Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - premiera już 16 stycznia!

79 postów w tym temacie

Następna beta.... kaszana z blizza rodem.
Jacie czy oni wypuszczą coś dobrego wkońcu? :(.
Po co w ogóle ja się o to pytam przecież to dusigrosze tak samo jak CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamień z serca, dziękuje bardzo CDP :) Jeszcze tylko mi brakuje małego zdania że będzie wystarczająca ilośc kopii na zrealizowanie wszystkich preorderów. Ale i tak ciesze się z newsa jak dziecko.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nie moge sie doczekac juz :)

a jak dla Ciebie Sarevok 1 to kolejna podkreslam kolejna kaszana blizarda to ty chyba od wczoraj w gry grasz, bo jak narazie wszystkie gry jakie blizard wypuscil byly hitami, a niektore maja po 10 lat i nadal ciesza. No ale coz niektorych cieszy diablo,starcraft,warcraft etc a innych carmagedon rofl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!
Teraz tylko potwierdzic zamowienie i czekac na kuriera. A potem 2 dni wyklinania Blizza, ze nie mozna zalogowac sie na account management. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co było tyle złości, wieszania psów na CDP, wyzywania, przezywania i marudzenia? Może teraz panowie uprzejmi inaczej jakieś przepraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czy można zmienić rodzaj dostawy z PP na kuriera ??

Próbowałem w Moich zamówieniach, ale nie mogę zmienić dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 12:01, m1szer napisał:

To ktos zamowil poczta? :O ;)

teraz dojrzałem pomyłkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 12:00, Air napisał:

Kurcze, czy można zmienić rodzaj dostawy z PP na kuriera ??

Próbowałem w Moich zamówieniach, ale nie mogę zmienić dostawy.


Możesz anulować to zamówienie, i złożyć ponownie wybierając już wtedy kuriera. Oczywiście o ile nie potwierdziłeś już zamówienia. Ale jeśli pre-ordery nie zostały jeszcze wysłane, to nie miałeś nawet takiej możliwości :)
Także ponowne złożenie zamówienia to zdaje się jedyna metoda zmiany rodzaju dostawy :(

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczeście, a raczej jego brak zamówienia będą rozsyłane zgodnie z datą zgłoszenia chęci zakupu (preorder) czyli jak anuluję i zamówię nową to albo dostanę i tak później albo załapię się na drugą partię dostawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, lepiej juz nie zmieniac. Ja zamowilem 6 pazdziernika, wiec jestem z przodu kolejki (chyba preorder puscili 5 lub 6 wlasnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie natomaist wydaje, ze kto pierwszy potwierdzi zamowienie ten dosatnie rge pierwszy. Przeciez nikt nie bedzie czekal na swiete krowy ktore pozamawialy w pazdzierniku a potiwerdzily 2 dni po przyslaniu mejla do skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować