Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

gram.pl

Niezwykle trudna do zdobycia na całym świecie, unikalna Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft: The Burning Crusade trafiła w limitowanej ilości egzemplarzy do sklepu gram.pl! Fani WoW-a mają więc niepowtarzalną okazję, by stać się właścicielami pakietu, będącego obiektem westchnień setek tysięcy graczy na całym świecie!

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaa!!! Ale cena...
I tak nie kupie bo nie jestem fanem WoW.
Ale Edycja Kolekcjonerska jest wypas.
Gdyby dali jeszcze raz EK Gothica 3 to bym kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa :) 3 stówy za zwykła grę - nie ma to jak wywalać 150 zeta za kilka gadżecików :) Żeby jeszcze przynajmniej było tam coś wartego tych pieniędzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezbyt wysoka cena:) szczegolnie ze na ebayu pojawiaja sie aukcje za o wiele wyzsze pieniadze:) ze nie wspomne juz o zafoliowanych kolekcjonerkach podstawki z cena 1200 $ :)
calkiem niezla lokata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze się że gram.pl dam możlwość kupna graczą z polski tej EK bo takie "grosze", ale wg mnie maniacy WoW pownli wyłączyć te swoje blaszaki i porozmawiać z kumplami na realu i iść na piwo(sory za błędy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:27, Perszink napisał:

ciesze się że gram.pl dam możlwość kupna graczą z polski tej EK bo takie "grosze", ale wg mnie
maniacy WoW pownli wyłączyć te swoje blaszaki i porozmawiać z kumplami na realu i iść na piwo(sory
za błędy)


Maniacy gier MMO potrafią odizolować się od realnego świata i grać godzinami nie jedząc i nie pijąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ludzie nie potrafiący się odizolować od komputera ale nie grający w WoWa siedzą na forum gram.pl i piszą takie bzdety żeby się tylko dowartościować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tym razem CDP się postarał i udało mu się sprowadzić grę (nie tak jak w przypadku kolekcjonerskiej podstawki), ale 300 zł? Cóż, ja raczej podziękuję. Gadżet całkiem fajne, ale za taką cenę to nie kupię. Zwierzątko do gry to całkiem sympatyczny pomysł, chociaż bez żadnego wpływu na rozgrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ptfu jak zobaczyłem cenę to wyplułem cała pepsi jaką mialem na klawiaturke :P. Na szczęscie nie gram w WoW-a wystarczy mi Age of Empires III :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować