Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Pierwsza gra, która zagościła na pulpicie

285 postów w tym temacie

Eh, jak ja miałem pierwszego kompa to jako takiego pulpitu nie było bo wtedy funkcjonował MS DOS ale pamiętam, że grałem z początku w Alladyna (rok 1995) a już na Windowsie to było coś chyba Fifa 98 i Need For Speed 1 ale to później już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Prince of Persia, Cavemana, Dyny i Wolfensteina (zresztą sporo tego było, ale to najlepiej pamiętam). Potem zagrywałem się jeszcze w NFSa 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a była to jesień roku pańskiego 1998, a grą tą było : Sherlock Holmes the case of the rose tatoo ( fajna przygodówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze gry w ogóle na PC-cie, lecz nie na pulpicie, bo to były jeszcze DOS-owe, to Doom 2 i Litil Divil

A na pulpicie windowsowym, w systemie Win95
nieśmiertelny Diablo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że pierwszą grą u mnie był jakiś prince of persia lub hmm....Jakaś gra na 4 cd z "dragon" w nazwie ,nie pamiętam już co to było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, kiedy ja miałem pierwszą grę na pulpicie :D Nie jestem pewny, ale u mnie to było chyba Shogo M.A.D. wersja angielska :) Eeeech, to były piękne czasy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza PC-towa gra w jaką grałem u siebie (nie pamiętam nazwy; pod DOSa była, bo windy do wersji 3.1 nie miałem), to były dwie małpy stojące na wieżowcach i rzucające do siebie bananami (w stylu Scorcha gierka), natomiast pierwsza gra na pulpicie... to chyba GTA było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować