• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Dejavu-Olaf

CZY GRAM.PL ---OSZUKUJE--- ?????!!!!!!

Pytanie

Kupiłem sobie WOWa, i patrze 70wPLN... pomyslalem sobie super zbieram na CoH rejestruje, a tu mi pisze że dodane 0wPLN jak sie wkurzylem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktos z Was mial podobny problem, prosze o pomoc... Zgory dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

HM, ostatnio czytałem, że pare takich problemów było. Czy gre kupiłes bezpośrednio na gram.pl? I nową, zafoliowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2007 o 13:37, Dejavu-Olaf napisał:

Była zafoliowana, instrukcja itp. itd. ale nie na gram.pl (powinno dzialac jesli daja gre z
rejestracja na gram.pl )



Skontaktuj się z BOKiem. Napisz im co i jak. Spróbuj cos wrzucić do koszyka i sprawdź czy masz jakieś zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skontaktuj sie z działem obsługi klienta o ile dobrze pamietam oto adres sklep@gram.pl ale mogę się mylic jeśli tak jest to przepraszam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak ponieważ wplny dostajesz za 1 rejestracje gry. (pierwszy raz gra została zarejestrowana 2006-09-07 22:10:56 i konto na którym została zarejestrowana gra otrzymało wplny.)

Przy kolejnych rejestracjach czy przenoszeniu z konta na konto nie otrzymuje się wplnów.
Następnie przerejestrowałeś tą grę na swoje konto 1 raz 2007-01-08 13:12:30 a potem 2007-01-08 13:26:29 dlatego tez nie dostałeś wplnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha, a czy mogli by mi panstwo jakos przeslac haslo i login starego, bo wpisuje poprawny (dlatego zrobilem nowe konto) i pisze mi ze bland... wiec pomysallem ze jest usuniete czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2007 o 13:31, Dejavu-Olaf napisał:

Kupiłem sobie WOWa, i patrze 70wPLN... pomyslalem sobie super zbieram na CoH rejestruje, a
tu mi pisze że dodane 0wPLN jak sie wkurzylem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktos z Was mial
podobny problem, prosze o pomoc... Zgory dziekuje...

Miałem tak samo z Worms 3D zawoliowaną nówką ale się nie denerwuję... mnie to nie interesuje, byle starczyło pokryć max kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2007 o 13:49, Dejavu-Olaf napisał:

aha, a czy mogli by mi panstwo jakos przeslac haslo i login starego, bo wpisuje poprawny (dlatego
zrobilem nowe konto) i pisze mi ze bland... wiec pomysallem ze jest usuniete czy cos...


Napisz swoją prośbę na moderator@gram.pl

Na przyszłość - zanim na forum odsądzisz kogoś od czci i wiary to zgłoś swoje wątpliwości do Biura Obsługi Klienta lub w tym wątku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=394

SKALP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować