Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 21:02, rob006 napisał:

Naprawdę dziwne, bo ja żadnych błędów na tej stronie nie zauważyłem. Może masz jakąś
trefną wersję nowego FF?

Trudno powiedzieć. Kiedyś ta jednostka była trafiona wirusem. Co prawda jak tylko to zauważyłem, wyrzuciłem usera, a potem wira, to trochę ponaprawiałem, ale fakt, że systemu reinstalować mi się nie chciało. Być może coś się tam skopało i FF w tym OS wariuje. Może wreszcie się przemogę i kopnę go od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:52, tomoliop napisał:

hmm w jakis sposób usunąłem albo sam się usunął pasek adresu i karty. Jak to naprawić?

zacznij od wciśnięcia f11.. właśnie nim przełącza się między trybem zwykłym a "pełno-strono-ekranowym", ich okrojone wersje powinny też się pojawić po dojechaniu myszką do górnej krawędzi ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:15, gitarka napisał:

Mam mały problem. Może nie jest to problem sam z siebie, ale jest uciążliwy.
Otóż, gdy minimalizuję firefoksa, to zamiast minimalizować się do belki, to idzie do
tray''a (czyli do ikonek obok zegara).
Idzie to jakoś naprawić, by chowało się jako belka, zamiast ikonka w tray''u??


Masz może zainstalowany jakiś dodatek typu "tray cośtamcośtam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam mały problem otóż czemu nie zawsze chce mi włączyć firefox ? Muszę czekać czasem ze 2 minuty i dopiero sie włącza... A jak już sie włączy to sie strasznie przycina wiecie może czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 13:43, BoloMaster napisał:

wyczyść historię, ciasteczka i inne prywatne dane,powinno pomóc:)


Zrobiłem to i pomogło dzięki ;) Teraz szybko się włącza i sie nie zacina jeszcze raz wielkie dzięki !!!!!
;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:15, sig. napisał:

> hmm w jakis sposób usunąłem albo sam się usunął pasek adresu i karty. Jak to naprawić?

zacznij od wciśnięcia f11.. właśnie nim przełącza się między trybem zwykłym a "pełno-strono-ekranowym",
ich okrojone wersje powinny też się pojawić po dojechaniu myszką do górnej krawędzi ekranu.


F11 nie zadziałało, po prostu w opcjach miałem odchaczony ,,pasek narzędzi nawigacyjnych":P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że czym więcej jest dodatków, tym FireFox działa wolniej ale czy jeśli też mam sporo motywów zainstalowanych (około10-20) to to też może spowolnić kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:12, Los Emilos napisał:

Wiem że czym więcej jest dodatków, tym FireFox działa wolniej ale czy jeśli też mam sporo
motywów zainstalowanych (około10-20) to to też może spowolnić kompa?


na zdrowy rozsądek - nie. nie ma większego znaczenia ich ilość, bo i tak korzystasz tylko z jednego w danym momencie. więc reszta zajmuje tylko miejsce na dysku, póki są nieaktywne nie wymagają dla siebie jakiejś części pamięci operacyjnej.

i ode mnie pytanie:
co może być spowodowane tym, że przy przeglądaniu deviantart.com tylko dwie pierwsze strony każdej zakładki z pracami mi się wyświetlają, kiedy próbuję sprawdzić co jest na 3 lub kolejnych prace wczytują się w nieskończoność, czyt. nigdy się żadna praca z 3 lub dalszej strony nie wyświetliła. kasowałem już ciasteczka, nic to nie dało. ktoś ma pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje pochwalić się zainstalowanymi addonami. Może analizując wybory innych użytkowników znajdziemy ciekawy dodatek:)Moje to:
-Adblock Plus
-BlockSite
-No Script
-ColorfulTabs
-WOT
-gTranslate
-Smart Bookmars Bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie "gry i zabawy forumowe".... ale skoro już o takowych mowa to zna ktoś jakieś rozszerzenie do regularnych (1 uruchomienie przeglądarki danego dnia, naturalnie automatyka) back-upów zakładek, ciasteczek, zapamiętanych haseł itd? dokopałem się co prawda do FEBE, ale to jakieś "zdziczałe" rozszerzenie aktualizujące kopię (blokując przy okazji na chwilę przeglądarkę) przy każdym dodawaniu posta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu ! xD
Niedawno poruszałem problem przycinania się mi firefoxa i muszę przyznać że ten problem znowu do mnie wrócił wyczyściłem ciasteczka itp. W zasadzie to wszystko i dalej nic może mieliście kiedyś taki problem i wiecie jak go rozwiązać ?? Proszę o pomoc i z góry dziękuje ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i pytanko.
Nie mogę dodawać więcej zakładek, co robić? Posiadam najnowszą wersję firefoxa.
Gdzie jest jakiś plik ze wszystkimi moimi zakładkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 07:51, Dekerinho6 napisał:

> Ten Firefox to coraz gorszy jest , co chwilę wywala mi błędy :|

Tobie wywala błędy a u mnie się tnie cały czas ;/


a u mnie jest wszystko w porządku...

ludzie, bywa. nic nie jest idealne i pozbawione błędów. jak Wam ff wadzi, macie opere, safari, IE... nikt nie karze Wam korzystać z ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 21:32, pizmak666 napisał:

a u mnie jest wszystko w porządku...


No to ja nie wiem czemu tak jest ...

Dnia 19.03.2009 o 21:32, pizmak666 napisał:

ludzie, bywa. nic nie jest idealne i pozbawione błędów. jak Wam ff wadzi, macie opere,
safari, IE... nikt nie karze Wam korzystać z ff.


Ale ja jestem przyzwyczajony do FF i nie chce przechodzić na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę wejść na GS-a, który "może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych osób", Firefox chwilę (2 sekundy) myśli i znowu pokazuje mi tę samą stronę (z pytaniem, czy życzę sobie być na ten gramsajt przekierowanym). Gdy kliknę: "Nie, cofnij na poprzednią stronę" - przeglądarka wykonuje polecenie bezbłędnie. Czy ktoś wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 07:51, xbit71 napisał:

/.../


Usuń ciasteczka wtedy powinno być dobrze ja ten problem mam co dwa dni ;/

EDIT: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować