Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2013 o 11:58, maniekk napisał:

Czy jest możliwość robienia zapisu sesji, czyli otwartych stron w firefoxie?


Dodatek Tab Mix Plus. Poza tym całkiem nieźle sprawdza się tutaj dodawanie wszystkich kart do zakładek - masz wtedy folder z aktualnie otwartymi kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapis sesji - masz na myśli żeby po zamknięciu przeglądarki można było otworzyć te same karty co były przed?
Jeśli tak - to jest taka możliwość - zaznaczasz w opcjach czy ma otwierać stronę startową czy poprzednią sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 22:38, Sabina_S napisał:


Możesz spróbować LastPass - wtedy gdziekolwiek się nie zalogujesz będziesz mieć swoje
hasła


A gdzie tego szukać?
dobra, mam, to dodatek do FF ale nie ma tam nic po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 14:28, lis_23 napisał:

A gdzie tego szukać?
dobra, mam, to dodatek do FF ale nie ma tam nic po polsku.


Nie ma po polsku? hmm to dziwne - ja po zainstalowaniu mam normalną polską wersję i mogę sobie ustawiać co i jak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2013 o 19:47, Sabina_S napisał:


Nie ma po polsku? hmm to dziwne - ja po zainstalowaniu mam normalną polską wersję i mogę
sobie ustawiać co i jak chcę.


Chodziło mi o opis programu ale już coś tam znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sposób by pobrać filmiki z YT z jakością 360p co najmniej? Bo wszystkie downloadery jakie sprawdziłem, gwarantują mi tylko 240p, co działa i na dźwięk i na obraz... (mówię o normalnych formatach, które mogę otworzyć bez problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 10:48, Budep napisał:

Czy jest sposób by pobrać filmiki z YT z jakością 360p co najmniej? Bo wszystkie downloadery
jakie sprawdziłem, gwarantują mi tylko 240p, co działa i na dźwięk i na obraz... (mówię
o normalnych formatach, które mogę otworzyć bez problemu).



Dobra, chyba sam sobie znalazłem sposób. Po prostu konwertowanie z MP4 do innego formatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś chore. Z nową wersją FF całkowicie usunięto kod odpowiedzialny za stare okno pobierania i nie można przestawić w about:config, żeby sobie do niego wrócić. Naprawdę nie wiem, co oni tam w tej Mozilli robią, ten cały koncept "biblioteki" jest jakiś poroniony. Integrowanie menedżera pobierania z menedżerem zakładek, które i tak ma się z reguły na górze dla szybkiego dostępu, bo od tego są zakładki? Co ma jedno wspólnego z drugim, dlaczego chciałbym widzieć swoje zakładki kiedy otwieram okno pobranych plików? Dodatków zastępczych instalować nie zamierzam, bo chyba nie o to chodzi, by każdą funkcję zastępować dodatkiem - już lepiej zmienić przeglądarkę.

Gdyby ktoś tak jak ja chciał wrócić do starszej, pozbawionej idiotyzmów wersji, polecam pobrać ją sobie stąd:
http://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z firefoxem. Otóż nie wyświetla (ładuję się cały czas i kręci się "kółeczko") tylko jednej strony (steamgifts.com). Z innymi stronami nie ma takiego problemu.

Próbowałem już czyścić historię, ciasteczka, pamięć podręczną, próbowałem też z wiersza poleceń flushdns i nic. Problem cały czas zostaje.

Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 11:35, Abi_Dalzim napisał:

Mam pewien problem z firefoxem. Otóż nie wyświetla (ładuję się cały czas i kręci się
"kółeczko") tylko jednej strony (steamgifts.com). Z innymi stronami nie ma takiego problemu.


Próbowałem już czyścić historię, ciasteczka, pamięć podręczną, próbowałem też z wiersza
poleceń flushdns i nic. Problem cały czas zostaje.

Jakieś sugestie?


Ciekawe.. u mnie jest ok. Wersję masz najnowszą? Założę się, że problem powodowany jest przez jakąś wtyczkę - zobacz sobie co tam masz poinstalowane i próbuj wyłączać po kolei. Co chwilę sprawdzaj, czy strona się ładuje.

Przyjrzyj się również zaporze i/lub antywirusowi. Może mu tam coś nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 13:01, Jackal-pl napisał:

Ciekawe.. u mnie jest ok.

Nic dziwnego, skoro (jak się okazało) problem był ze stroną, a sprawa działa się dwa miesiące temu :)

Ale dzięki za dobre chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 13:37, Abi_Dalzim napisał:

> Ciekawe.. u mnie jest ok.
Nic dziwnego, skoro (jak się okazało) problem był ze stroną, a sprawa działa się dwa
miesiące temu :)

Ale dzięki za dobre chęci :)



Hahahaha, faktycznie teraz datę przeczytałem :D :D
Złoty szpadel dla mnie:
http://img.sadistic.pl/pics/6fde8140f2bb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć dźwięk w Firefoksie na stronach, które używają HTML5, jak np. Vimeo? Znalazłem w internecie rozwiązanie by w opcjach urządzenia wyjściwego ustawić "wyłącz wszystkie efekty" - zrobiłem to i dalej nic. Na Chromie chodzi. Podobna sprawa jest u mnie z serwisem Wrzuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 19:42, kulfonito napisał:

Po próbie wejścia na stronę google ciągle odpala mi się reklama chrome''a. WTF?!

U mnie tylko okienko w rogu wyskakuje. Może pobaw się ciasteczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 19:44, Dared00 napisał:

> Po próbie wejścia na stronę google ciągle odpala mi się reklama chrome''a. WTF?!

U mnie tylko okienko w rogu wyskakuje. Może pobaw się ciasteczkami?


Wyczyściłem wszystko, łącznie z historią i zniknęło w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z liskiem, albowiem na stronkach przykładowo autokult czy f1fanclub nie widzę komentarzy pod artykułami. Widać je dopiero po uruchomieniu przeglądaki w trybie awaryjnym. Mam tylko 2 dodatki: adblockera i od avasta. Ale jak już w normalnym trybie uruchmiam i wyłączam dodatki to dalej postów nie widać. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować