• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Zmiana adresu e-mail - problem

Pytanie

Mam problem przy zmianie adresu e-mail. Zmieniłem go na pocztę "yahoo!" a teraz chce na pocztę "hotmail". Problem polega na tym że link aktywujący zmianę adresu nie chce dojść na moją poczte (yahoo) :(
W ogóle mało rzeczy chce na tą pocztę wchodzić, i dla tego zmieniam ja na hotmaila.

PS. Wiecie co zrobic żebym mógł otrzymywać e-maile z gram.pl na hotmaila??

Pozdrawiam -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.01.2007 o 11:35, marcin1930 napisał:

Mam problem przy zmianie adresu e-mail. Zmieniłem go na pocztę "yahoo!" a teraz chce na pocztę
"hotmail". Problem polega na tym że link aktywujący zmianę adresu nie chce dojść na moją poczte
(yahoo) :(
W ogóle mało rzeczy chce na tą pocztę wchodzić, i dla tego zmieniam ja na hotmaila.

PS. Wiecie co zrobic żebym mógł otrzymywać e-maile z gram.pl na hotmaila??

Pozdrawiam -_-


Miałem podobny problem z pocztą na onecie. Chciałem zmienić adres który jest na gram.pl ( miałem onetowski ) na pocztę z o2. Link do mnie też nie dochodził. Potem pewnego dnia sprawdziłem pocztę i link był! Kliknąłem na niego i wszystko działało. Więc dam ci radę:
Wyślij ten link jeszcze raz i czekaj. Jak ci nie dojdzie tak po trzech/czterech dniach wyślij jeszcze raz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2007 o 15:22, ROBAT napisał:


Miałem podobny problem z pocztą na onecie. Chciałem zmienić adres który jest na gram.pl ( miałem
onetowski ) na pocztę z o2. Link do mnie też nie dochodził. Potem pewnego dnia sprawdziłem
pocztę i link był! Kliknąłem na niego i wszystko działało. Więc dam ci radę:
Wyślij ten link jeszcze raz i czekaj. Jak ci nie dojdzie tak po trzech/czterech dniach wyślij
jeszcze raz.
Pozdrawiam


OK, dzięki za radę :) Zobaczymy czy podziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2007 o 15:22, ROBAT napisał:


Miałem podobny problem z pocztą na onecie. Chciałem zmienić adres który jest na gram.pl ( miałem
onetowski ) na pocztę z o2. Link do mnie też nie dochodził. Potem pewnego dnia sprawdziłem
pocztę i link był! Kliknąłem na niego i wszystko działało. Więc dam ci radę:
Wyślij ten link jeszcze raz i czekaj. Jak ci nie dojdzie tak po trzech/czterech dniach wyślij
jeszcze raz.
Pozdrawiam


OK, dzięki za radę :) Zobaczymy czy podziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować