Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Blink 182

45 postów w tym temacie

Taki wątek był bardzo potrzebny, bo Blink 182 to zajebisty zespół. Wszystkim polecam przesłuchać ich utwory. Oby ten temat się rozwinął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:29, oski007 napisał:

Blink 182 to zj.....y zespół i tyle.


Po pierwsze zdecyduj się, a po drugie tutaj nie przeklinamy. Dostajesz ostrzeżenie, radzę przeczytac regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:30, Budo napisał:

> Blink 182 to zj.....y zespół i tyle.

Po pierwsze zdecyduj się, a po drugie tutaj nie przeklinamy. Dostajesz ostrzeżenie, radzę przeczytac
regulamin.

Dobra to SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki temat, to dobry pomysł, bo waira w ogólnych tematach o muze gada o wszystkim, a tematów jeszcz eo konkretnych zespołach nie ma tak dużo więc nie widzę problemu narazie...ten temat się rozwinie i gitara ;]

A co do samego Blinka...zacząłem tego zespołu słuchać gdzies 5 tygodni temu i do tej pory żadna piosenka mi sie nie znudziła....zespół kapitalny i naprawdę warty przesłuchania..tak dla ciekawostki, to alski na niektore ich piosenki lecą (Miss you, Always, czy Down ;) ) Sciągnąłem sobie ich całą dyskografie no i słucham jej i słucham...Polecam wszystkim ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:47, mroczny mrok napisał:

Mógłbyś przynajmniej nie pisać, że ściągnąłeś...
dajcie jakieś linki z teledyskami.

Też to zauważyłem. Ale nie chciałem nic mówić. A jeśli chodzi o zespół to słyszałem kilka ich kawałków i są całkiem fajne jak na ten rodzaj muzyki. Ja jednak to inna wiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sciągnąłem od kumpla...Wy mysleliście, że ja tutaj zasysam piosenki jak moge ? Ej no bez jaj...kumpel ma wtyki ;]

Teledyski znajdziesz na Youtube.com.....wpisz sobie Always, I Miss You, First Date, Joise, Feelin'' This, Stay together for the kids ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by trochę wam przybliżyć:

Blink 182 i jego historia:

Blink 182 pochodzą z San Diego. Grają szybkiego, melodycznego punk - rocka, ich teksty natomiast są zabawne i wesołe. Mark Hoppus (bas i śpiew), Tom DeLonge (gitara i śpiew) oraz Scott Raynor (perkusja) poznali się kilka lat temu na corocznym obozie Future Proctologists of America. Zgromadzeni dookoła ogniska rozpoznali w sobie ta sama miłość do muzyki, dziewczyn, imprez i życia. Tamtej nocy narodziła się legenda. Na początku zaczęli występować jako "El Cuatro and the Cajones" - meksykański zespól grający na weselach, urodzinach i innych tego typu imprezach. Odłożyli jednak na bok swoje sombrera, podłączyli się do wzmacniaczy, aby szerzyć dobra wole, pozytywny nastrój i uwielbienie do śmiechu i humoru na całym świecie. Od tamtej pory Blink 182 grali miedzy innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii i Australia z takimi zespołami jak Pennywise czy NOFX. W 1995 roku Blink 182 wydali w wytworni Grilled Cheese swój pierwszy album długogrający - "Cheshire Cat". Rok później podpisali umowę z wytwórniami Cargo Music i MCA Records. W 1997 wydali swój drugi album "Dude Ranch". To właśnie on (a zwłaszcza single "Dammit", "Josie" i "Lemmings") przyniosły zespołowi sławę (głównie w USA Kanadzie i Australii). W lecie 1998 roku zespól opuścił Scott Raynor. Postanowił powrócić do szkoły. Nowym perkusista został Travis Barker (wcześniej grał w zespole Aquabats). W grudniu 1998 zespól rozpoczął prace nad swoim trzecim albumem - "Enema Of The State". "Enema Of The State" został nagrany pomiędzy styczniem i marcem 1999 roku w San Diego. Producentem został Jerry Finn, pracujący wcześniej m.in. z zespołem Green Day. Amerykańska premiera tego albumu odbyła się 1 czerwca 1999. Premiera europejska na przełomie 1999 i 2000. Ukazały się trzy single z tego albumu - "What''s My Age Again" , "All The SMall Things" oraz "Adam`s Song" . To właśnie dzięki tym trzem singlom i dwom genialnym teledyskom, zespól został odkryty w Europie. W listopadzie 2000 roku w sklepach muzycznych ukazała się nowa płyta blinków, zawierającą materiał koncertowy z trasy promującej "Enema Of The State". Wraz z płytą pojawił się teledysk promujący album "Man Overboard". Obecnie chłopaki pracują nad swoim 5 albumem, który jak i pozostałe krążki został ochrzczony śmiesznym tytułem "Take Off your Pants and Jacket", co na polski można przetłumaczyć: "Ściągnijcie swoje spodnie i kurtki". Album ukazał się 12 czerwca 2001 roku, z tego albumu można posłuchać i pooglądać (teledyski) trzech singli: "The Rock Show", "First Date" oraz "Stay Together For The Kids". Następnym albumem zespołu Blink182 byl album wydany 18 listopada 2003 roku, fanom długo przyszło na niego czekać bo ponad 2 lata. Nowy produkt nazwany po prostu Blink182 (self-titled) jest całkowicie odmienny od poprzednich wydawnictw tego zespołu. Nie możliwe ?! A jednak nowy album nie jest już tak melodyczny, nie ma w sobie tzw, joke-songs (czyli piosenek typu Fuck A Dog, Mothers Day) wiele piosenek ma charakter bardziej poważnych i filozoficznych, brak tutaj już typowych tekstów dla Blinka... Jak na razie ukazały się cztery single z nowego albumu: "Feeling This", "I Miss You", "Down" oraz "Always".

Na początek polecam przesłuchać takie klasyki jak:
- Not Now
- Down
- Man Overboard
- Adam''s Song
- Always
- I Miss You
- Violence
- What''s My Age Again?

To tyle z tych najpopularniejszych i najlepszych. Polecam szczerzę i jeszcze raz proponuję przesłuchać, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to napisałeś ;) Fajnie sie czyta...Nie ma co. Blinkowie na długo jeszcze będą gościć u nas w domach :P Piosenka "Fuck A Dog", to jest chyba jedna z najbardziej bezsensownych piosnek pod słońcem :D Tekst jest rozbijający jak ktoś zna chociaż podstawowe wulgarne zwroty angielskie :PP Przypomina mi rówie bezsensowną piosenkę, ale fajną, piosenkę Offspringa "Da hui" ;) tytuł zajedobry :D Blinka się fajnie słucha i jest bardzo przyjemny dla ucha, które lubi posłuchać dobrego punku...Właśnie sie Not Now zaczyna ;]

teledyski też mają całkiem niezłe :D Zwłaszcza What''s my age again i first date ;] Panienki ponad wszystko..tyle mozna powiedziec :D

Pozdrawiam i przyłączam się do słów Gothicsheepa....Warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą że piosenki Blinka są za bardzo do siebie podobne. Ja tam uważam że wszystkie są fajne i w tym są właśnie podobne. Kurczę, czy blink nie dawał piosenek do któregoś American Pie? Bo chyba w jedynce był jakiś utwór Blink 182.

Btw.
Jak już w rockowym temacie to nie wiecie kto nagrał piosenkę "Scatty doesn''t now" czy jakoś tak? To piosenka z filmu "Eurotrip".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:22, CR7 napisał:

Kurczę, czy blink nie dawał piosenek do któregoś American
Pie? Bo chyba w jedynce był jakiś utwór Blink 182.

Z tego co wiem to chyba do wszystkich części ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy zespół ma charakterystyczne dla siebie piosenki...nie ma chyba takiej kapeli, która każdą piosenkę ma zupełnie niepodobną do poprzedniej..Blink jest bardzo fajny, bo ma dwóch wokalistów, którzy dobrze się dopasowali...Travis na perce, to juz nie mówie co robi...Moim marzeniem jest grac tak jak on. Lepszego perkusisty chyba nie ma. A jak niektórzy twierdzą, że za podobne, to niech sobie techno posłuchają...tam każda piosenka jest identyczna (!)

CR7:
ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na żadne z twoich pytań....

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, kiedy Blink wyda (czy w ogóle wyda) kolejną płytę...Mam nadzieję, że tak, bo muza zajedobra...

P.S

Gothicsheep...Gratulacje za awans na Przodownika...ja powoli nie widze miejsca dla siebie na tym forum...czuje sie w jakims temacie mocnym, ale zawsze rozmawiają akurat o tej rzeczy, którą się nie interesuję...mam pecha...powoli będę kńczyć z tym forum ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:52, Barcelonismo24 napisał:

Ciekaw jestem, kiedy Blink wyda (czy w ogóle wyda) kolejną płytę...Mam nadzieję, że tak, bo
muza zajedobra...

Nie wyda (niestety), zespół skończył swoją działalność już jakiś czas temu. Ale z tego co się orientuję i słyszałem od kumpli Tom, Matt i Travis nadal czynnie uczestniczą w branży. Słyszałem, że dwoje z nich gra w jakiejś kapelo o nazwie "Platz 44". Nie przyglądałem się temu za specjalnie ale teraz nastał czas by się tym zainteresować.

Dnia 23.01.2007 o 19:52, Barcelonismo24 napisał:

P.S

Gothicsheep...Gratulacje za awans na Przodownika...

Raczej nie awans, a powrót ^_^...

Dnia 23.01.2007 o 19:52, Barcelonismo24 napisał:

ja powoli nie widze miejsca dla siebie na
tym forum...czuje sie w jakims temacie mocnym, ale zawsze rozmawiają akurat o tej rzeczy, którą
się nie interesuję...mam pecha...powoli będę kńczyć z tym forum ;]

Pozdrawiam

Trochę to chaotycznie napisałes i niezbyt skapowałem o co chodzi. Ale na wszystko zawsze jest jedna, porządna rada - NIE PODDAWAJ SIĘ!
Życze awansu także na Przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem od niedawna więc nie wiedziałem, że już miałem zaszczyt byc Przodownikiem ;]

A co do tego co chaotycznie napisałem....Jest taki dział jak np. Piłka Nożna...jeżeli o to chodzi, to nie będe ukrywał...znam sie na niej bardzo dobrze. W końcu to moje wielkie hobby. A że w temacie o piłce rozmawiają prawie cały czas o PZPN-ie, no to mam pecha, bo ja tej sprawy nie śledze, bo Polska piłka (prócz reprezentacji) mało mnie obchodzi...mam nadzieję, ze już wiesz o co chodzi ;]...Jest jeszcze kilka takich tematow, ale....m.in. tematy o Gothicu ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że odnawiam ten temat, ale szkoda żeby się zmarnował :P

Ja Blink 182 słucham od jakiegoś tygodnia, ale już mi się cholernie podoba ;) Narazie przesłuchałem ze 100 razy plytę Greatest Hits ;) Jutro biorę się za całą dyskografię i wszytskie płyty innych zespołów w których grają/grali członkowie Blink182 (+44, Box Car Racer, The Transplants, Angels and Airwaves) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować