Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Pierwsza gra, która zagościła na pulpicie

285 postów w tym temacie

Jka kupiłem to miałem Colina McRae 2 i jakieś Kurki Wodne i Pinballe. A pierwszą jaką zainstlowałem to było albo GTA III, albo The Sims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... chyba Doom pierwszy albo X-com Terror from the Deap, to na 489 jakoś w 96-97, Następnie na AMD 400MHz Jagged Alians 2 (2001), A na Athlonku 64 Sudeki i NW2 (predwczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra , to był HOPKINS FBI :D w legendarnym pudełku ;) , co ciekawe najpierw kupiłem grę (* a raczej rodzice mi, bo byłem wtedy malutki) a dopiero za tydzień miałem swój pierwszy wymarzony komputer. Do dziś czasem w nią gram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był Splinter Cell Pandora Tommorow i jak tylko zobaczyłem tą grę to powiedziałem że muszę mieć jej wszystkie części i mam wszystkie originały jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to na moim kompie były takie gry jak Doom 1 (przeszedłem całego jako mały dzieciaczek xD), Duke Nukem 3d. Na nowym kompie Matrix Path of Neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhh... jedne z pierwszych gier to coś z Królem Lwem, Abe''s Exodus, Neverhood i prawdopodobnie Crock. To są te co pamiętam, ale jak byłem bardzo mały to podbno trzymałem myszką jak tata grał w Quake :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć która gra u mnie pierwsza zagościła na pulpicie. Graczem pecetowcem jestem od 1990 roku, a wtedy Windows (wersja 3.0) nie posiadał czegoś takiego jak pulpit. Pierwszymi okienkami z tą funkcją był Windows 95. Bardzo możliwe, że ową pierwszą grą był Warcraft II. Pamiętam, że grałem w niego jeszcze korzystając z Windowsa 3.11. Gra była wydana pod DOSa i wymagała 8 MB RAMu. W owych czasach posiadałem jedynie 4 MB pamięci i bezpośrednio z DOSa gry nie dało się uruchomić. Mały trik z wykorzystaniem pamięci wirtualnej pozwalał na odpalenie Warcrafta na komputerze nie spełniającym minimalnych wymagań systemowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... pierwsza gra... co to moglo byc... nie mam pojecia jaka byla pierwsza - bo pare lat juz minelo... jednak pierwsza ktorej tytul pamietam to prince of persia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować