Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Mam problem z firefoxem w laptopie od kolegi. Na niektórych filmach w sieci słychać tylko audio, a okienko pozostaje cały czas czarne (na YT odtwarza normalnie). Odinstalowywałem flash playera (kilka stron wstecz był podany link do uninstalera), usuwałem firefoksa i ciągle nie działają. Na zainstalowanym Chrome wszystko jest OK.
W moim komputerze też wszystko działa, a nie przypominam sobie instalowania czegoś ponad adobe flash playera.
Może ktoś zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Firefoxem 14.0.1 na laptopie. W zakładkach koło nazwy stron są też ikonki no i właśnie u mnie tych ikonek nie ma są puste kwadraciki, jak kliknę na tą zakładkę to się pojawia ikonka i jest ok, ale jak uruchomię ponownie kompa to znów ich nie ma. Usunąłem całkowicie Firefox`a i zainstalowałem ponownie, to samo jest. We wcześniejszej wersji też to było. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... chodzi mi o stronę bluray.com:

http://www.blu-ray.com/movies/Snow-White-and-the-Huntsman-Blu-ray/45293/#Screenshots

na ff nie widać u mnie zdjęć i nie mogę wejść w żadną z zakładek, typu Overview, Blu-ray review, Screenshots, itp.
czy to jakiś wirus czy wina jakiejś wtyczki, flasha?

w IE i Operze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 00:09, rob006 napisał:

U mnie działa. Nie masz włączonego żadnego Adblocka albo Noscripta? Próbowałeś Ctrl +
F5?


Zamknąłem ff i odkurzaczem zrobiłem szybkie czyszczenie i już jest ok
to chyba było coś z tymi ciasteczkami, lub coś w tym stylu na czym się nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalując jakiś program musiałem przegapić jedną z tych cholernych aplikacji, które automatycznie instalują się wraz z programem i mieszają w przeglądarce. Teraz po włączeniu nowej zakładki nie widzę tych prostokątnych miniaturek ostatnio/najczęściej odwiedzanych stron tylko jakąś dziwną wyszukiwarkę internetową MyStart. Jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:39, Sandro napisał:

Instalując jakiś program musiałem przegapić jedną z tych cholernych aplikacji, które
automatycznie instalują się wraz z programem i mieszają w przeglądarce. Teraz po włączeniu
nowej zakładki nie widzę tych prostokątnych miniaturek ostatnio/najczęściej odwiedzanych
stron tylko jakąś dziwną wyszukiwarkę internetową MyStart. Jak to wyłączyć?

Wejdź w Narzędzia->Dodatki i tam znajdź to draństwo i je odinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:43, Hubi_Koshi napisał:

Wejdź w Narzędzia->Dodatki i tam znajdź to draństwo i je odinstaluj.

Nie pomogło. Usunąłem to również poprzez panel sterowania, ale nadal bez zmian. Może reinstalka Firefoxa pomoże choć szkoda mi tych wszystkich zakładek i zapamiętanych haseł. Można je jakoś zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 18:16, Sandro napisał:

> Wejdź w Narzędzia->Dodatki i tam znajdź to draństwo i je odinstaluj.
Nie pomogło. Usunąłem to również poprzez panel sterowania, ale nadal bez zmian. Może
reinstalka Firefoxa pomoże choć szkoda mi tych wszystkich zakładek i zapamiętanych haseł.
Można je jakoś zachować?

C:\Documents and Setting\Nazwa usera\Dane Aplikacji\Mozilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronę startową można ustalić w ustawieniach przeglądarki - spróbuj tam zmienić. Może świństwa już nie masz, ale strona startowa została przez nie zmieniona i taka już została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:39, Sandro napisał:

Instalując jakiś program musiałem przegapić jedną z tych cholernych aplikacji, które
automatycznie instalują się wraz z programem i mieszają w przeglądarce. Teraz po włączeniu
nowej zakładki nie widzę tych prostokątnych miniaturek ostatnio/najczęściej odwiedzanych
stron tylko jakąś dziwną wyszukiwarkę internetową MyStart. Jak to wyłączyć?

Wpisz w polu adresu about:config, potwierdź że wiesz co robisz, wpisz w tamtejszą szukajkę mystart potem prawoklik na wszystko co znajdzie i ressetuj. Wpisy powinny się pousuwać, a wraz z nimi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 19:14, S1G napisał:

Wpisz w polu adresu about:config, potwierdź że wiesz co robisz, wpisz w tamtejszą szukajkę
mystart potem prawoklik na wszystko co znajdzie i ressetuj. Wpisy powinny się pousuwać,
a wraz z nimi problem

Próbowałem wszystkiego, ale dopiero ta metoda pomogła. Dzięki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pdf w przeglądarce. Niby się otwierają ale tak jakby prześwitują i nic nie widać prawie. Po zapisaniu na komputerze i otwierzeniu działa normalnie. W czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś dobrego add-ona, który informowałby mnie o nowych mailach? Najlepiej gdyby współpracował z Gmailem i Yahoo mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 21:16, Sandro napisał:

Znacie jakiegoś dobrego add-ona, który informowałby mnie o nowych mailach? Najlepiej
gdyby współpracował z Gmailem i Yahoo mail.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/xnotifier/
Polecam, używam go od kilku lat. Niedawno zmienił nazwę z Gmail Notifier. Obsługuje Gmail, Hotmail, Yahoo, AOL i kilka innych. Ma też obsługę wielku kont na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik ... przestaje mi działać wyszukiwanie w google w małym pasku z prawej stront FF / brak wczytywania strony, połączenie zostało zresetowane / - wyczyściłem pamięć przeglądarki odkurzaczem i przez kilkanaście minut znowu działało ale teraz znowu jest to samo ...
normalne google działa, tylko to na pasku, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu są problemy z działaniem Firefoxa
pół biedy, gdy przeglądarka się zawiesi i odwiesi z niedziałającym Flashem, gorzej gdy zwiesi się tak, że górny pasek staje się przeźroczysty i wtedy nie ma rady, nie można zmaksymalizować przeglądarki ani jej zamknąć a procesor jest pod dużym obciążeniem - czy to wina AFP czy może Javy? ( ostatnio się zaktualizowała ) a może to coś od sterowników karty graficznej? - od długiego czasu mam tak, że jak, np. otwieram okienko " dodaj post " na gram to najpierw mam taki czarny błysk, czarne okienko i dopiero potem wchodzi normalne okienko, trwa to ułamek sekundy - podobnie przy zamykaniu systemu, przed zniknięciem pulpitu też jest taki szybki błysk, mignięcie - czy to wina sterowników od grafiki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić lin z ogólnym flitrem (najlepiej do polskich stron :P )czy dodatkami do Adblocka ? Coraz więcej reklam, skurczybyki robią wszystko by adblock nie mógł ich blokować.

W sumie przypomniało mi się ze jest cos takiego jak adblock plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować