Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 19:40, BoloMaster napisał:

czy ktoś ma kłopoty z wersją 3.0.2?
ja przesiadłem się na Operę bo FF co chwilę się wyłączał i wyskakiwał błąd;/


Daj screena tego błędu? Spróbuj reinstall FF... może pluginy się gryzą?
Ja nie mam żadnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:02, BoloMaster napisał:

usunąłem fasterfoxa i jak na razie wszystko działa:)


Nie ma Fasterfoxa dla 3... za to jest Firefox PreLoader... dzięki niemu FF szybciej się uruchamia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:10, DJ Szlafrok napisał:

Druga sprawa to okienko dodawania postów - za każdym razem jest zwężone, więc muszę manualnie
je poszerzać. [Blablabla.jpg]
Jakieś pomysły? ;- )


Zmaksymalizuj stronę z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:26, rob006 napisał:

Zmaksymalizuj stronę z forum.


Miałem kiedyś podobny problem, a wtedy poradziłeś mi to samo. Tym razem nie chciałem dać za wygraną i natychmiast wykorzystałem ten trik, niestety, poległem. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:05, Egan Wolf napisał:

Ktoś wie może czy da się wyłączyć okno, które pojawia się przy ściąganiu plików? To,
w którym wybieramy czy chcemy plik otworzyć czy zapisać.

Tam jest "kwadracik" "zapamiętaj tę decyzję dla wszystkich plików tego typu"
To nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:13, kx22 napisał:

Tam jest "kwadracik" "zapamiętaj tę decyzję dla wszystkich plików tego typu"
To nie pomaga?


Faktycznie... Czasami najłatwiejsze rozwiązania najtrudniej znaleźć... Ja w opcjach szukałem... Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogłem wejść na gram.pl przez Firefoxa, wyskakiwało cały czas "bad request", na IE nie było problemów. Dopiero po usunięciu prywatnych danych razem z ciasteczkami wszystko wróciło do normy.
Ktoś może orientuje się czym to mogło być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:14, dominikańczyk napisał:

Mam problem z FF 3. Gramsajty nie wczytują się do końca. Nie wiem co z tym zrobić. Daje
obrazek.


Poczekaj chwilę , to ci sie wyświetlą. Też to mam.

A może wiesz dlaczego gdy aktualizuje Firefoxa do wersji 3 to nie może mi wyświetlić żadnej strony?
Wiesz, sugeruje że strona nie istnieje albo wpisało się zły adres...tak jakby net był odłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:12, Don Zorro napisał:

> Mam problem z FF 3. Gramsajty nie wczytują się do końca. Nie wiem co z tym zrobić.
Daje
> obrazek.

Poczekaj chwilę , to ci sie wyświetlą. Też to mam.

Raczej nie. Bo jak jest blokada dla nieletnich to mi to się w ogóle nie pokazuje. Biały ekran i tyle. Nie wczyta się.

Dnia 24.10.2008 o 19:12, Don Zorro napisał:


A może wiesz dlaczego gdy aktualizuje Firefoxa do wersji 3 to nie może mi wyświetlić
żadnej strony?
Wiesz, sugeruje że strona nie istnieje albo wpisało się zły adres...tak jakby net był
odłączony.

Nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:14, dominikańczyk napisał:

Mam problem z FF 3. Gramsajty nie wczytują się do końca. Nie wiem co z tym zrobić. Daje
obrazek.


Spróbuj Narzędzia>Opcje>Zaawansowane>Sieć i w Pamięci trybu offline kliknij "Wyczyść teraz". Czasami mi to pomaga, gdy strony nie wczytują się do końca ;), jednak wątpię żeby pomogło ale warto spróbować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z FF 3. Powtórzył się już kiedyś ale nvm. Wtedy go nie naprawiłem. Otóż mam zaznaczone na różnych stronach ( takich jak gram.pl czy nk ) by mnie pamiętało i logowało od razu jak wejdę. No i to sobie działało poprawnie aż do wczoraj. Od wczoraj Muszę się logować czy to na gram czy nk czy inne serwisy, mimo iż wcześniej zapamiętałem hasła i zaznaczyłem,że ma wchodzić od razu :/ Poradzi ktoś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 08:08, sig. napisał:

próbowałeś skasować ciasteczka?


Już sobie z tym poradziłem :) Ciasteczka nie dały rady ale deinstalacja całkowita FF i ponowna instalacja dały już radę i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Firefox''em.
Otóż, gdy surfuję po necie, co chwilę otwiera się nowe okno Mozilli, a w nim link:

http://cativern.com/go/?cmp=vm_mg_juan&uid=3E73AFFE90B711DD82D1152174CFFFFF&lid=program+do+logow&url=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Fsearch%3Fq%3Dprogram+do+logow %26ie%3Dutf-8%26oe%3Dutf-8%26aq%3Dt%26rls%3Dorg.mozilla%3Apl%3Aofficial%26client%3Df irefox-&guid=E165F863F73147E0B332BA280EE0B1A1&affid=152174&rid=zdez

Przepraszam, za tak długi link, po prostu nie wiedziałem jak skrócić.

Irytuje mnie, gdyż co chwilę muszę zamykać nowe okno. Da się jakoś tego pozbyć? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

I jeszcze jedno.
Nie mogę uploadnąć żadnego zdjęcia ani pliku!! W czym problem? Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować