Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Mam problem.
Chciałem skorzystać z zasobów Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej, ale zamieszczone tam pliki są w formacie djv. Zainstalowałem coś co polecali, ale mimo to nie otwiera się w moim FF 3.0. Znacie może jakieś rozszerzenie do FF 3.0, które umożliwia otwarcie tego typu plików? Bo ja wśród pluginów nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz skorzystać z opcji wbudowanego apletu ? Jako,że mi zainstalowany dodatek działa to mogłem porównać i nie widzę jakichś wielkich dodatkowych możliwości oferowanych przez DjVu Browser plugin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 23:01, razormw napisał:

A nie możesz skorzystać z opcji wbudowanego apletu ? Jako,że mi zainstalowany dodatek
działa to mogłem porównać i nie widzę jakichś wielkich dodatkowych możliwości oferowanych
przez DjVu Browser plugin.


Nie otwiera się plik. Mam białe tło i informację na dolnym pasku, że zakończono :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli występuje to przy otwieraniu za pomocą wbudowanego apletu,wygląda na to że masz coś z javą (bo ona właśnie wtedy jest używana).Może aktualizacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 23:55, razormw napisał:

Jeżeli występuje to przy otwieraniu za pomocą wbudowanego apletu,wygląda na to że masz
coś z javą (bo ona właśnie wtedy jest używana).Może aktualizacja ?


Mam Flocka, który jest chyba na tym samym silniku co FF, i na nim się applet otwiera. Tylko wtedy nie ma opcji (albo nie widzę) zapisu pliku na dysk. A przydałoby się, bo jakoś wygodniej pracować wtedy.
Mimo wszystko dzięki za pomoc - applet jest jakimś rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 00:11, razormw napisał:

Jak wejdziesz w jakąś publikację to z boku masz pasek i tam jest pobierz ;)


Hehehe.
To znak, że dość pracy na dziś ;P
Dzięki, już problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:04, seles napisał:

> A korzystasz z jakiegoś gotowego filtru do Adblocka?
Filter von Dr.Evil


No to możesz albo zmienić filtr na inny i sprawdzić czy zadziała :P, albo stworzyć własny jeśli znasz adresy tych reklam i mają jakiś powtarzający się fragment. Zwykle banery mają adres typu http://strona.pl/images/banners/costamcostam i dodanie filtru http://strona.pl/images/banners/* zablokuje wszystkie banery na stronie (w krytycznych wypadkach nawet całą grafikę jaka jest na stronie :P). Możesz pokombinować też tak z tymi reklamami, może się uda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:19, rob006 napisał:

> > A korzystasz z jakiegoś gotowego filtru do Adblocka?
> Filter von Dr.Evil

No to możesz albo zmienić filtr na inny i sprawdzić czy zadziała :P, albo stworzyć własny
jeśli znasz adresy tych reklam i mają jakiś powtarzający się fragment. Zwykle banery
mają adres typu http://strona.pl/images/banners/costamcostam i dodanie filtru http://strona.pl/images/banners/*
zablokuje wszystkie banery na stronie (w krytycznych wypadkach nawet całą grafikę jaka
jest na stronie :P). Możesz pokombinować też tak z tymi reklamami, może się uda ;]

da sie dodać do tego własny filtr? ok, spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na mozilli i internecie ogolnie, nie wyswietlaja mi sie obrazki...
Na przyklad na the crims avatary mi sie nie wyswietlaja, jesli ktos wie dlaczego to prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 19:19, Jedi238 napisał:

Witam!

Na mozilli i internecie ogolnie, nie wyswietlaja mi sie obrazki...
Na przyklad na the crims avatary mi sie nie wyswietlaja, jesli ktos wie dlaczego to prosze
o odpowiedź


Co wyskakuje zamiast nich? ,wyczyść ciasteczka na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Od dzisiaj rano mój FF3 nie wyświetla poprawnie gram.pl oraz youtube.com. Nie wiem czemu, ale do tej pory wszystko ładnie śmigało.(na IE jest dobrze, ewidentnie wina FF3, pewnie coś wcisnąłem ;])

20080903143417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:34, RAVvy napisał:

Pomoże ktoś? Od dzisiaj rano mój FF3 nie wyświetla poprawnie gram.pl oraz youtube.com.
Nie wiem czemu, ale do tej pory wszystko ładnie śmigało.(na IE jest dobrze, ewidentnie
wina FF3, pewnie coś wcisnąłem ;])


Niezawodne CTRL + F5 albo wyczyszczenie ciasteczek. U mnie w takiej samej sytuacji pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnoście FF3 - jak wyłączyć pasek u góry "Program Firefox nie pozwolił tej stronie na automatyczne odświeżenie"? : d

Poszperałem w opcjach trochę, ale nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim problemem do znawców tematu.
Otóż dziś zauważyłem, że pod FF 3.0.1 (jaki mam zainstalowany) nie działa mi wyszukiwanie adresów na mapy.google.pl (to samo z odpowiednikiem maps.google.com). Gdy wpiszę adres, albo choć samo miasto, okno jakby się odświeża tylko, ale nic nie jest wyszukiwane.

Problemu tego nie mam pod IE. Normalnie wyszukuje wszystko
Wyczyściłem wszystkie prywatne dane, ale nic to nie pomogło. W ostatnim czasie nie doinstalowywane, żadnych szczególnych dodatków do FF aby coś mogło i zablokować wyszukiwanie, przez to pytam, czy może ktoś miał podobny problem, albo ma jakiś pomysł co się mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy o nim wiedzą, a odzywa się oświecony, ale znalazłem dzisiaj po prostu boski dodatek: FireGestures ( https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6366). Pozwala on, na wzór Opery, wykonywać proste operacje samymi gestami myszy. I muszę Wam powiedzieć, że operowy odpowiednik to karzełek w porównaniu do liskowego giganta. Opcji jest wielka ilość, a sam dodatek jest niezwykle konfigurowalny, wszystko dzieje się błyskawicznie i bardzo wygodnie. Naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować