Zaloguj się, aby obserwować  
Ruukasu

God of war

242 postów w tym temacie

Bez przesady, one nie są tak trudne, spróbuj nowych kombinacji może, skrzynki prawie na pewno są przed walką, naucz się blokować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:52, DragonLord napisał:

Bez przesady, one nie są tak trudne, spróbuj nowych kombinacji może, skrzynki prawie na pewno
są przed walką, naucz się blokować itp.

Przed walką tak, normalka, umocniłem się na maxa i waliłem ciągle z tego obrtowego ciosu co kosi wszystkich dookoła bo on nie potrzebuje many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to osobiście syreny kładłem kwadrat, kwadrat, trójkąt + zaraz blok. Jeżeli leżała na ziemi to trójkąt, trójkąt, trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub żeby ładnie wykończyć kółeczko (gdy się pojawi nad syreną) 8)

@Ronx
Niemożliwe, max może 6 tam być tych syren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem: tym razem to chyba jakaś łamigłówka :P Dostałem sie do pierścienia Pandory i poprzesuwałem troche dźwingni po czym dostałem się do pomieszczenia z kałużą i mostem pośrodku. Naprzeciwko jest kolejne pomieszczenie gdzie jest wóz z metalem albo kamieniami (nie wiem dokładnie co to), a po lewej jest obortowa ściana. Wiem, że jakoś muszę się tam dostac ale nie wiem jak. W tym samym pomieszczeniu jest też ściana z miejscem na 2 tarcze. Jedną już włożyłem ale nie wiem skąd zdobyć drugą. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągniesz ten cały dobytek ze sobą (skrzynia z kamieniami) Ciągniesz, ciągniesz aż dochodzisz do tej obrotowej ściany. Obracasz się do niej plecami. Zasadzasz skrzyni siarczystego kopa, ona wjeżdża na przycisk a ty wraz z ścianą obracasz się do nowego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:51, shinian napisał:

Ciągniesz ten cały dobytek ze sobą (skrzynia z kamieniami) Ciągniesz, ciągniesz aż dochodzisz
do tej obrotowej ściany. Obracasz się do niej plecami. Zasadzasz skrzyni siarczystego kopa,
ona wjeżdża na przycisk a ty wraz z ścianą obracasz się do nowego pomieszczenia.

Ooo, w życiu bym nie pomyślał, dzięki za radę, mam nadzieję, że mi się uda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wkładam nową płytę God of War (wczoraj przyszła) do czytnika i nic się nie dzieje. Po prostu słychać jak płyta się doczytuje ale czekałem z 10 minut i cały czas ekran telewizora pozostawał czarny. Czy to możliwe że została źle wytłoczona? Bo inne gry jak Tekken 5 czy MGS3 działają bez problemu. Czy mam ją reklamować?(znaczy płytę z grą god of war?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA!:P Mam problem gram na normalu i jestem przy bogu wojny ,mam juz miecz od bogow i nie mam czarow.Za nic nie moge go pokonac najlepsze wydaje sie L1+X albo r1,O tylko ze on zaraz mnie tymi czarami rozwala i od nowa az w koncu mnie zabija co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to blok. Jedynym ciosem którego nie możesz zablokować to te jego 4 nieszczęsne miażdżące góry. Jego zwykłe ataki mieczem i kończynami blokujesz bez problemu. Od gór uciekasz. Jeżeli zaczyna przyzywać Armię Hadesu to uciekasz na drugi koniec areny i wciskasz blok. Czar nie zdejmie ci żadnego życia. Po udanym bloku kontratakujesz. I tak aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajduje sie w duzym pomieszczeniu gdzie na gorze jest posag bodajze zony posejdona. Dochodzi sie do niego po takich wysepkach.I teraz problem w tym ze nie wiem co zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh rzeczywiście to jest jedno z bardziej zaskakujących miejsc w grze. Najpierw pociągnij za dźwignię, skacz po platformach aż do podnóża posągu. Zbierz orby z obu skrzyń. Wskocz z powrotem do wody. Wróć do dźwigni. Ponownie za nią pociągnij. Teraz nie wskakuj na platformę a prosto do wody. Płyń do samego dna, tak aby podstawy platform mieć po swojej prawej stronie. W ostatnim słupie od platformy wykonany jest otwór. Swoista winda. Musisz do niej wpłynąć. W momencie gdy platforma zacznie się obniżać, Kratos ruszy wraz z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:45, shinian napisał:

Heh rzeczywiście to jest jedno z bardziej zaskakujących miejsc w grze. Najpierw pociągnij za
dźwignię, skacz po platformach aż do podnóża posągu. Zbierz orby z obu skrzyń. Wskocz z powrotem
do wody. Wróć do dźwigni. Ponownie za nią pociągnij. Teraz nie wskakuj na platformę a prosto
do wody. Płyń do samego dna, tak aby podstawy platform mieć po swojej prawej stronie. W ostatnim
słupie od platformy wykonany jest otwór. Swoista winda. Musisz do niej wpłynąć. W momencie
gdy platforma zacznie się obniżać, Kratos ruszy wraz z nią.


heh zdenerwowalem sie ze dlugo nie mialem odpowiedzi i postanowilem kolejny raz sprobowac i odziwo mi sie udalo odkryc ten otwor:P;) ale i tak dzieki za odpowiedz i pewnie nie ostatni raz bo bede mial jeszcze duzo problemow zapewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dotyczacy GoW2 przeczytalem w poradniku ze w lokacji ktora nazywa sie Great Chasm ma byc Ikar , jak ide to widac skrzydla pod podloga(?) , a potem znikaja i nie wiem co zrobic dalej help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:45, KonLee napisał:

Mam problem dotyczacy GoW2 przeczytalem w poradniku ze w lokacji ktora nazywa sie Great Chasm
ma byc Ikar , jak ide to widac skrzydla pod podloga(?) , a potem znikaja i nie wiem co zrobic
dalej help!!

Tak się składa, że to jest temat dotyczący God of War (1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w god of war i nie mogę przejść takiego czegoś :

Płynę sobie i kiedy wypływam na powierzchnię to jestem w tym pomieszczeniu gdzie trzeba przeciągnąć dźwignię i skakać na cztery platformy następnie jestem przed posągiem Amphrodyty czytam księgę i pisze że "tylko Amphrodyta wie gdzie znajduję się sekretne wyjście" i nie wiem co dalej robić, więc jak ktoś wie co zrobić to czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować