Zaloguj się, aby obserwować  
Miki_Los

Czy ktoś pamięta jeszcze grę Gorasul?

18 postów w tym temacie

Pamiętacie jeszcze Gorasul? Wydanie jak mnie pamięć nie zawodzi 4 płytowe, wówczas super gierka. Dziś bym zaliczył do Zapomnianych Niezapomnianych Gier(ZNG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:33, Miki Łoś napisał:

Odnoszę wrażenie że nikt


Ja pamiętam, ale nie grałem. :P Z tego co słyszałem, to mimo kilku błędów, całkiem niezłe. Taki tradycyjny, dobry cRPG. Takie są najlepsze. :) No i nie wolno zapominać, że gra była wydana po raz pierwszy w jeszcze święcącej wtedy triumfy eXtra Grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam. Prawie ją przeszdłem. Tylko dziwiłem sie dlaczego gra jest az na 4 CD. Dużo większe gry, z większą ilością zadań i map są na 2, 3 CD.
Ale ogólnie fajna gierka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phehehe pamiętam, przeszedłem całe xD
Całkiem zabawne zakończenie, ale ogółme gierka średnia albo nawet słaba. Grałem tylko dlatego że to RPG. Miała ciekawe pomysły, niestety niewykorzystane, jak np linia fabularna z wychowankiem smoka była tylko leciutko zarysowana, a trzeba było stworzyć coś naprawdę ciekawego, albo że ten smok Cię opętuje, stajesz się bestią powoli, albo ze daje Ci coś więcej niż tylko zwiększa statystyki i jakieś smieszne dodatkowe umiejętności...
albo mini gierki, też mogły być lepsze.
No, ale to były czasu kiedy jeszcze miałem dużo wolnego czasu, to mogłem sobie pozwolić na przejście takiego czegoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ja mam w sumie chyba będe musiał ją komuś opchać bo kupiłem i nigdy w nią nie grałem a to dlatego że wsykakuje jakiś błąd przy isntalacji i trzeba ściągnąć patcha by ten błąd nie wyskakiwał. Bardzo dziwna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:22, s2nto napisał:

Bardzo dziwna sprawa :)


Żaden patch, wystarczyło zmienić opcje instalacji z pełnej na te drugą i po kłopocie :)
Natomiast sama gra jakoś mnie nie wciągnęła, a może po prostu zacząłem wtedy też pykać w IWD... w każdym razie coś mnie od niej odciągnęło i gdzie jest teraz? Kurzy się w czeluściach szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytenie właściwie prośbe. Jeżeli masz ktoś zapis 100% to czy by mi wysłał na orange11@o2.pl. Moje gg 6409735. Proszę o szybką odpowiedz please. Acha ej gdzie jest metal bo mi myśliwy mial zrobic zbroje.ej mam dopiero dwoch gosciow gdzie mozna znalesc wiecej ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam tą gre fajna była stare gry są fajne .A moze ktos pamieta takoą gre jak Hexplore

JA tez mam prośbe nie mogłem wejśc na gure wierzy w skrzyni trzeba było podac jakies słowo na gurze do chodziło do jakis głosów wierza była tego złego typa chyba dobrze pamietam doszedłem dos daleko i brakowało mi ostatniego sojusznika przejscie było zawalone in zakonczyłem gre pare razy wracałe do gry po jakims czasie ale nie wiedziałem gdzie jest co i gdzie is c itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 13:44, Miki Łoś napisał:

Ale w sumie całkiem fajny RPG. Jak na tamte czasy ;)


Jak dla mnie to gra mi nie podeszła, zbyt "kulała", nie zaliczyłbym jej do udanych cRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. instaluje sę właśnie bo kolega miły mi pożyczył no i właśnie mi ten błąd z płytą nr.3 wyskauje :)

Czy jedynym rozwiązaniem jest niepełna instalacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś leży tam w szafkach, z super gry ją mam jak pamiętam :) Jak nie miałem w co grać to było fajne, jeśli miałem wybór to nie grałem ;) Przeciętne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować