Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Mam pytanie, otóż jak wchodzę na pewną stronę to wszystko jest ok ale gdy klikam na zakładkę "forum" to przechodzi na nią ale tematów forum nie ma, w zasadzie środek gdzie powinno się znajdować forum jest pusty, gdy na tą samą stronę wchodzę za pomocą Explolera to forum widać i wszystko jest w porządku, Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 11:31, crash807 napisał:

/.../ Co jest nie tak?


masz adblocka? jeśli tak to spróbuj wyłączyć blokowanie na tym serwisie, mogło mu się coś pochrzanić i blokuje Ci pewne treści z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 15:21, pirz napisał:

masz adblocka? jeśli tak to spróbuj wyłączyć blokowanie na tym serwisie, mogło mu się
coś pochrzanić i blokuje Ci pewne treści z forum.


Nie mam. Jaka może być inna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość wkurzający problem. Zamykam przeglądarkę i uruchamiam ja ponownie i wyskakuje takie coś :
" Program Firefox został już uruchomiony ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno , należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system. "

Co am zrobić , odinstalowałem i zainstalowałem przeglądarkę , nic to nie pomogło.problem zaistniał od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 10:23, karolekx23x napisał:

Co am zrobić , odinstalowałem i zainstalowałem przeglądarkę , nic to nie pomogło.problem
zaistniał od kilku dni.

Też mi się to od czasu do czasu przydarza. Odczekaj chwilkę i spróbuj ponownie, albo stare niezawodne ctrl+alt+del -> menadżer zadań -> procesy -> firefox.exe -> zakończ proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Firefox przestał wyświetlać mi część stron w internecie (screen). Nie pomogło wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, reinstall też nic nie zmienił. Da się to jakoś naprawić, czy czeka mnie przesiadka na inną przeglądarkę?

20110105151953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:23, Lex napisał:

Ostatnio Firefox przestał wyświetlać mi część stron w internecie (screen). Nie pomogło
wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, reinstall też nic nie zmienił. Da się
to jakoś naprawić, czy czeka mnie przesiadka na inną przeglądarkę?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=174&pid=2470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:28, DambialkoX napisał:

Mam takie banalne pytanie, bo zapomniałem: Jak ustawić, żeby pliki pobierały mi się na
pulpit, a nie w folderze pobieranie w moich dokumentach ?

Narzędzia -> Opcje -> zakładka "Ogólne" -> Pobierane pliki zapisuj do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:28, DambialkoX napisał:

Mam takie banalne pytanie, bo zapomniałem: Jak ustawić, żeby pliki pobierały mi się na
pulpit, a nie w folderze pobieranie w moich dokumentach ?


Opcje -> Pobrane pliki zapisuj do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Firefoxem od dłuższego czasu. Otóż po jakimś czasie użytkowania, raz po minucie, raz po dwudziestu, Firefox zaczyna naglę się zacinać, zużycie CPU dochodzi do 50, w zasadzie nie da się go używać, nawet podczas pisania literki pokazują się z opóźnieniem. W trybie awaryjnym jest wszystko OK, w Operze i Chromie także. Z dodatków mam jedynie Google Toolbar. Myślałem, że to wina Adobe Flash, ale reinstalowałem parę razy i nic :| Jest to niezmiernie denerwujące, przez co muszę zmieniać przeglądarkę, ale Firefox jest dla mnie najlepszą, więc zależy mi na naprawie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować