Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

STRES- WASZE METODY NA JEGO OPANOWANIE

200 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 18:49, Yumer napisał:

>
> > > > na tescie na prawko po prostu badz pewien siebie i swoich umiejetnosci
( o ile je masz
> :P).
> > Badz twardy i walcz.
>
> Umiejętności mam to akurat wiem tylko boję się że znowu przez jakąś głupotę nie zdam.
bardzo
> wierze że zdam i oby tak wiara przyćmiła stres i żebym miał te trudne chwile za sobą.
Jak ja
> już bym chciał mieć to zdane.


Ja oglądam. Nie chodzi ci przypadkiem o reklame MotorVision? Jak czerwona Corvetta jedzie poślizgiem? Tam jest kozak nuta tylko niestety tez jej nie znam. Jakoś tak: one two three......

Dnia 07.01.2007 o 18:49, Yumer napisał:


nie bój się i pokaż to wlaśnie egzaminatorowi , że jesteś pewny tego co robisz i się nie spiesz
lepiej wolniej ale pewniej bo cie uwali na wymuszeniu pierwszeństwa albo na czymkolwiek jeśli
zobaczy że się spieszysz

I troszke odbiegne od tematu kto ogląda Tvn Turbo ? leci tam taka reklama Drifting z super
muzyczką w tle wie ktoś może co to za utworek jaki wykonawca i nazwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na stres mam jak dla mnie dobrą metodę zawsze działa a mianowicie: Zaczynam myśleć o rzeczy, która jest dla mnie najważniejsza chyba, że to nie pomaga to poprostu zaczynam robic wszystko powolutku oraz piję duzo herbaty malinowej działa na mnie kojąco ;))

Ale zazwyczaj nie stresuje się bo nie mam powodów, jestem optymistą i wszystko widze w kolorowych barwach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ide wcześniej do szkoły, mam w domu kilka broni AirSoft :) Wychodzę na podwórko, idę po znajomych, bierzemy tarczę i strzelamy :) W szkole, to zazwyczaj bawię się długopisem :P A w domu jak jest czas wolny, to się bawię z komputerem, tzn. zmieniam coś, próbuję podkręcić itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 07:51, ginx2 napisał:

Pepsi, chipsy, MaSu & Finntroll i jakaś książka (jaka to wsio mi ryba).


W szkole jak jestes na lekcji i stresujesz się to równiez zajadasz chipsy i popijasz pepsi??? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 07:55, wdowiakm napisał:

W szkole jak jestes na lekcji i stresujesz się to równiez zajadasz chipsy i popijasz pepsi???
;))


Nie, ale odtwarzacz MP3 mam zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szkole na stres pomaga zucie gumy .W domu lepiej sobie pograc w cos lekkiego np. jakiegos FPSa.Podczas grania popijac cole i jesc chipsy.Taaaaaak ! Pomaga w 100 %.

No i mozna wlaczyc jakas spokojna muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 08:02, Pontifex666 napisał:

No i mozna wlaczyc jakas spokojna muzyke.


Nom, każdemu pomaga spokojna muzyka... Ale standardy spokoju wg niektórych MOCNO odbiegają od ogólnie prrzyjętych norm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:14, spider-lady napisał:

Moja metoda na stres ? Staram samą siebie przekonać, że mi na czymś nie zależy więc nie ma
sensu się stresować. Czasem jakaś wiązanka przekleństw czy gorąca herbatka z cytryną :)


Skoro się czymś stresujesz, to znaczy że Ci zależy, a jeśli tak, to po co się okłamywać?
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 08:23, Budo napisał:

Skoro się czymś stresujesz, to znaczy że Ci zależy, a jeśli tak, to po co się okłamywać?
:>


...żeby się nie stresować? Dziwne pytanie... jeśli coś skutkuje, to po c się zastanawiać JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 08:30, Budo napisał:

Czyli wolisz okłamać siebie niż zwalczyć stres w inny sposób? To jest dopiero dziwne...


Nie... ja się tylko zastanawiam nad tym pytaniem, nie okłamuję siebie słuchając muzyki. Po prostu siedzę i czuję jak mi się ten tłuszcz odkłada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...ja podczas silnego stresu włączam Hoewrodla 2 i gramw trybie potyczki na najwyższym poziomie trudności..to dopiero mnie odstresowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem mocno zestresowany zawsze pomagają trzy rzeczy ...

I. Esemesowanie z bliskimi znajomymi :D Zawsze pomaga ... no chyba, że są problemy z komą :\
II. Oddalenie się od wszelkich "istot żywych" i zapuszczenie sobie ulubionej muzy :D
III. Ostatecznym sposobem zwalczania stresu jest włączenie Worda i pisanie jakiegoś opowiadania ... Zazwyczaj są to bzdury ale podczas pisania cały gniew czy też niepokój "przelany zostaje na papier" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 08:23, Budo napisał:

Skoro się czymś stresujesz, to znaczy że Ci zależy, a jeśli tak, to po co się okłamywać?
:>


No bo widzisz jak jestem spokojna to raczej trzeźwiej myślę. Więc chyba lepiej się okłamywać i starać się zachować spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 16:16, spider-lady napisał:

> Skoro się czymś stresujesz, to znaczy że Ci zależy, a jeśli tak, to po co się okłamywać?

> :>

No bo widzisz jak jestem spokojna to raczej trzeźwiej myślę. Więc chyba lepiej się okłamywać
i starać się zachować spokój.

Chyba tak, i przyda mi sie to na egzaminie na prawko. Musze zachować spokój i myśleć że to normalna jazda jak na kursie a wtedy powinno być lepiej. Stres dla mnie nie jest zbyt dobry a mówia że gdy sie stresujemy to wydziela sie wiecej adrenaliny i niby myślimy szybciej. Na mnie jakoś to odwrotnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze metody na opanowanie stresu to wysiłek fizyczny... np. bieganie albo inne dyscypliny (zależy kto co lubi:P). Dobra jest również meliza:) działa uspokajająco i relaksująco! JOGA i IMPREZY też rozluźniają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:15, Pawcio87 napisał:

Najlepsze metody na opanowanie stresu to wysiłek fizyczny... np. bieganie albo inne dyscypliny
(zależy kto co lubi:P). Dobra jest również meliza:) działa uspokajająco i relaksująco! JOGA
i IMPREZY też rozluźniają:D

chyba melisa :) Jeszcze nie piłem ale spróbuje i powiem jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdawałem egazmin na prawko to nad stresem nie potrafiłem zapanować...:/ musiałbym chyba zdawać na środkach nasennych żeby tego nie przeżywać no ale udało mi się za 3 razem i już mam to dawno za soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować