Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Fajna cenka. A ja właśnie anulowałem zamówienie na BC. Mam dość tej koszmarnej prymitywnej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy leżeli mam już aktualne zamówienie, czyli wow + bc będę mógł do tego dodać edycje kolekcjonerską?
Czy już złożonego zamówienia nie można zmieniać?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do CDP:
Czy jak zamówiłem wczesniej w październiku 2x BC a dzis kolekcjonerska to nie mozecie tego wysła jedna paczka za wczesniej zakupione wpl bo to troszke bez sensu ze tamte przyjda mi za wpl a kolekcjonerska musze 2x oplacic juz w zł. Czyżby tel do was rano do Waszego dzalu obslugi klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jedna osoba moze zamowic wiecej niz jedna kopie? Bo dzisiaj mialem z tym problemy i jak probowalem zamowic wiecej niz 1 to wyskawialo info, ze mozna tylko jedna i nie wiem czy to bylo spowodowane problemami jakimis czy moze jest takie ograniczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem maila od Gram.pl. (01:15 w nocy)

EUREKA! Mogę zamienić zamówiony dodatek do WoW na edycję kolekcjonerską! Yee! Możliwość zamiany od 15:00 dnia 10.1.2007

Panowie to dopiero mają humor. Nakład produktu widnieje jako "wyczerpany", mniej więcej od godziny 19:00. No coż dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wert14 radze przeczytac kilka postow wstecz:

"temat sprzedazy WoW tBC EK w sklepie przedstawia sie mniej wiecej tak:

Edycja kolekcjonerska WoW tBC do sprzedazy wroci ponownie - ok. g.15-16.00, 10.01.2007.

aktualnie wstrzymalismy mozliwosc skladania zamowien, poniewaz patrzac na to co dzieje sie z tym wydaniem na swiecie (i fakt, ze nie udalo sie nam zdobyc EK podstawki), chcielismy wystapic w roli Robin Hooda....
czyli w miare mozliwosci, udostepnic mozliwosc zamowienia jak najszerszej grupie graczy. za utrudnienia przepraszamy i do gry wracamy juz jutro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK może i fajna, ale droga i dla nie grających w WoW''a (czytaj mnie), to tylko ciekawostka. Ale wygląda ładnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos w gram.pl nawala informowanie mailami. Nie dostalem maila, ze moge potwierdzic zamowienie, dopiero dzis rano wlazlem z ciekawosci w "moje zamowienia" a tam "kliknij aby potwierdzic". No to klik w takim razie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Mysle nad zamiana zamowienia na BC EK i mam pytanie, w jaki sposob dokladnie tego dokonac?
Czy dwa zestawy startowe karcianki WOW TCG to te zestawy po 66 kart czy boostery?
wole sie upewnic choc stawiam na to ze to te pierwsze :)
Czy w PvP podkladka z mapa Outland bedzie zapewniac dobry slizg myszce ? ;))))
taki zart oO marny pewnie no niewazne,
chcialbym dowiedziec sie o te dwie pierwsze rzeczy.

pozdrawiam
Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:48, Franekimono napisał:

Dodatek w momencie premiery nie kosztuje tyle co podstawka w momencie premiery


Oczywiście, że kosztuje.
Czysta matematyka:
WoW w dniu premiery 199 zł (179 w tańszych sklepach), ALE w nim był miesiąc czyli (średnio) 52 zł odpada z jego ceny -> 147 zł cena WoWa bez miesiąca.
Dodatek: 149 zł. Mi wychodzi, że drożej!
Ja, żeby teraz wrócić do WoW musiałbym wydać 149 + 52 zł na miesiąc. Ponad 200 zł! A daje mi to nieporównywanie mniej niż sam WoW w dniu premiery za 199 zł!
Przy takiej ilości graczy płacących kasę, nic z tego, że Bliz ponosi większe wydatki, bo z każdego gracza jakiś % idzie jako czysty zysk, więc im więcej graczy -> więcej zysków.
Przy 8 mln graczy (w założeniach przedpremierowych nie planowano miliona) taki dodatek powinien być dodawany za darmo, jako uzupełnienie świata, za które płaci się co miesiąc.

Ale pocieszam się: nie dam się wyrolować tak jak przy WoWie, którego kupiłem w dniu premiery za sporą sumę: teraz kosztuje 99 zł, więc poczekam aż dodatek w promocji z jakimś miesiącem będzie też poniżej stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak duze byly niektore patche. Ten content moglby wystarczyc na 2 dodatki za ktore mozna spokojnie chciec kase. Zreszta wystarczy zobaczyc na inne mmorpg i ich rozszerzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaa :\
Ktoś powie na 100% czy jest miesiąc gratis czy nie ma oraz skąd to wie?
W połowie miejsc napisane, że jest, w drugiej połowie, napisane, że nie ma :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować