Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 21:31, Kaday napisał:

Witam. Mam pytanie, które najpewniej wynika z niedoczytania, choć nigdzie nie widziałem konkretnej
informacji, wszyscy Piszą dodatek do WoW''a czy jeśli kupie BC to będe mógł zaczynać grę od
zera ? Czy do działania BC potrzebna jest podstawka, czy może jest to samodzielny dodatek ?


Ha, a ja to wiem ;) .

BC to dodatek, do uruchomienia którego podstawka JEST konieczna. Choćby dlatego, że na kontynencie z BC (Outlands) grasują paskudztwa, których demolowanie przeznaczone jest dla ludzi na poziomach w granicy 58-70 :P ! Podobnie zadania, przedmioty...

PS Jaaa chcęęę WoooWaaa ;( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:06, SzolMisz napisał:

Nie zdarzyleeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((


Z nauka ortografii ?:) A tak na serio to jestem strasznie zadowolony ze CDProjekt sie postaral i wyszarpnal te kilka egzemplarzy no i ze udalo mi sie go zamowic. Fakt cena niska nie jest troche mi przyszla zona glowe zmyje ze czesc wyplaty wydam na gre ale coz po to sie pracuje zeby cos sie od tego zycia mialo no nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat sprzedazy WoW tBC EK w sklepie przedstawia sie mniej wiecej tak:

Edycja kolekcjonerska WoW tBC do sprzedazy wroci ponownie - ok. g.15-16.00, 10.01.2007.

aktualnie wstrzymalismy mozliwosc skladania zamowien, poniewaz patrzac na to co dzieje sie z tym wydaniem na swiecie (i fakt, ze nie udalo sie nam zdobyc EK podstawki), chcielismy wystapic w roli Robin Hooda....
czyli w miare mozliwosci, udostepnic mozliwosc zamowienia jak najszerszej grupie graczy. za utrudnienia przepraszamy i do gry wracamy juz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:58, Yarmol napisał:

Czy mogę zamienić zamówioną już zwykłą edycję BC na BC: EK?


tak, bedzie taka mozliwosc. zaznaczam, ze mozliwosc bo tutaj naprawde czas bedzie decydowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, zrobilem co trzeba.
W info o moim zakupie widnieje informacja ze mam zamowione 2x TBC w edycji kolekcjonerskiej.
Czy to sen czy nie potrzebuje okularow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do Tuddrussel''a. Ja skorzystałem z możliwości zamiany BC (ze zwykłego na kolekcjonerska). Powinienem sie spodziewać jakiegoś e-maila? Czy jeżeli w zamówieniach mam BC: EK to już wszystko jest ok? Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie do Tuddrussel. Zamawiałem 2 egz BC - zamienilem je na EK. Ale zamienilo mi oba a ja chcialem tylko 1 egz EK. Czy dalo sie to bedzie szybko zmienic? Zamowienie mam z 6.10 jeszcze z gratisowymi smyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:17, Cymciak napisał:

A ja mam jeszcze jedno pytanie do Tuddrussel. Zamawiałem 2 egz BC - zamienilem je na EK. Ale
zamienilo mi oba a ja chcialem tylko 1 egz EK. Czy dalo sie to bedzie szybko zmienic? Zamowienie
mam z 6.10 jeszcze z gratisowymi smyczami :)


trzeba to sie zmieni. no, jutro chlopaki beda mieli troche dodatkowej roboty ;P
smycze, nie ma problemu, do wszystkich preorderowych zamowien BC beda, a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:11, Humster napisał:

czy jest mozliwosc, iz zostanie sprzedanych wiecej niz 400 egzemplarzy?


marzenia, bo marzenia... tak spiewala Natalka kiedys,
naprawde cieszmy sie z tego co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:23, Tuddrussel napisał:

> czy jest mozliwosc, iz zostanie sprzedanych wiecej niz 400 egzemplarzy?

marzenia, bo marzenia... tak spiewala Natalka kiedys,
naprawde cieszmy sie z tego co mamy.


Jestem naprawde zadowolony ze sie wam to udalo zrobic, naprawde zrobiliscie niesamowita niespodzianke masie ludzi (ok 400 :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, zrobilem co trzeba.
W info o moim zakupie widnieje informacja ze mam zamowione 2x TBC w edycji kolekcjonerskiej.
Czy to sen czy nie potrzebuje okularow?

Bump :)

Sir Tuddrussel, odpowiesz mi prosze, bo zaraz Blood Fury dostane i rozwale swoj monitor z wrazenia... Nie moge uwierzyc, ze moze bede wlascicielem BC: EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:54, Tuddrussel napisał:

poniewaz patrzac na to co dzieje sie
z tym wydaniem na swiecie (i fakt, ze nie udalo sie nam zdobyc EK podstawki), chcielismy wystapic
w roli Robin Hooda....


Przyznam, ze Cie nie rozumiem. Co znaczy EK podstawki, co sie dzieje z EK na swiecie. To raz.

Dwa

>> A ja mam jeszcze jedno pytanie do Tuddrussel. Zamawiałem 2 egz BC - zamienilem je na EK. Ale

Dnia 09.01.2007 o 22:54, Tuddrussel napisał:

>zamienilo mi oba a ja chcialem tylko 1 egz EK. Czy dalo sie to bedzie szybko zmienic? Zamowienie
>mam z 6.10 jeszcze z gratisowymi smyczami :)


>trzeba to sie zmieni. no, jutro chlopaki beda mieli troche dodatkowej roboty ;P

Zmieniac zamowienia dla tych, ktorzy nie chca wiecej niz 1 EK, czy dla wszystkich, ktorzy zamienili 2+ sztuk na EK? Ja zmienilem 2,bo chcialem dla siebie i dla mojej drugiej polowki i nie mam zamiaru pisac do CDP, zebyscie mi zmienili na 1 EK i 1 zwykla.

Trzy

Nie bedzie problemu z dostarczeniem EK na 16tego?

Prosze o odpowiedz na moje pytania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:33, m1szer napisał:

Zmieniac zamowienia dla tych, ktorzy nie chca wiecej niz 1 EK, czy dla wszystkich, ktorzy zamienili
2+ sztuk na EK? Ja zmienilem 2,bo chcialem dla siebie i dla mojej drugiej polowki i nie mam
zamiaru pisac do CDP, zebyscie mi zmienili na 1 EK i 1 zwykla.

Wypowiedź dwuznaczna:
a) nie masz zamiaru pisać, bo chcesz 2 egzemplarze EK
b) nie masz zamiaru pisać, ponieważ uważasz, że oczywista jest zamiana jednego egzemplarza EK na edycje zwykłą

Ja nie chcę cwaniaczyć i sprzedawać później tego na allegro, a na 2 egzemplarze po prostu nie mogę sobie pozwolić a ucieszona będzie o jedna więcej osoba. Mi z żoną w zupełności wystarczy jedna EK - o tym marzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dwuznaczna. Skoro pisze, ze dla siebie i dla poloweczki to znaczy, ze raczej nie na allegro :).
Nie mam zamiaru pisac, bo chce 2 EK. Jakos kobity lubia te pety w postaci kotkow, smoczkow i innych pierdol. Poza tym przydadza sie 2 startery dodatkowe do karcianki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować