Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 startuje w USA!

19 postów w tym temacie

"W osobnym akapicie warto też wspomnieć o pewnym Polaku, który wziął udział w imprezie Microsoftu. Jego obecność została nawet zauważona przez zagraniczne serwisy, które były pod wrażeniem podróży, jaką musiał odbyć by znaleźć się w tym miejscu. Gratulujemy wytrwałości i zdecydowanie zazdrościmy przeżytych wrażeń!"

No maniak jakiś normalnie. Ciekawe ile ta cała impreza go kosztowała? Jeszcze żeby za friko X360 dostał to bym zrozumiał. A tak kupić jeszcze musiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie interesowałoby mnie tylko zakup pod kątem Obliviona. Tak to nie widzie innych gierek dla mnie, czego nie mam na PC. Oblivion na moim kompie chyba nie pódzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedna rzecz, dlaczego Polska jest traktowana jak gówno? Każdy wydawca czegoś ciekawego albo nie wydaje nic u nas albo wydaje wtedy kiedy za pół roku wyjdzie następna genreacja czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Mieszkańcom pozostałych cywilizowanych części naszego globu (czyli Japończykom i Europejczykom, oczywiście bez Polaków)"

Zrobiłem szybkiego rotfla po ziemi i bije pokłony dla newsmana, nie ma co jak odrobina czarnego humoru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 21:23, Don Lizak napisał:

W sumie interesowałoby mnie tylko zakup pod kątem Obliviona. Tak to nie widzie innych gierek dla mnie, czego nie mam na
PC. Oblivion na moim kompie chyba nie pódzie.


Kiedy ja kupiłem konsole też mnie strikte konsolowe gry nie interesowały(mam tu na myśli wszelkiego rodzaju H&S, wyścigówki, bijatyki). Ale na konsolach gra się w takie pozycje dziesięc razy lepiej! Więc kupując sobie konsole można odkryć gry na nowo.

Tak jak mój brat cioteczny. Nie grał na PC wcale i pluł tak jak mnustwo PC fanów na konsole że na nich można pograć tylko w głupawe gierki... pod namową qmpla kupił Xbox''a i spowrotem gra.

PS to nie jest żaden post typu: "PC są bee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC lepszy do innych gier a konsola do innych. Chodz wole PC bo nic nie zastapi serii Gothic :P Od jakis 3 lat nie modernizowalem kompa oprocz karty graficznej , i nawet FEAR wyglada super :)
A wracajac do X-BOX_360 , to dla Obliviona tez bym sobie kupil :)
A Polski rynek jest zacofany bo nawet Serialu StarGate nie mozna nigdzie kupic na DVD :((((
Biada nam biada
pozdrawiam wszystkich normalnych inaczej maniakow gier ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo Polski i gówna nie wiem jak wy ja nie czuje sie jak gówno ale, macie racje że zachód tak nas traktuje ale to nic dziwnego skoro skala piractwa jest taka wielka to dziwne by było żeby jeszcze dokładali to interesu tylko dla kilku fanów... a poza tym w Polsce PC jest górą bo -gry tańsze -na kompie wiecej rzeczy możesz zrobić poza graniem -savy w dowolnym miejscu -i w zasadzie można wydać na kompa 3000 zł i robić to wszystko co powyżej ale wydać 1500 zł tylko po to żeby grać? i jeszcze do tego gry po 300 zł za jedną? toż choćby wydano x`a 360 w u nas to i tak byli by na minusie więc cóż Polska to Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet nie bylo by tak zle xkoc jakos by tam schodzil z pulek rowierz i gry . Jakby na zahcodzie konsolek zabraklo to by do nas przyjezdzali kupic to co nie zeszlo :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować