Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 10:59, Selv napisał:

Jaaa :\
Ktoś powie na 100% czy jest miesiąc gratis czy nie ma oraz skąd to wie?
W połowie miejsc napisane, że jest, w drugiej połowie, napisane, że nie ma :|


Hmm...a to jakaś wielka różnica ?? I tak trzeba płacić za gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupil 100 kopii jako inwestycje... sprzedal bym je rok pozniej z 100%+ przebiciem na ebay.co.uk heh nawet ceny mieszkan we wroclawiu nie przynosza takiej stopy zwrotu w skali roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć. Mam takie małe pytanko: Dlaczego nie dostałem informacji o Ek TBC na maila, skoro jestem zapisany do newslettera? W ten sposób właśnie nie zamówiłem EK, mimo że cholernie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jest różnica czy mam wywalić 190zł (dodatek+miesiąc) czy tam 240zł (dodatek +prepaid) niż 130zł, zwłaszcza, że było po świętach i jakoś pieniędzy nie ma na frywolne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:31, Dead-pl napisał:

Ja mam na pół roku z góry zapłacone....więc się nie martwie....3xpre-paid i masz święty spokuj
na dłooogi czas ;)


Ja opłacam co miesiąc!:) Nie które miesiące wychodzą troszkę poniżej 50PLN''ow - grosze bo grosze ale zawsze coś - nie ma jak silna złotówka czasami, ale i tak Balcerowicz musi odejść!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie każdy chce się żenić z grą :)
Grałem w wowa pare mcy i się znudziło, pod naporem kobiety kusze się na BC aby się wciągnać na dłużej, zwłaszcza, że są krwawe elfy (w sumie, to najbardziej się nam podoba :]) i tak się zastanawiamy, czy nie zainwestować w coś innego, skoro koszt powrotu miałby wynosić aż 240zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:43, Selv napisał:

Tyle, że nie każdy chce się żenić z grą :)
Grałem w wowa pare mcy i się znudziło, pod naporem kobiety kusze się na BC aby się wciągnać
na dłużej, zwłaszcza, że są krwawe elfy (w sumie, to najbardziej się nam podoba :]) i tak się
zastanawiamy, czy nie zainwestować w coś innego, skoro koszt powrotu miałby wynosić aż 240zł
:/


Tak zwane kuszenie Adama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:23, Tomasztunik napisał:

Ja bym kupil 100 kopii jako inwestycje... sprzedal bym je rok pozniej z 100%+ przebiciem na
ebay.co.uk heh nawet ceny mieszkan we wroclawiu nie przynosza takiej stopy zwrotu w skali roku
:P


Wlasnie przez takich łosi jak ty, tak ciezko jest kupic EK. A prawdziwi gracze cierpia, bo chciwe gnojki chca sobie zarobic pare groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 13:06, Eliotsan napisał:


Wlasnie przez takich łosi jak ty, tak ciezko jest kupic EK. A prawdziwi gracze cierpia, bo
chciwe gnojki chca sobie zarobic pare groszy...

Daj spokój, on przecież żartował... Ludzie, wyluzujcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwowo się robi z deka:) Zatańczmy break''a!:)) Mam pytanie czy mogę spokojnie odejść od komputera przed 15:00 - muszę za potrzebą - a nie chce przegapić zapisów na TBC!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować