Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Gotowe na wszystko w super cenie!

23 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko u nas kupicie grę Gotowe na wszystko za jedyne 49,90 PLN (oszczędzając 30 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Gotowe na wszystko w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wspomnę już o tej śwince. Będę oryginalny. Już o śwince nic nie napiszę, nic a nic, żeby nie było niczego
Koniec, ani jednego słowa o śwince więcej. NIIIIEEEEEEEEE, nie napiszę znów o śwince. Nie!!!!!

Swoją drogą to ta gra to takie mocno ułomne simsy. A świnka jest......

Nic więcej o śwince, nic więcej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie sprzedawać takie świnki albo dodajcie do edycji kolekcjonerskich gier. Napewno podniesie sprzedarz. (ja osobiście chętnie bym kupił sobie kilka takich świnek i postawił na półkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnki są wszędzie genialne ale akurat wątpię żeby ktokolwiek zamówił tą grę...
Eee ... (ciekawe czy będzie można kupić takie świnki?:D Mini figurki:D) Na pewno 99% graczy ma taką świnkę na Pulpicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech zgadzm sie z tobą są to przekopiowane simsy którym nikt niedorówna (simsom) tak pozatym to nie dla mnie gra jedy co lubie robic z simami to ich zabijac bonudzi mi sie ta gra czyli ta tez mi nieprzypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować