Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Naprawdę jest coś, czego Adblock nie wyłapuje? Wrzuć sobie Pop-up Addon i Element Hiding Helper dla blokowania ręcznego jakichś specyficznych pierdółek. Dla ciekawszego efektu polecam zainstalować Ghostery. Poszukaj wszystkiego na stronie z dodatkami. Od wieków nie widziałem w necie uciążliwej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:09, Siriondel napisał:

Naprawdę jest coś, czego Adblock nie wyłapuje? Wrzuć sobie Pop-up Addon i Element Hiding
Helper dla blokowania ręcznego jakichś specyficznych pierdółek. Dla ciekawszego efektu
polecam zainstalować Ghostery. Poszukaj wszystkiego na stronie z dodatkami. Od wieków
nie widziałem w necie uciążliwej reklamy.

Nie miałem adblocka plus zainstalowanego przez jakiś miesiąc, teraz się zorientowałem jak mi na youtube reklamy zaczely wyskakiwac :) Teraz jest wszystko dobrze. Dodałem też noscripta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zjawisko, że po uruchomieniu FF, po krótkim czasie znika mi górny pasek ( robi się niebieski ) i kręci się wskaźnik myszki, po czym jest ok ale jednak trochę to denerwuje, co to może być?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem ale czy tylko ja mam takie problemy z FF?
odkąd mam nowego kompa 9 ponad rok 0 są same problemy .... najpierw był znikający dźwięk po ok. 10 minutach od uruchomienia przeglądarki, potem był wysypujący się Flash Player kilka razy dziennie, potem FF potrafił zwiesić się tak, że trzeba było używać ctrl + alt + delete a teraz to ....
+ problemy z małym paskiem adresu, brak googla, babilon, itp. ... normalnie, mózg się lasuje, a Firefox to moja ulubiona przeglądarka internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak ustawić, aby w kafelkach po wybraniu nowej karty były strony wybrane przeze mnie, a nie takie, które Firefox uważa za często odwiedzane, a które tak naprawdę nie maja nic z tym słowem wspólnego? I nie chodzi mi o samo użycie opcji przypięcie, bo najpierw chcę jakoś wepchnąć tam stronę spoza niby najczęściej odwiedzanych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 14:13, lRayl napisał:

Wie ktoś może, jak ustawić, aby w kafelkach po wybraniu nowej karty były strony wybrane
przeze mnie, a nie takie, które Firefox uważa za często odwiedzane, a które tak naprawdę
nie maja nic z tym słowem wspólnego? I nie chodzi mi o samo użycie opcji przypięcie,
bo najpierw chcę jakoś wepchnąć tam stronę spoza niby najczęściej odwiedzanych stron.

Bierzesz stronę z paska zakładek i przeciągasz na kafelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 14:16, Dared00 napisał:

> Wie ktoś może, jak ustawić, aby w kafelkach po wybraniu nowej karty były strony
wybrane
> przeze mnie, a nie takie, które Firefox uważa za często odwiedzane, a które tak
naprawdę
> nie maja nic z tym słowem wspólnego? I nie chodzi mi o samo użycie opcji przypięcie,

> bo najpierw chcę jakoś wepchnąć tam stronę spoza niby najczęściej odwiedzanych stron.

Bierzesz stronę z paska zakładek i przeciągasz na kafelkę.



Wpadłem na to chwilę po tym, jak napisałem swojego posta. Czasami trzeba się o coś zapytać, aby samemu po chwili wpaść na pomysł.;]
Ale dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 14:22, lRayl napisał:

Wpadłem na to chwilę po tym, jak napisałem swojego posta. Czasami trzeba się o coś zapytać,
aby samemu po chwili wpaść na pomysł.;]

Heh, sam wpadłem na to dopiero po tym, jak zapytałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się robiło skrót na pulpicie do wybranej strony? Chodzi o to abym mógł po włączeniu laptopa kliknąć dwa razy w ikonkę na pulpicie i od razu przenieść się do ustawionej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 21:59, Sandro napisał:

Jak się robiło skrót na pulpicie do wybranej strony? Chodzi o to abym mógł po włączeniu
laptopa kliknąć dwa razy w ikonkę na pulpicie i od razu przenieść się do ustawionej strony.

Tak, jak zwykły skrót, tylko w miejsce ścieżki wklejasz adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 22:30, Dared00 napisał:

Tak, jak zwykły skrót, tylko w miejsce ścieżki wklejasz adres.

O, działa. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisywanie czegokolowiek w wyszukiwarkę google na pasku nic nie daje :/
Można jakoś zrestartowac ustawnienia paska wyszukiwania na domyslne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 09:33, Boguslav4 napisał:

Wpisywanie czegokolowiek w wyszukiwarkę google na pasku nic nie daje :/
Można jakoś zrestartowac ustawnienia paska wyszukiwania na domyslne?

W menu wyboru szukajki: Zarządzaj wyszukiwarkami -> Przywróć domyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 11:06, Dared00 napisał:

> Wpisywanie czegokolowiek w wyszukiwarkę google na pasku nic nie daje :/
> Można jakoś zrestartowac ustawnienia paska wyszukiwania na domyslne?
W menu wyboru szukajki: Zarządzaj wyszukiwarkami -> Przywróć domyślne.


Z jakiś powodów (pewnie jakaś stara aplikacja) przywraca mi wyszukiwarkę Yahoo, która bezczelnie nic nie robi tzn. nawet nie wyszukuje :P

Mógłby ktoś podać prawidłowe parametry dla googla (po wyboru właściwości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2013 o 18:05, Boguslav4 napisał:

Mógłby ktoś podać prawidłowe parametry dla googla (po wyboru właściwości)?


Ok. Edit- udało mi się przywrócić wyszukiwanie przez google za pomocą pasku adresu, lecz usunąłem z listy wyszukiwarek google i nie wiem jak przywrócić (kliknięcie domyślnych, pobieranie nowych itp. nie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam od przedwczoraj jakiś problem z czcionkami w Firefoxie. Wyświetla mi je w sposób widoczny na obrazku w załączniku. Zainstalowałem nową Javę, sterowniki i Flasha ale daje nic się nie zmienia. Jak sobie z tym poradzić ?

20130228165310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:53, Sarturias napisał:

Witam, mam od przedwczoraj jakiś problem z czcionkami w Firefoxie. Wyświetla mi je w
sposób widoczny na obrazku w załączniku. Zainstalowałem nową Javę, sterowniki i Flasha
ale daje nic się nie zmienia. Jak sobie z tym poradzić ?

Miałem ten sam problem:
Rozwiązanie=>
On about:config, changing gfx.direct2d.disabled to true
https://support.mozilla.org/pl/questions/942265

Nie wiem jednak czy ta zmiana nie wywołała u mnie innego problemu, czy też jest to zupełnie nie związany z tym zagadnieniem bug. Otóż na wszystkich rozwijanych listach, autouzupełnieniach pojawiają się artefakty. Wygląda to tak jak na obrazku. Help!

20130317172529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi się przypałętało i kiedy klikam guzik ''nowa karta'' nie otwiera mi się czysta karta tylko jakaś wyszukiwarka Delta Search.. jak to to usunąć z przeglądarki?

EDIT
ehh zawsze jak o coś zapytam na forum to po chwili sam znajduję odpowiedź ;) wystarczyło w panelu sterowania odinstalować 'default tab'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, przy próbie gry w jakąś flashową gierkę zwiesił mi się firefox / a dokładnie flash player / i wyskoczył mi komunikat o jakimś błędnym dodatku do flasha / niestety, nie zauważyłem jaki to, gdyż opcja wyboru szybko znikła /, zamknąłem firefoxa przez menagera zadań i później było ok ale jest pewien problem: mam zaznaczone, żeby przeglądarka zapamiętywała otwarte strony i zakładki a mimo to tego nie robi, tylko uruchamia stronę startową - co z tym zrobić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrestartowałem kompa i już ok, przywróciło mi sesję podczas której zaczęły się problemy i którą zamknąłem poprzez menagera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować