Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 16:18, BoloMaster napisał:

ostatnio pobrałem aktualizację FF do wersji 3.0.1
i od tego czasu Fasterfox przestał działać:?
ktoś wie dlaczego?

pewnie max wersja w pliku to 3.0, przestaw ją "ręcznie" i powinno być ok
edit: pasowało by napisać gdzie ;) w documents and settlings/nazwa profilu poszukaj katalogu mozilla albo firefox (na Linuksie siedzie, więc dokładnej ścieżki ci nie sprawdzę. pamiętam tylko że któryś katalog "po drodze" (chyba dane aplikacji) był ukryty), w nim będzie katalog o losowej nazwie a tam plugins. z Nażędzia/dodatki bierzesz sobie nazwę katalogu z fasterfoxem (będzie pisać id:ta nazwa, no chyba że u mnie to locall install dodał), jak niema to chodzisz po wszystkich i w pliku install.rdf sprawdzasz nazwę rozszerzenia. maxversion oznacza do jakiej wersji działa, ustaw najlepiej na 3.9 (coby potem znowu nie przestawiać). U mnie chodzi w ten sposób kilka rzeczy które w teorii nie są zgodne z firefoxem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyswietl sobie wszystkie aktualnie blokowane elementy dla strony i tam poodznaczaj niektore skrypty (metoda chybil trafil) ew dodaj okienko do wyjatku by adblock go nie blokowal a pozniej recznie wytniesz pojawiajace sie reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam calkiem inny problem[zwiazany z Operam,wiem temat o FireFox''ie] otoz gdy dodaje jaki kolwiek obrazek to wyskakuje mi jeszcze okno jakies[nigdy tego nie bylo problemu] i nawet gdy nacisne dodaj to i tak obrazek we "Wpisie" na Gramsjacie sie nie pojawia :/ Kto ma jakies pomysly?? ... Za pomoca FireFox''a 3 gdy chce zrobic wpis to moge jedynie dac tytul wpisu nie moge dac tresc itp. [ zdj.2 ] Kolejny problem a inna przegladarka :/

Help ^^

20080721144051

20080721144109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 16:36, sig. napisał:

próbowałeś odświeżyć te okienka przez F5?


Wybacz ze tak stwierdze ale masz mnie za innych? [ osoby ktore nie mysla i nawet nie sprobuja samemu rozwiazac danego swojego problemu tylko od razu kieruja na forum, nie sprawdza podstawowych mozliwosci jak chocby wlasnie odswiezenie ] ...

Tak probowalem nadal ten sam efekt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem jakich znowu "innych" ale przekonałem się już kilka razy że na najprostsze rozwiązanie najtrudniejszej wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:23, sig. napisał:

niewiem jakich znowu "innych" ale przekonałem się już kilka razy że na najprostsze rozwiązanie
najtrudniejszej wpaść


Innych userow gram.pl mialem na mysli ktorzy nie pomysla a od razu pytaja. No dobra jakies inne pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 18:13, Infes napisał:

> niewiem jakich znowu "innych" ale przekonałem się już kilka razy że na najprostsze
rozwiązanie
> najtrudniejszej wpaść
>

Innych userow gram.pl mialem na mysli ktorzy nie pomysla a od razu pytaja. No dobra jakies
inne pomysly ?

zaktualizowanie javy? ona chyba jest w tych okienkach wykorzystywana... sam mam firefoksa 3 i żadnych problemów, więc to z pewnością nie wina przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RealPlayer nie dziala mi na FF 3 (chodzi mi o ta opcje sciagania filmikow), jest na to jakis sposob? aktualizacja do 2? jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:36, Chaotizz napisał:

Dlaczego nie mogę pisac postów na Mozilli? Co jest? ;<

1 włączyłeś javę i js?
2) odświeżyłeś stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:12, sig. napisał:

1 włączyłeś javę i js?

Chyba tak. :P

Dnia 01.08.2008 o 15:12, sig. napisał:

2) odświeżyłeś stronę?

To na pewno.

EDIT ---> Wystarczyło wyczyścić ciasteczka i inne takie pierdoły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, dlaczego w Firefoxie 3.0 nie mogę używać zaprogramowanych przeze mnie przycisków myszy? Chodzi mi o takie akcje, jak wstecz, dalej itp. Dodam, że na Internet Explorer 7 wszystko działa w porządku, a tutaj jakoś nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować