Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dlaczego jeśli wchodzę na niektóre strony (np. na wislakrakow.com) to wywala mi komunikat z błędem i jest wyślij lub nie wysyłaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:40, jcl99 napisał:

Dlaczego jeśli wchodzę na niektóre strony (np. na wislakrakow.com) to wywala mi komunikat
z błędem i jest wyślij lub nie wysyłaj?


Sprawdziłem tę stronę i nie wywaliło mnie z niej więc przeinstaluj FF na nowszego lub usuń ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

java zaktualizowana? któraś wersja błędnie współpracowała z firefoksem (u mnie też się ta strona jak najbardziej poprawnie wyświetla, tyle że ja spod Linuksa). zaś zamknięcia zdarzają mi się tylko przy YT (a i tu wejdę w poprzednią sesję i zwykle bez problemów oglądam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam super dziwny problem ;/

Wł. dziś komputer, FF i ... wszystko wróciło do ustawień ''fabrycznych'' :/ Nie ma zakładek, inna strona startowa, i ogólnie wszystkie moje ustawienia znikły :/
Najbardziej bolą wykasowane zakładki :/ Pytanie czy da się jakoś je przywrócić (ustawienia, zakładki itd) ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_profilu\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles i sprawdź ile masz tam folderów typu kjuwe7324.default . Jeśli więcej niż jeden, to prawdopodobnie stworzył ci się nowy profil, wystarczy więc otworzyć plik profiles.ini i w ostatniej linii po "path=" zamienić nazwę folderu na tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:21, rob006 napisał:

Wejdź do katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_profilu\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles
i sprawdź ile masz tam folderów typu kjuwe7324.default . Jeśli więcej niż jeden, to prawdopodobnie
stworzył ci się nowy profil, wystarczy więc otworzyć plik profiles.ini i w ostatniej
linii po "path=" zamienić nazwę folderu na tą drugą.


Jest jeden profil :/ I w pliku .ini jest on wpisany... :/ Jeszcze jakieś pomysły ? :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam addonu, który by usuwał/wymazywał (pokazywał domyślne) favicons dla zakładek na pasku (pod paskiem adresu). Ma ktoś jakieś pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z FF mianowicie gdy wchodzę na GSy to nie każdy mogę skomentować. Pomimo, że jestem zalogowany w miejscu gdzie powinno być miejsce na komentarz jest komunikat żeby się zalogować. Czasem czyszczenie ciasteczek pomaga ale nawet pomimo tego niektórych gsów nie mogę wcale komentować. I drugi problem też na GSach. Zauważyłem, że strony mam tak jakby w oddaleniu (np u mnie powinienem mieć obciąte krawędzie a widzę całą stronę z mniejszą czcionką i gdy przewijam jakikolwiek gs występuje podobny "efekt" jak na komputerze bez sterowników do karty graficznej. Nie dość, że cała strona wolniej się przewija to lecą jakby takie paski nie wiem jak to opisać... Tak jak powiedziałem jak nie ma się sterów do grafy wygląda to podobnie. Na operze wszystko śmiga jak powinno. Nie wiem czy to konflikt pomiędzy tymi przeglądarkami bo niedawno instalowałem operę i ten problem z przewijaniem pojawił się niedługo potem. Takie kłopoty mam tylko na gram.pl. Czy macie pomysł jak to rozwiązać? FF uaktualniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:44, THE WITCHER1990 napisał:

Mam dziwny problem z FF mianowicie gdy wchodzę na GSy to nie każdy mogę skomentować.
Pomimo, że jestem zalogowany w miejscu gdzie powinno być miejsce na komentarz jest komunikat
żeby się zalogować.

Gdy zobaczysz taki komunikat, sprawdź czy na samej górze GSa, na tym czerwonym pasku, masz "załóż swój gramsajt" zamiast "skocz na mój gramsajt". Jeśli tak - to nie jest wina FF, tylko gram.pl, które nie zalogowało cię na tym GSie.

Dnia 30.12.2008 o 17:44, THE WITCHER1990 napisał:

Zauważyłem, że strony mam
tak jakby w oddaleniu (np u mnie powinienem mieć obciąte krawędzie a widzę całą stronę
z mniejszą czcionką

Próbowałeś Ctrl+0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 18:05, rob006 napisał:

Gdy zobaczysz taki komunikat, sprawdź czy na samej górze GSa, na tym czerwonym pasku,
masz "załóż swój gramsajt" zamiast "skocz na mój gramsajt". Jeśli tak - to nie jest wina
FF, tylko gram.pl, które nie zalogowało cię na tym GSie.

Gdy na niego wchodzę wszystko jest ok pisze, że ta osoba jest moim znajomym ale gdy chcę to skomentować to właśnie pojawia się u góry ten napis żeby założyć swój gs. Nie wiem co z tym zrobić bo jednego gsa od dobrych kilku miechów przez FF nie skomentuje:/

>

Dnia 30.12.2008 o 18:05, rob006 napisał:

Próbowałeś Ctrl+0 ?

Jesteś wielki działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:14, THE WITCHER1990 napisał:

Gdy na niego wchodzę wszystko jest ok pisze, że ta osoba jest moim znajomym ale gdy chcę
to skomentować to właśnie pojawia się u góry ten napis żeby założyć swój gs. Nie wiem
co z tym zrobić bo jednego gsa od dobrych kilku miechów przez FF nie skomentuje:/


Nie mam pojęcia, też mi się coś takiego kilka razy zdarzyło, ale nigdy regularnie. Możesz próbować do skutku, np otworzyć stronę w nowej karcie. A na Operze takie problemy nie występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 18:21, rob006 napisał:


Nie mam pojęcia, też mi się coś takiego kilka razy zdarzyło, ale nigdy regularnie. Możesz
próbować do skutku, np otworzyć stronę w nowej karcie. A na Operze takie problemy nie
występują?

U mnie jest to regularny błąd, od pewnego czasu przez FF nigdy nie mogę skomentować tego GSa. Na IE czy Operze nie ma najmniejszych problemów z żadną stroną. Próbowałem otwierać tego GSa na różne sposoby. W nowej karcie, w nowym oknie, w tym samym oknie, świeżo po zalogowaniu na gram.pl, wyczyszczeniu ciasteczek i z menu FF i przeskanowaniu kompa Ad aware se personal. Zwyczajnie nie da się;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swój pierwszy problem z "Liskiem". Gdy włączam Mozille (3) wyskakuje taki kamunikat (screen). Reinstalacja nic nie wniosła. Z tym, że przy usuwaniu pozostawiłem własnie ustawiania. Więc może całkowicie usunąć?

20081230211304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić, gdzie (do jakiej lokalizacji - ścieżka mi potrzebna) przeglądarka buforuje film?
Proszę bez postów o VideoDownloaderach i innych pierdach, chyba, że znacie coś, co działa na myplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:34, szypek26 napisał:

Jak sprawdzić, gdzie (do jakiej lokalizacji - ścieżka mi potrzebna) przeglądarka buforuje
film?


Zdaje się że tam, gdzie przechowuje cache, czyli w folderze profilu, w ''cache''. Jeśli nie tam, to pewnie zależy to wtyczki, która dany format obsługuje.

@Doktor14
Nie ma jakiegoś bardziej szczegółowego raportu? Bo informacja o samym błędzie daje tyle co nic :P. W każdym razie spróbuj usunąć folder z ustawieniami FF, może właśnie one są schrzanione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:46, rob006 napisał:

Zdaje się że tam, gdzie przechowuje cache, czyli w folderze profilu, w ''cache''. Jeśli
nie tam, to pewnie zależy to wtyczki, która dany format obsługuje.

Bardzo mi pomogłeś. Doskonale wiem, że zazwyczaj idzie to do folderu cache. Tylko, jeśli tam plików jest kilkaset, to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:56, szypek26 napisał:

Bardzo mi pomogłeś. Doskonale wiem, że zazwyczaj idzie to do folderu cache. Tylko, jeśli
tam plików jest kilkaset, to ja dziękuję...


To rusz głową, skasuj cache, wejdź na stronę z której chcesz coś ściągnąć, jak plik się wczyta to wejdź do folderu i wtedy powinieneś go znaleźć. A jak nie chcesz kasować, to posortuj sobie pliki wg daty modyfikacji i szukaj w tych najnowszych, po rozszerzeniu powinieneś go rozpoznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować