Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Coraz gorzej jest z tym FF3. Teraz , gdziekolwiek sie loguje, w ogole nie pyta o zapamiętanie hasła, nie pamiętanie itd. Nie wyskakuje to u góry. Tak jakby wszędzie hasła były zapamiętywane. W opcjach opcja zapamiętywania haseł jest odznaczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 15:26, gothicsheep napisał:

Dobra, dobra. ;P Im wiecej pluginow tym teoretycznie przegladarka wolniej pracuje, /.../

Pierwsze słyszę ;]. Masz coś na poparcie tej tezy?

@Ecko09

Dnia 28.06.2008 o 15:26, gothicsheep napisał:

Ale tam na dole jest napis zakończono. a na FF2 tego nie było. Nie ma tego przycisku :/

A mógłbyś jakiegoś screena zrobić? Bo nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 15:38, rob006 napisał:

> Dobra, dobra. ;P Im wiecej pluginow tym teoretycznie przegladarka wolniej pracuje,
/.../
Pierwsze słyszę ;]. Masz coś na poparcie tej tezy?


Na pewno wolniej się włącza. Co do samej pracy, to nie zauważyłem różnicy. Addonów mam tak gdzieś koło 20 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:58, Virus 500 napisał:

Wie ktoś może już gdzie jest ta opcja żeby strony które są w zakładkach też się czyściły
jak inne w adresach stron ???


Nie ma takiej opcji, bo tu zwyczajnie nie ma czego "czyścić". To jest jedno z udogodnień wprowadzonych w trójce. Możesz usunąć strony z zakładek - wtedy napewno nie będą się wyświetlały.
Jedyną nadzieją na wyłączenie tego bez usuwania zakładek jest pogrzebanie w about:config i znalezienie odpowiedniej opcji. Jeśli jednak nie wiesz co robisz, to tym sposobem możesz całkowicie zepsuć FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten FF3. Wie ktoś jak zrobić, żeby po wyświetleniu stron www były tylko te który wpisywałem, a nie wszystkie w które wchodziłem?? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przypomnieć swoje pytanie, może trafi się ktoś, kto będzie wiedział;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=174&pid=1734

I jeszcze jedna sprawa - ostatnio przestawiłem się na WiFi, jednak z pewnych względów zachowałem ustawienia połączenia kablowego. Na połączenie domyślne i automatycznie wybierane przy starcie Windowsa ustawione jest oczywiście WiFI. Problem w tym, że co jakiś czas Firefox, pomimo aktywnego połączenia bezprzewodowego chce łączyć się z tym kablowym... Po odrzuceniu tego połączenia strona od razu normalnie się ładuje... Ma ktoś pomysł, co zrobić, żeby uniknąć takich błędów (bo jak inaczej to nazwać?). Dodam tylko, że wszystko dzieje się pod Vistą, Firefoxem 3 i Neostradą.
Z góry wielki dzięki za wszelką pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:13, simian raticus napisał:

Co zrobić, żeby po formacie dysku C gdzie mam zainstalowaną przeglądarkę nie znikały
wszystkie wązne dane? Ustawienia, zapamiętane strony i hasła?

Kopiujesz katalog "Mozilla" z C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\ i po formacie, wklejasz go z powrotem na to miejsce. Żeby zachować Bookmarks (Zakładki bodajże) wchodzisz w menu Bookmarks -> Organise Bookmarks, i robisz eksport do html. Później wystarczy tylko importować je przez to samo menu. Nie wiem jak dokładnie jest tam po polsku, bo używam wersji angielskiej, ale może się połapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 10:53, BoloMaster napisał:

jakie rozszerzenia warto wgrać do nowego Firefoxa?

Zależy tylko od Twoich potrzeb, bo sam wiesz najlepiej jak powinna działać idealna dla Ciebie przeglądarka. Dodatków jest zatrzęsienie i praktycznie dla każdego aspektu działania przeglądarki można znaleźć jakieś usprawnienie czy rozszerzenie danej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem.
Polega on na tym, że za każdym razem jak włączam przeglądarkę, jak na forum np. wciskam "dodaj post" to zanim się coś wgra wyskakuje mi takie okno jak na obrazku. Daje ok i niby wszystko jest ok, ale o co chodzi, że mi to cały czas wyskakuje? Jak usunąć ten błąd?

Wersja: 2.0.0.15
Prawdopodobnie to właśnie od zrobienia update takie coś się zaczęło pojawiać.

20080709143829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Otoz moj brat doszedl do komputera, i zaczal walic w klawiature. Musial chyba cos wlaczyc lub wylaczyc, bo nie chca mi sie teraz odtwarzac filmy ani muzyka na internecie, i nie mam polskich znakow o ile nie zrobie tak, ze wcisne ctrl+alt i dopiero np. o, i wychodzi ó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 17:57, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Mam problem. Otoz moj brat doszedl do komputera, i zaczal walic w klawiature.
Musial chyba cos wlaczyc lub wylaczyc, bo nie chca mi sie teraz odtwarzac filmy ani muzyka
na internecie, i nie mam polskich znakow o ile nie zrobie tak, ze wcisne ctrl+alt i dopiero
np. o, i wychodzi ó.

Kiedy mi wariuje klawiatura to wciskam ctrl+shift... Może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to była moja pierwsza myśl ;-) Teraz już nie mam tego problemu z polskimi znakami, lecz z tym, że żadne multimedia na internecie nie chcą mi się odtwarzać! Jeśli mam coś na komputerze, wszystko OK, ale na internecie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam już Firefoxa, przeniosłem się (chwilowo!) na Operę, ale tylko dlatego, że FF nie obsługuje wysyłania formularzy w mintAjax ;( A bez tego pracować nad stroną nie mogę.
Poczekam, aż wyjdzie jakaś finalna, pozbawiona bugów wersja Liska, wtedy się przerzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować