Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Ewentualnie mogę użyć CClenera ale co zaznaczyć w przypadku Firefoxa?

pamięć podręczna
historia
cookies
historia pobrań
sesja
sites preferences
zapisane hasła
zapisane informacje o formularzach
kompresuj bazy danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 21:39, lis_23 napisał:

A gdzie to znaleźć?, ja znalazłem tylko " wyczyść historię przeglądania ".


Certyfikaty można znaleźć w opcjach -> zaawansowane -> szyfrowanie -> wyświetl cetryfikaty i wyrzucicić certyfikaty googla.
W "wyczyść historię przeglądania" masz opcję czyszczenia pamięci podręczniej.

To tak na przyszłość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jakieś problemy z tym firefoxem ... nie wiem jak u Was ale u mnie jest spore opóźnienie na You Tube - po wyborze filmiku wita mnie czarny ekran bez kółeczka ładowania i mija na prawdę trochę czasu, zanim coś się pojawi - na IE jest normalnie i filmiki załączają się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam uporządkowane zakładki w FF, ale kiedyś będzie trzeba wgrać od nowa system, oczywiście, wtedy można eksportować zakładki do pliku na dysku ale czy po ich imporcie z pliku na nowym systemie wrócą one w takim samym stanie, jak zostały eksportowane, czy będzie to tylko jeden link ze wszystkimi zakładkami i wszystko trzeba będzie ustawiać od nowa?.

P.S: na IE udało mi się dodać zdjęcie do postu, na FF jest to niewykonalne ...

20130620135744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Sądzę, że nie powinno być problemu - ja importowałem zakładki Opera -> FF (eksport do HTML w Operze, import z HTML w FF) i kolejność została zachowana. Więc tym bardziej import FF -> FF nie powinien nic zaburzyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu Spybota i jego odinstalowaniu Firefox nie działa- powodem są ustawienia które zmuszają do używania proxy i sprawdzania nowej strony w Spybocie i to mimo to, że obie opcje odznaczyłem w programie. Jak przywrócić domyślne ustawiania bez tych udziwnień? Żadnej wtyczki na liście rozszerzeń nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie mogę oglądać filmów na youtube przez przeglądarkę firefox, pisze tylko "Ten film jest niedostęny" i musze oglądać przez to filmy przez Internet Explorera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 23:21, seroero napisał:

Nie wiem czemu ale nie mogę oglądać filmów na youtube przez przeglądarkę firefox, pisze
tylko "Ten film jest niedostęny" i musze oglądać przez to filmy przez Internet Explorera
:(

Próbowałeś wyczyścić ciasteczka? Oprócz tego zobacz, czy czasem nie masz ustawionego HTML5 triala. Masz w FF zainstalowaną wtyczkę RealPlayera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrała mi się aktualizacja firefoxa i zniknęły mi zakładki z paska, teraz mam tam tylko " często odwiedzane " a zakładki są tylko w tym pomarańczowym menu ff - jak je przywrócić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt nie ma pomysłu, jak przywrócić zakładki po lewej stronie i czy w ogóle da się to zrobić?
czy u Was dzisiejsza aktualizacja dokonała podobnej zmiany?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 19:14, lis_23 napisał:

Na prawdę nikt nie ma pomysłu, jak przywrócić zakładki po lewej stronie i czy w ogóle
da się to zrobić?
czy u Was dzisiejsza aktualizacja dokonała podobnej zmiany?

U mnie wszystko cacy ;]
Cóż ... najprostsze rozwiązanie to pododawać na nowo te które już były i machnąć na to ręką. A jak miałeś ich więcej i nie pamiętasz już jakie, to powinny być zapisane w pliku bookmarks (tylko jak go wczytasz to Ci się wszystko zdubluje). Dla wyjaśnienia chodzi o te zakładki, które zaznaczyłem?

20130711192519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2013 o 19:26, Sand_Wraith napisał:

U mnie wszystko cacy ;]
Cóż ... najprostsze rozwiązanie to pododawać na nowo te które już były i machnąć na to
ręką. A jak miałeś ich więcej i nie pamiętasz już jakie, to powinny być zapisane w pliku
bookmarks (tylko jak go wczytasz to Ci się wszystko zdubluje). Dla wyjaśnienia chodzi
o te zakładki, które zaznaczyłem?


Nie
wcześniej miałem zakładki po lewej stronie na pasku / jest to na zdjęciu /, po aktualizacji owe zakładki zniknęły i trzeba zmienić wygląd firefoxa / na taki z przeźroczystym paskiem u góry / żeby mieć dostęp do zakładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj:
Firefox -> Opcje (rozwijane menu) -> Układ paska narzędzi
Wyskoczy okno, w którym powinien być przycisk "Zakładki", który sobie ustawisz gdzie chcesz przeciągając go na pasek.
BTW. U mnie ten button odkąd go wprowadzili był po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 20:38, ManweKallahan napisał:

Spróbuj:
Firefox -> Opcje (rozwijane menu) -> Układ paska narzędzi
Wyskoczy okno, w którym powinien być przycisk "Zakładki", który sobie ustawisz gdzie
chcesz przeciągając go na pasek.
BTW. U mnie ten button odkąd go wprowadzili był po prawej stronie.



To mam, dodałem sobie po prawej stronie ale te zakładki są inne, nie rozwijają się tak, jak te wcześniejsze i te u góry
te wcześniejsze rozwijają się w prawo ( bez tytułu ), a te z ikonki po prawej stronie rozwijają się w dół, pod zakładkami, co jest niewygodne ( bez tytułu 2 ).

20130711204930

20130711204937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nigdy nie miałem potrzeby grupowania zakładek w ten sposób więc najprawdopodobniej Ci nie pomogę :( Ale chyba przejmę Twój sposób organizacji, u mnie króluje chaos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po kliknięciu w przycisk ''Zakładki'' z prawej strony (1) otworzył Ci się ten panel po lewej? U mnie otwiera się lista (2), taka sama jak po kliknięciu w ''Zakładki'' na górze strony, na Twoim pierwszym screenie.

20130711214633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 21:46, ManweKallahan napisał:

Hmm, po kliknięciu w przycisk ''Zakładki'' z prawej strony (1) otworzył Ci się ten panel
po lewej? U mnie otwiera się lista (2), taka sama jak po kliknięciu w ''Zakładki'' na
górze strony, na Twoim pierwszym screenie.


Nie, u mnie lista pojawia się po lewej ale jest taka, jak na mojej drugiej fotce

wcześniej, przed aktualizacją miałem tak:

http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=174&pid=109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po kliknięciu w ''Zakładki'' na górze ekranu (przycisk obok Plik, Edycja, Historia, Narzędia itp.) masz widok z folderami, a po kliknięciu w ''Zakładki'' na pasku zakładek są one niepogrupowane? Bardzo dziwne, pod oboma przyciskami powinno być to samo. Niestety nie wiem co na to poradzić. Możliwe, że będziesz musiał te foldery utworzyć na nowo i powsadzać do nich odpowiednie zakładki.
Ewentualnie spróbuj w oknie "Układ paska narzędzi" kliknąć "Domyślny układ", ale wątpię czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować