Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Ja używam wersji liska 3.0. Jak dla mnie to najlepsza przeglądarka na rynku. A poza tym, ta masa dodatków... Przejdźmy może do kwestii bezpieczeństwa. Firefox ma chyba najlepsze zabezpieczenia ze wszystkich przeglądarek na rynku. Jeszcze w ramach ciekawostki, słyszeliście może dowcip o bezpieczeństwie IE? " Kowalski jest bardzo otwarty na ludzi. Kowalski używa Internet Explorer" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszą wersję Firefox''a i mam problem, mianowicie, gdy za każdym razem włączam przeglądarkę wyskakuje okienko "Trying to load a non-local URI." i trzeba za każdym razem klikać ''OK''. Przeczytałem na innym forum, że problem tkwi w ''Megaupload Toolbar'', trzeba go przeinstalować. Gdyż nie używałęm tego programu, pozbyłem się o całkowicie i nadal nic. Proszę o szybką pomoc. Jeśli już była o tym mowa, to bardzo przepraszam, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:06, BoloMaster napisał:

czy jest jakiś dodatek do FF3 który blokuje wyskakujące reklamy?

czyli co? jak popupy to blokada jest wbudowana. zaś na całą resztę syfów (czyli flasche albo reklamy zasłaniające treść witryny) polecam adlbocka (na ręcznym sterowaniu) albo noscript

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:06, BoloMaster napisał:

czy jest jakiś dodatek do FF3 który blokuje wyskakujące reklamy?

Dodam jeszcze, że Flashblock też może być, chociaż Adblock Plus nie ma sobie równych.

Pamiętacie Fasterfoxa? Ten wspaniały dodatek przyspieszający internet? Jest nowa wersja (zmodyfikowana przez jakiegoś fana), któa dobrze działa pod FF3. Ściągnąć go można stąd:

http://www.plunder.com/Fasterfox-for-Firefox-3-0-download-146503.htm

(ja ściągnąłem i nie znalazłem wirusów, nie martwcie się).

Po rozpakowaniu trzeba go po prostu otworzyć za pomocą Firefoxa, i nacisnąć "Zainstaluj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:04, BoloMaster napisał:

czy różnica w szybkości internetu po zainstalowaniu tego dodatku jest znaczna?


Bardzo znaczna. Na moim łączu (słabym) po zainstalowaniu strony wczytują się o połowę krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 15:18, BoloMaster napisał:

dzięki
chodzi zauważalnie szybciej;)

Też mam weście ściągnijcie motywy z 3.0.1 wyczes w tedy wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 10:48, Mściwój napisał:

> czy jest jakiś dodatek do FF3 który blokuje wyskakujące reklamy?
Dodam jeszcze, że Flashblock też może być, chociaż Adblock Plus nie ma sobie równych.

Pamiętacie Fasterfoxa? Ten wspaniały dodatek przyspieszający internet? Jest nowa wersja
(zmodyfikowana przez jakiegoś fana), któa dobrze działa pod FF3. Ściągnąć go można stąd:

http://www.plunder.com/Fasterfox-for-Firefox-3-0-download-146503.htm

(ja ściągnąłem i nie znalazłem wirusów, nie martwcie się).

Po rozpakowaniu trzeba go po prostu otworzyć za pomocą Firefoxa, i nacisnąć "Zainstaluj".


nigdy nie myślałem, że będzie tak szybko chodzic. THX za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:21, kura1 napisał:

> dzięki
> chodzi zauważalnie szybciej;)
>
Też mam weście ściągnijcie motywy z 3.0.1 wyczes w tedy wygląda.

ja ze zwykłego paska zamieniłem sobie na czarny. lepiej wygląda i jest bardziej czytelny. Nie pamiętam tylko nazwy. Jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:47, Menisk napisał:

> > dzięki
> > chodzi zauważalnie szybciej;)
> >
> Też mam weście ściągnijcie motywy z 3.0.1 wyczes w tedy wygląda.
ja ze zwykłego paska zamieniłem sobie na czarny. lepiej wygląda i jest bardziej czytelny.
Nie pamiętam tylko nazwy. Jest fajna.


Też na czarny sobie zmieniłem. Bodajże Aero Fox sie nazywa. O: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 10:48, Mściwój napisał:

Pamiętacie Fasterfoxa? Ten wspaniały dodatek przyspieszający internet? Jest nowa wersja
(zmodyfikowana przez jakiegoś fana), któa dobrze działa pod FF3. Ściągnąć go można stąd:

http://www.plunder.com/Fasterfox-for-Firefox-3-0-download-146503.htm

(ja ściągnąłem i nie znalazłem wirusów, nie martwcie się).

Po rozpakowaniu trzeba go po prostu otworzyć za pomocą Firefoxa, i nacisnąć "Zainstaluj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 08:04, pilek napisał:

> Pamiętacie Fasterfoxa? Ten wspaniały dodatek przyspieszający internet? Jest nowa
wersja
> (zmodyfikowana przez jakiegoś fana), któa dobrze działa pod FF3. Ściągnąć go można
stąd:
>
> http://www.plunder.com/Fasterfox-for-Firefox-3-0-download-146503.htm
>
> (ja ściągnąłem i nie znalazłem wirusów, nie martwcie się).
>
> Po rozpakowaniu trzeba go po prostu otworzyć za pomocą Firefoxa, i nacisnąć "Zainstaluj".


Jak ściągnąć Faster Foxa 3? Nie widzę tam żadnego linku lub temu podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 20:17, Asthariel napisał:

Czy wyszedł jakiś dodatek poprawiający korzystanie z stron z przezroczystym tłem? (czyli
Gsami.)


Jak na razie nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dziwny problem. Otóż nie moge uruchomić FF. Kiedy klikam na ikonke to kursor zmienia się w klepsydre, komputer troche poudaje, że pracuje... i ...i nic. FF po prostu się nie uruchamia. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować