Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie, które najpewniej wynika z niedoczytania, choć nigdzie nie widziałem konkretnej informacji, wszyscy Piszą dodatek do WoW''a czy jeśli kupie BC to będe mógł zaczynać grę od zera ? Czy do działania BC potrzebna jest podstawka, czy może jest to samodzielny dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:34, Mistic napisał:

A te inne warunki polegają na podwyższeniu ceny, dodaniu opcji zapłaty wplnami, ogranizeniu
egzemplarzy na osobe?


Jakie inne warunki?? Napisalem wyraznie ze gra wroci na NIEzmienionych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:32, Venom napisał:

Myślę, że najpóźniej o 13 wszystko będzie już działało poprawnie.


Ale o 13.00 większość jest w szkole albo w pracy; czy nie można by wznowić zamówień np. od 16.00? Ja np. do 15.00 mam zajęcia. Jeszcze jedno pytanie: ile egzemplarzy EK jeszcze zostało (tak orientacyjnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:28, Venom napisał:

Jeżeli ktoś zamówił już jeden egzemplarz to nie musi się martwić. Pozostałe osoby będą mogły
zamawiać jutro.


A jezeli ktos zamienil 2 egzemplatze zwykle na 2 EK to co? Zabierzecie mu jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba mieć bogatych rodziców...
Ja tylko nie mogę zrozumieć dlaczego w wersji standardowej nie ma darmowego miesiąca! Klienci powinni decydować za co płacą, a niestety ludzie nie widzą, że dodatek oferujący ledwo procent tego co podstawa kosztuje tyle samo, potwierdzając tym samym, że z graczy można wyciągnąć każde pieniądze za nic.
Paranoja, albo raczej kapitalizm, w tej gorszej odmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:41, Bobo napisał:

Naprawdę trzeba mieć bogatych rodziców...
Ja tylko nie mogę zrozumieć dlaczego w wersji standardowej nie ma darmowego miesiąca! Klienci
powinni decydować za co płacą, a niestety ludzie nie widzą, że dodatek oferujący ledwo procent
tego co podstawa kosztuje tyle samo, potwierdzając tym samym, że z graczy można wyciągnąć każde
pieniądze za nic.
Paranoja, albo raczej kapitalizm, w tej gorszej odmianie.


Czemu odrazu bogatych rodziców ?? ja sam zarabiam na siebie...i zaluje ze niebylo mnie w domu jak news sie pojawil bo bym odrazu 2 kopie zamowil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam sie zastanawiam czemu ten dodatek jest taki drogi a nie ma w nim nawet 50 % tego co w podstawce.Za dwie postacie tyle kasy? Nie powiecie mi ,ze 400 wow juz sie rozeszlo, bo jak ja gralem przez 3 miechy to napotkalem doslownie dwoch polakow wiec gdzie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:52, jac22 napisał:

Wlasnie sam sie zastanawiam czemu ten dodatek jest taki drogi a nie ma w nim nawet 50 % tego
co w podstawce.Za dwie postacie tyle kasy? Nie powiecie mi ,ze 400 wow juz sie rozeszlo, bo
jak ja gralem przez 3 miechy to napotkalem doslownie dwoch polakow wiec gdzie oni?


Wiesz...jak by ci powiedzieć ja przez ROK spotkałem 3 polaków i się bardzo z tego powodu ciesze...jakoś nie szukam "braci" z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PL sprzedalo sie okolo 10k sztuk wowa ;).
widocznie trafiles na server gdzie nie ma Polakow.

Zanim zaczniesz mowic, ze sa tylko 2 nowe rasy ( a ile ma byc, 20?) to zobacz ile jest nowych terenow, itemow, questow, instancji (raidowych, nieraidowych), nowe pvp itd. Lubie jak ludzie wypowiadaja sie na temat, na ktory nie maja pojecia. Zrestza, nie pasuje Ci to nie kupuj. Nikt do glowy Ci spluwy nie przystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:52, jac22 napisał:

Wlasnie sam sie zastanawiam czemu ten dodatek jest taki drogi a nie ma w nim nawet 50 % tego
co w podstawce.Za dwie postacie tyle kasy? Nie powiecie mi ,ze 400 wow juz sie rozeszlo, bo
jak ja gralem przez 3 miechy to napotkalem doslownie dwoch polakow wiec gdzie oni?


Może grałeś na serwerach nie zaludnionych zbytnio przez polaków?
Ja sam gram na serwerze Dragonblight od 23 miesięcy (wtedy to WoW w polsce wyszedł) i znam sporo polaków na tym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuuu ;( !

Kurde, to nie fair... mnie ostatnio nachodzi na WoWa taka ochota jak nigdy. A tu jeszcze takie buty... co z tego że to "high-end content", ale jak się prezentuje, ech...

Wstyd, naczelny strony o MMO o WoWa ledwo tknął ;( . Ale może ktoś chce naprawić moje braki ;P ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować