Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 21:53, marcinshinoda napisał:

> > Wyszukiwarka nie zapamiętuje mi haseł i autologowania na serwisach typu youtube

> czy forum
> > gram.pl. Jakieś rady które pomogą rozwiązać ten problem?
> narzędzia >> opcje >> prywatność

a dokładniej:P? Mam zaznaczone pamiętam dane i pobrane pliki. Zachowuj historie przez
30 dni. Akceptuj cookie i poproś o potwierdzenie danych przed czyszczeniem. Co mam jeszcze
zaznaczyć?

hmm.. to powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:55, seles napisał:

> > > Wyszukiwarka nie zapamiętuje mi haseł i autologowania na serwisach typu
youtube
>
> > czy forum
> > > gram.pl. Jakieś rady które pomogą rozwiązać ten problem?
> > narzędzia >> opcje >> prywatność
>
> a dokładniej:P? Mam zaznaczone pamiętam dane i pobrane pliki. Zachowuj historie
przez
> 30 dni. Akceptuj cookie i poproś o potwierdzenie danych przed czyszczeniem. Co mam
jeszcze
> zaznaczyć?
hmm.. to powinno wystarczyć


ale nadal to samo:P Ja nic nie ruszałem, zawsze tak było, a od kilku dni mi nie zapamiętuje haseł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:21, seles napisał:

@mrosi- a co to takiego?


Program do zarządzania programami startującymi z systemem i usługami Windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dodatku do Firefox, który pozwala na zarządzanie limitem szybkości pobierania plików (chcę ją ograniczyć). Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wkurza ten chory Firefox , nie dość że żre pamięci od zarąbania to to cholerstwo śmie jeszcze mi się zawieszać jak oglądam filmiki na youtube !
W du** nie sobie wsadzą kolejne wersje tego śmietnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:47, Crew 900 napisał:

Już mnie wkurza ten chory Firefox , nie dość że żre pamięci od zarąbania to to cholerstwo
śmie jeszcze mi się zawieszać jak oglądam filmiki na youtube !
W du** nie sobie wsadzą kolejne wersje tego śmietnika !


Hamuj trochę język.
A co do FF, to nie mam pojęcia skąd frustracja. Ani nie odczuwam zamulania kompa (a często FF działa jednocześnie z grą i kilkoma innymi programami), ani na youtube się nie wiesza. Może to nie wina przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:08, hallas napisał:

Szukam jakiegoś dodatku do Firefox, który pozwala na zarządzanie limitem szybkości pobierania
plików (chcę ją ograniczyć). Ma ktoś jakieś pomysły?


Też kiedyś szukałem czegoś takiego, ale nic nie znalazłem, jedyne wyjście to jakiś zewnętrzny program do pobierania plików, albo nawet "wewnętrzno-zewnętrzny" bo są jakieś dodatki które dodają do FF managera pobierania plików z internetu, np DownThemAll.

@Crew 900

Akurat zawieszanie się przeglądarki na Youtubie nie musi być wcale winą FF, tylko flasha, też kiedyś jakieś 2 miesiące przeklinałem tą przeglądarkę, bo co jakiś czas łapała zawiechę na stronach z flashowymi playerami, ale po wydaniu nowej Opery, na której w końcu dało się normalnie zainstalować flasha, okazało się że problem występuje też na niej i jest jeszcze gorzej niż na FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:48, rob006 napisał:

Też kiedyś szukałem czegoś takiego, ale nic nie znalazłem, jedyne wyjście to jakiś zewnętrzny
program do pobierania plików, albo nawet "wewnętrzno-zewnętrzny" bo są jakieś dodatki
które dodają do FF managera pobierania plików z internetu, np DownThemAll.

To mam i raczej nie ma w nim takiej opcji. No niestety widzę, że istotnie trzeba będzie poszukać czegoś zewnętrznego (i przy okazji skazać się na reklamy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:51, hallas napisał:

To mam i raczej nie ma w nim takiej opcji.

LOL, faktycznie :P

Dnia 27.11.2008 o 19:51, hallas napisał:

No niestety widzę, że istotnie trzeba będzie
poszukać czegoś zewnętrznego (i przy okazji skazać się na reklamy...).

Akurat reklam nie musisz się obawiać, jest sporo dobrych programów do pobierania plików z internetu, które nie instalują ci syfu na kompie ani nie bombardują reklamami, np FlasGet lub FDM, a w połączeniu z Flashgotem doskonale się spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:53, Crew 900 napisał:

To co mam robić ? Bez tego to nie będzie mi filmików odtwarzać :/
Nawet występuje błąd podczas wysyłania informacji o błędzie

a próbowałeś........ zaktualizowac flasha? wspomniany przez ciebie bug pojawiał się o ile pamiętam w wersji 8, a teraz mamy już 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów , odkąd dodali tą większą rozdzielczość na youtube to już tragedia ! Co nowa karta to zacina mi się na jakieś 15 sekund a później wywala błąd że program uległ cholernej awarii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z flashgotem, mianowicie z menu kontekstowego zniknęły mi opcje, wszystkie związane z flashgotem. W narzędzia -> flashgot wszystko jest ale z tego miejsca nie działa jeśli chodzi o pobieranie. Ostatnio na to pomogla reinstalacja przeglądarki. Chciałbym twego uniknąć, może ktoś wie co zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 09:17, marian538 napisał:

Ostatnio na to pomogla reinstalacja przeglądarki. Chciałbym twego uniknąć, może ktoś wie co zrobić.

A nie wystarczyła by reinstalacja samego dodatku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 09:17, marian538 napisał:

Witam
Mam problem z flashgotem, mianowicie z menu kontekstowego zniknęły mi opcje, wszystkie
związane z flashgotem. W narzędzia -> flashgot wszystko jest ale z tego miejsca nie
działa jeśli chodzi o pobieranie. Ostatnio na to pomogla reinstalacja przeglądarki. Chciałbym
twego uniknąć, może ktoś wie co zrobić. Pozdrawiam.

domyslam sie ze to jest wtyczka zatem ją odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie chciałbym zrobić reinstalke systemu, a co za tym idzie format dysku i mam pytanie dotyczące Firefoxa. Gdzie znajdę pliki z moimi zakładkami i ulubionymi stronami, które należy wcześniej sobie skopiować aby wszystkie adresy mi po formacie nie wyparowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:55, dave03 napisał:

W najbliższym czasie chciałbym zrobić reinstalke systemu, a co za tym idzie format dysku
i mam pytanie dotyczące Firefoxa. Gdzie znajdę pliki z moimi zakładkami i ulubionymi
stronami, które należy wcześniej sobie skopiować aby wszystkie adresy mi po formacie
nie wyparowały?

W nowej wersji FF jeszcze tego nie próbowałem, ale chyba po prostu wchodzisz na managera zakładek robisz kopię zapasową, gdzieś sobie zgrywasz ten plik (np.na inną partycję), a po reinstalce używasz opcji przywróć z pliku, albo poprzez import do pliku html, a później eksport (tak kiedyś robiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować