Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu na reklamę Guild Wars PL!

44 postów w tym temacie

Thoor może źle to zrozumiałem, ale jeżeli dobrze to wracaj do swojego świata World Of Warcraft i przestań obrażać równie dobre gry w które nie grałeś a są konkurencją dla twojego ''ukochanego'' WoWa. Jeżeli nie chodziło ci o to że GW jest beznadziejne to przepraszam ale to wynika z treści posta

co do filmiku: zapomniałem o konkursie a ten zwycięski to dosłownie obraza, kopia czyjejś roboty. Ale coż regulamin nic nie mówił o kopiowaniu cudzej roboty i podkładaniu napisów, więc serdecznie gratuluje wygranej i doradzam aby następnym razem włożyć w to trochę własnej inicjatywy ( na przyszłość całkowite wyłączenie HUDa/Interfejsu to CTRL + SHIFT + H )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:27, Selv napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=uPs-IoXcXrQ

Wygrałbym coś ? Wygrałbym?!
ŻENADA!


wybacz, ale twoja praca to TOTALNY brak wkladu wlasnego - po prostu wklejony trailer :) W zwycieskiej pracy opisal chociaz klasy postaci i dodal jakis tekst.

Aczkolwiek poziom zwycieskiej pracy jest niski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udaaałooo sięęę :) !

Wiecie, moje umiejętności graficzne są raczej marne, dlatego postanowiłem zrobić coś, w czym jestem lepszy, czyt. pisać. Ale żeby nie było, że ja tylko piszę, to ja zrobiłem to w formie graficznej :) . Ale doskonale wiem, mogło być lepiej...

I jak ;) ?

PS Nie mogę się już doczekać, imienne gadżety, ach...! :D

20070109151219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria wygrałem! o.O
Boże, aż spadłem z krzesła...pracę zrobiłem w ostatnim momencie, kiedy wrocilem ze świąt, a tu taka niespodzianka... Dziekuje Jury ;)
Co do tego filmiku... Mam wrażenie, że mogli sie pomylić, bo chociaz ja gram nałogowo w GW, to nie oglądałem tego trailera ;) Jednak, to trochę niesprawiedliwe, że wygrał ''prawie'' gotowiec, ale to nie do mnie należy sądzic ;)
Ważne, że jest nagroda :D:D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podoba mi się średnio, szczerze mówiąc nie podoba. Ale gratulacje autorowi się należą, skoro zdeklasował konkurencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacz! Niemorzlife? Jakiem przeciesz musialem znalezc linga! Naprawofałem siem!

A tak serio, to czy wymienienie klas (bo opis to za duże słowa) umożliwiło by mi branie udziały w konkursie? Chyba coś nie tak, prawda? ;]

PS: Błędy wyżej nie dotyczą żadnego postu, powstały pod wpływem emocji związanych z ogromną zazdrością nagród oraz zrzędliwością mojego ego, zmieszaną z twardym i ale samolubnym poczuciem humoru.

Monk: jak dla mnie, wygrałeś!
Dodaj tylko fragment ze storage a w nim procentowe spadki cen od ukazania się polskiej wersji gw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 14:12, Lestat_22 napisał:

Jakość pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza że to zwycięska praca.
Nawet używając tylko dostępnych trailerów wydaje się że można to było zrobić ciekawiej (choćby
bardziej klimatyczną czcionkę użyć).
Doczepie się jeszcze może muzyki bo niewątpliwie jest ona w porządku ale została ona żywcem
sciągnieta z jednego z trailerów z Lineage 2 (o ile się nie mylę to z C5) słychać nawet odgłosy
walki :p
Mała ironia że do reklamy jednej gry użyta została muzyka z konkurencyjnej produkcji.


Tak, zgadza się. Muzyka (wraz z odgłosami walki itp.) została zapożyczona z trailera Lineage 2 Chronicle 5 - dokładnie to tego: http://www.youtube.com/watch?v=8bb2nPM55rs

Obie produkcje Lineage 2 jak i Guild Wars są NCsoft-u więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie).

Wygrała nie jedna praca, a dziesięć. Film, który zajął pierwsze miejsce, uzyskał po prostu najwięcej punktów w naszym redakcyjnym głosowaniu.

Jeśli komuś się on nie podoba, proszę nie mieć pretensji do nas. Ocenialiśmy tylko to, co dostaliśmy.

Kolejne zwycięskie prace będą publikowane u nas sukcesywnie do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:36, Kamil.i.Maciek napisał:

Pamiętajcie jeszcze, że autor miał tylko 10 MB! Jak na filmik to bardzo mało, bo moje mają
po 45MB ;p Zależy mi po prostu na jakości :D


Wszyscy mieli 10 mb. W Movie maker można stawić wielkość filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:36, Selv napisał:

Nagroda powinna powędrować do Arena Net :)
Taka prawda.


Selv, daj już sobie spokój. Zaczynasz budzić śmieszność, nie tylko u mnie. No dobra, dostaniesz już ten jeden gadżet. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, gadzet gadzet! :)
Czeka na gadzet, juz prace są super!!!11

Zdania nie zmienie i mnie HumanGhost gadzetem nie przkeona <foch> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować