Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - premiera już 16 stycznia!

79 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem WOW’a , jak by nie ten abonament to bym się tak długo nie zastanawiał. No niestety nic nie jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos pieniedzy, juz zamowilem ale nie mam grosza wiecej niz potrzeba, nigdzie nie pisze dlatego chce sie spytac czy z w dodatku tez jest free month??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie troszke poczekam, na pieniazki. Hmm wazne zebym w kazdej chwili mial gre pod reka hehe.
A co do Sareavoka to w sumie mu sie nie dziwie, kiedy ja mialem 7 lat dla mnie tez erpegi wydawaly sie za trudne, zebym mogl sie nimi interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ja mam teraz dylemat czy potwierdzac zamowienie i miec nadzieje ze dostane 16-ego czy zarezerwowac kopie w Empiku (choc tam facet tez powiedzial ze _chyba_ napewno beda miec w dzien premiery)...

Moim zdaniem nie ma co czekać na Empiki. Dowiadywałam się, kiedy gra u nich będzie (bo mam jeden Empik pod nosem to mi się zamarzyło pobiec do niego i od razu dorwać grę w swoje ręce bez czekania), ale grzecznie odpowiedzieli, że "kiedy dostaną i wyłożą na półkę to będzie". Tak więc wole poczekać na kuriera niż mieć grę parę dni po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:45, Sareavok1 napisał:

Następna beta.... kaszana z blizza rodem.
Jacie czy oni wypuszczą coś dobrego wkońcu? :(.
Po co w ogóle ja się o to pytam przecież to dusigrosze tak samo jak CDP.

Nie masz się czym przejmować kolego ... gra i tak jest od 12 lat :)
Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość, w sklepie jest kilka tytułów Królika Bystrzaka, poproś tatę to Ci kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Sarevoka mnie rozwaliła ,o ile co do gry to może sie mu nie podobać ,ale co do tego że CDP są "dusigroszami" się zgodzić nie mogę (Medival II za 59 zł?!?! cholera musze sie pospieszyć bo mi wykupią!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w Insiderze w CDA pisze, że WoW:BC ma być dopiero Luty/Marzec , czyżby ma być specjalna obsuwa premiery, czy cofka premiery :P - na to pytanie odpowiedź poznamy za tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wypowiedź Sareavoka głęboko ukłuła grupke forumowiczów. I dobrze. Ma prawo do wyrażania swoich myśli i swojego zdania. A to, że część z was jest fanami WoWa nie oznacza, że macie publicznie gadać na niego bzdury i wyzywać od dzieci. To wy jestescie raczej dziećmi ze względu na szczeniackie zachowanie i to wam radze sie zastanowic czy przygody Hugo to nie gra bardziej odpowiednia dla was niż WoW ;-)

I co World of Warcraft powiem jeno, że to najgorsza gra Blizzarda jaka ujrzała światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nawet w gre nie grales, a wyrazasz opinie z ktora nie zgadza sie hmm... 8 mln ludzi? Ojej, ale przeciez to jest "najgorsza gra Blizzarda jaka ujrzala swiatlo dzienne". Oczywiscie boli mnie to, ze nawet nie podkresliles ze jest to: bledne bo bledne, ale twoje zdanie, a nie pozostalych ludzi.
BTW: Mi nie przypadlo do gustu Diablo 1, to znaczy ze jest to najgorsza gra wydana przez Blizz? :) Ruszyc trzeba troszke lepetynka i zaprzestac uwazanai sie za pepek swiata.
Pozdrawiam
Pawson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.01.2007 o 16:58, Mistic napisał:

I co World of Warcraft powiem jeno, że to najgorsza gra Blizzarda jaka ujrzała światło dzienne.


Tak, ja też bym nazwał grę na która mnie nie stać "najgorszą jaką ujrzała światło dzienne". Przykre trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:54, Pawelt napisał:

Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość, w sklepie jest kilka tytułów Królika Bystrzaka, poproś
tatę to Ci kupi :)

Wydupcaj !!:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jest jedyną grą na którą wydaję wszystkie pieniądze, które zbieram, i nie zaluje, przykro mi, że niektórzy nie wiedzą co to prawdziwe gry komputerowe i non-stop naparzają w piracką fife, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoWa grałem przeszło rok. Nie gram juz od około pół roku.
BC oczywiscie nie kupuję bo raz, ze nie mam kasy, a dwa ze wcale mnie nie ciągnie spowrotem do tej gry.
Mam swoje gry, do których bardzo często i regularnie powracam. WoW póki co do nich nie należy.

PS. I dobrze, bo jeszcze bym się zruinował :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:58, Mistic napisał:

Widze, że wypowiedź Sareavoka głęboko ukłuła grupke forumowiczów. I dobrze. Ma prawo do wyrażania
swoich myśli i swojego zdania. A to, że część z was jest fanami WoWa nie oznacza, że macie
publicznie gadać na niego bzdury i wyzywać od dzieci. To wy jestescie raczej dziećmi ze względu
na szczeniackie zachowanie i to wam radze sie zastanowic czy przygody Hugo to nie gra bardziej
odpowiednia dla was niż WoW ;-)

I co World of Warcraft powiem jeno, że to najgorsza gra Blizzarda jaka ujrzała światło dzienne.

Taaaaa i 7,5 miliona graczy gra w ten shit. W ogole grales w ta gre ? Cos chyba znaczy ta pokazna liczba graczy. Jak ponad 3 miliony graczy gra w Gears of War to tez ta gra jest shitem, a gracze fanatykami ? Cos jest w tym, ze w nia graja i sie ciesza na jej widok. A wypowiedz Sareavoka byla beznadziejna, widac ze gosciu nawet nie ma pojecia czym jest WoW. Ty tak samo jesli podzielasz jego zdanie.
Ja gralem i nie lubie WoWa tylko dlatego, ze pvp jest zbyt uproszczone no i na abonament trzeba bulic. GW bardziej do mnie przemawia, jesli juz mialbym wybierac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:08, Sareavok1 napisał:

Wydupcaj !!:P.


I powiedz mi co taka wypowiedzia reprezentujesz ? Naprawde poziom 11 latka, ktory uzywa slow, ktore nawet nie wiadomo co znacza oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:14, Ranger-NK napisał:

I powiedz mi co taka wypowiedzia reprezentujesz ? Naprawde poziom 11 latka, ktory uzywa slow,
ktore nawet nie wiadomo co znacza oO

Jak nie wiadomo co oznacza to na jakiej podstawie uważasz mnie za poziom 11 latka.
Esox luciuls - wiesz co to oznacza?? - pewnie powiesz, że mam 7 lat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować