Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - premiera już 16 stycznia!

79 postów w tym temacie

czy cos stalo sie z europejskimi serwerami ze nie mozna sie zalogowac ani wejsc na europejska strone wowa? przy logowaniu wyskakuje mi taki blad: "Unable to validate game version. This may be caused by file corruption or the interference of another program. Please visit www.blizzard.com/support/wow for more information and possible solutions for thi issue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cos stalo sie z europejskimi serwerami ze nie mozna sie zalogowac ani wejsc na europejska strone wowa? przy logowaniu wyskakuje mi taki blad: "Unable to validate game version. This may be caused by file corruption or the interference of another program. Please visit www.blizzard.com/support/wow for more information and possible solutions for thi issue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 15:30, Draqoon napisał:

czy cos stalo sie z europejskimi serwerami ze nie mozna sie zalogowac ani wejsc na europejska
strone wowa? przy logowaniu wyskakuje mi taki blad: "Unable to validate game version. This
may be caused by file corruption or the interference of another program. Please visit www.blizzard.com/support/wow
for more information and possible solutions for thi issue"


Co się miało stać... Patcha zarzucili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:53, Szatanista napisał:

a kiedy bedzie spolszczenie do world of warcraft i czy bedzie zlota edycja tej oto gry????????????????

na jakiej ty planecie żyjesz NIE BEDZIE spolszczenia i NIE BEDZIE złotej edycji WoW''... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy wszystkie zamówienia pre-order zostaną zrealizowane do 16 stycznia czy będzie jakiś problem i okaże się 14 stycznia 2007 i braknie pewnej ilości gry co doprowadzi do cięć? Proszę o odpowiedz przedstawiciela CDP.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 00:27, erachim napisał:

Mam takie pytanie czy wszystkie zamówienia pre-order zostaną zrealizowane do 16 stycznia czy
będzie jakiś problem i okaże się 14 stycznia 2007 i braknie pewnej ilości gry co doprowadzi
do cięć? Proszę o odpowiedz przedstawiciela CDP.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

niewiem ja mam złożone zamówienie 1.11.2006 a mamy już 11.01.2007 i paczuszka z WoW TBC czeka na wysyłke (jest spakowana i ready) w dniu 15.01.2007 więc na premiee wpadnie w moje rączki ^^ (ja chce już....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie dzisiaj mape outlandu i nie widzialem zadnych lokacji ponizej 58 lvl, i kontynent taki sredniej wielkosci, wie ktos moze gdzie bedzie np BE/Draenei Starting zone albo chociaz lokacje o nizszym levelu?? Chyba nie dadzą dwóch nowych ras do Azerothu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Papas
Lokacje startowe nowych ras są, o ile dobrze pamiętam, gdzieś w Azeroth... do jednej z nich można dopłynąć z Teldrasil (zapewne Draenai). Co do lokacji o niższych lvlach- takowych chyba w Outlandzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to znaczy, że do Azeroth też jeszcze jakieś tereny dojdą. No to spoko, ale miałem nadzieje pozwiedzać sobie outland zanim nabije odpowiedni level. Uwielbiam chodzić po świecie, raz poszedłem do Silithus pod wejscie do Ahn''Qiraj druidem na 37 lvl. Non- stop travel form a jak mnie zabijali to lecialem do ciala i znowu bieglem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadome jest, ze lokacja startowa Draenei miesci sie bedzie na pld-zach od Kalimdoru i mozna tam doplynac statkiem z Auberdine. A lokacja Krwawych Elfow, bedzie na samiuskiej polnocy Azaroth ponad Eastern Plaugeland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle ściema, mieli wysyłać 15.01 bo taką notkę miałem na zamówieniu, a teraz jak gdyby nigdy nic przemianowali to na 16.01.

Ostatni mój zakup na gram.pl. Zero odzewu na pytania, jedna wielka porażka ten kontakt@gram.pl.

Jakby nie mogli się wcześniej przygotować, ale taka jest już ta Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować