:

Fajna promocja ale nie dla mnie bo Medieviala II już mam EK. Te świńki są rozwalające, normalnie
świetne!!! Chyba sobie zamówie jakąś grę z promocji ale musze się jeszcze zastanowić jaką.
;)
Pytanko do kogoś z CD-Proekt: Mianowicie byłem wczoraj w Media Markt we Wrocławiu i
po Noworocznej przecenie ani widu ani słychu!!! To podchodzę do pracownika MM i się pytam czy
jest taka promocja i czy wogóle będzie a on na to że nie dostali żadnego powiadomienia od CDP
o takiej promocji!!! To jak będzie z tą promocją???


Zajrzyj na www.gram.pl/wyprzedaz tam sa daty kiedy promocja rusza w poszczegolnych sklepach, jako pierwsza rusza w empiku, w MM, Saturn i Hipermarketach rusza pozniej, na stronie pod logami sieci masz dokladne daty co i gdzie bedzie dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP czy możecie zacząć robić figurki/plakaty/pluszaki/cokolwiek ze Świngramkami i sprzedawać jako gadzety albo dodawać do zamówień pls!!!!!!
PS Ten który wymyślił te urocze świnki jest geniuszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w empiq, rozejrzałem się i zobaczyłem że większość tytułów z totalnej wyprzedaży jest o 10 zł drożej. Niby to nie dużo, ale zawsze coś, np. taki Eragon kosztował zamiast 60 to 70 zeta. Więc popatrzyłem na te gierki i po dłuższym zastanowieniu wziąłem jednak Medievala II który też był drożej. Nie wiem jeszcze kiedy go zainstaluje bo potrzeba aż 11gb wolnego 0_o I ciekawe czy w MM gdy nadejdzie wyprzedaż też będą gry drożej.
A i jeszcze brakowało fable toca3 i kilku inncyh gierek, dużego wyboru nie było.
I chyba jako jeszcze jeden z nielicznych nie pochwaliłem świngraminek, są naprawdę super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować