Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu na reklamę Guild Wars PL!

44 postów w tym temacie

REWELACYJNIE zaprojektowana reklama. Tylko, szkoda, że autor użył wszystkich scen z gotowego trailera guild wars nightfall a dodał sam tekst, muzykę oraz 5 obrazków. Ale pewnie to nie było ważne?
Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta.. totalna beznadzieja. Pójście na łatwiznę.
Nawet nie zmienił standardowej czcionki w Windows Movie Maker.
Żenada...

Zero własnej inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:53, Allanon napisał:

ta.. totalna beznadzieja. Pójście na łatwiznę.
Nawet nie zmienił standardowej czcionki w Windows Movie Maker.
Żenada...

Zero własnej inwencji.



Tak może i masz rację, nie znam się na robieniu takich rzeczy, ale pomyśl w takim razie jaki był poziom pozostałych prac skoro (wg. Twoich słów) "ta.. totalna beznadzieja" wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:53, Allanon napisał:

ta.. totalna beznadzieja. Pójście na łatwiznę.
Nawet nie zmienił standardowej czcionki w Windows Movie Maker.
Żenada...

Zero własnej inwencji.



trzeba bylo zrobic lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:53, Allanon napisał:

Nawet nie zmienił standardowej czcionki w Windows Movie Maker.
Żenada...

Było samemu spróbować. Bo wiesz, takie konkursy nie polegają na tym, żeby zrobić dzieło sztuki ale żeby zrobić coś lepszego niż pozostali. To tak jak z uciekaniem przed lwem, nie trzeba być szybszym od lwa, trzeba być tylko szybszym niż pozostali uciekający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądre strasznie powyższe komentarze, tylko że są dwa detale:
Nie znamy jakości pozostałych prac ale założyć można od momentu obejrzenia pracy, że wątpliwym jest fakt, że praca ta posiada największy wkład własny.
Co z tego, że jest najladniejsza, skoro ma w sobie praktycznie zerowy wkład własny?
Idąc powyższymi komentarzami, to przy takich pracach wystarczy, sciągnać oficialny filmik i dodać napisy.
Taka praca, ma prawo wygrać z innymi, które np: są zrobione od początku do końca przez kogoś, ale mają gorszą jakość?
Niech wam to da do zastanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro film wygrał, to już coś znaczy.
Na pewno nie było zerowego wkładu własnego, bo jednak coś tam jest. Jeśli ktoś twierdzi, że to żenada, to zgadzam się z każdym kto już powiedział "Zrób lepszy" i dodam, "zaprezentuj, a wtedy go ocenimy i nie będziesz taki hej do przodu".

Fakt jest taki, że animacja nie jest wysokich lotów, raczej prosto wykonana. Zgadzam się, że można było dodać tam sporo więcej. Czcionka faktycznie nie zachwyca... Muzyka nawet mi się podobała, ale dla mnie, jeśli miałbym prezentować jakiś produkt, to przynajmniej przez 15 - 20 sekund wrzuciłbym ostrego rocka i scenę walki, aby mógł przejść dreszcz podekscytowania. To zawsze działa.
Podsumowując i nie rozpisując się, film nie robi na mnie wielkiego wrażenia, ale jeśli wygrał, to na pewno nagroda mu się należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet coś tam zrobiłem, ale nie dokończyłem po prostu za mało czasu, a tu mi się rzucił pomysł by zrobić filmik świąteczny z Settlersami :-)

Dokończę to co tam zacząłem i dam na youtube :) Nagrody nie będzie, ale będę miał małą satysfakcję, że coś tam zrobiłem i dokończyłem :D

PS: Filmik nie jest taki zły!!! Gratulacje!!! :)
Pamiętajcie jeszcze, że autor miał tylko 10 MB! Jak na filmik to bardzo mało, bo moje mają po 45MB ;p Zależy mi po prostu na jakości :D
PS2: Fajnie, że teraz wszystkich newsy stają się multimedialne :D O wiele przyjemniej się czyta serwisy w kolektywie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Startowanie w jakimkolwiek konkursie, wiąże sie ze zgodą na bycie ocenianym, i gadani "zrób lepsze" możecie sobie wsadzić. A pozostaje faktem, że a to co wygrało, to jakaś kpina, zgadzam sie z przedmówcami, inwencja prawie żadna, ale i sama forma tekstowa, ledwo poprawna. Do ego całkowity brak dynamiki tekstu, w ogóle nie gra on z tym co na ekranie, i sama długość w zyciu nie kupiłbym produktu na którego reklamówce zaczynam ziewać.

Proponował bym zamieścić inne prace dla porównania, bo albo były to straszne beznadzieje, albo ktoś sie nie znał na ocenianiu, lub co gorsza wepchnął swego protegowanego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie, to juz zaczyna być śmieszne. Dajcie sobie na wstrzymanie.
Zrobilibyście lepsze? Trzeba było wziąc udział.
Inaczej byście ocenili? Trzeba było dołączyć do redakcji kiedy była rekrutacja, wtedy byscie tez oceniali.
Ocena jest ostateczna i nie podlega zmianom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza że to zwycięska praca.
Nawet używając tylko dostępnych trailerów wydaje się że można to było zrobić ciekawiej (choćby bardziej klimatyczną czcionkę użyć).
Doczepie się jeszcze może muzyki bo niewątpliwie jest ona w porządku ale została ona żywcem sciągnieta z jednego z trailerów z Lineage 2 (o ile się nie mylę to z C5) słychać nawet odgłosy walki :p
Mała ironia że do reklamy jednej gry użyta została muzyka z konkurencyjnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odkryj nowy ,wspanialy swiat w ktorym jestes... bohaterem. Odkryj nowe lokacje, umiejetnosci i klasy postaci
:/ jak tak mozna pisac o takiej grze jaka jest guilt(y) wars ? Dżizus ku***, nigdy w zyciu nie kupie podobnej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można oceniać innych prac jak się ich nie wiedziało. Może ta wygrała bo była jedynym filmikiem albo po prostu miała "to coś" co spodobało się jury ;). Mi np. ten filmik się podoba ... szkoda tylko że nie można zobaczyć innych prac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować