Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Ja siedze, po tym co zrobil wczoraj CD Projekt nie mam zamiaru przegapic okazji ponownie.
Nie wiem jak mozna bylo dac do zwyklej sprzedazy wersje kolekcjonerska gdy kilka tysiecy osob zamowilo w przed sprzedazy zwykla.
Ja sie dowiedzialem dzisiaj o 1szej w nocy kiedy nie bylo juz ani sztuki, a zamowienie zlozylem na poczatku grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:17, Eliotsan napisał:

Ja siedze, po tym co zrobil wczoraj CD Projekt nie mam zamiaru przegapic okazji ponownie.
Nie wiem jak mozna bylo dac do zwyklej sprzedazy wersje kolekcjonerska gdy kilka tysiecy osob
zamowilo w przed sprzedazy zwykla.
Ja sie dowiedzialem dzisiaj o 1szej w nocy kiedy nie bylo juz ani sztuki, a zamowienie zlozylem
na poczatku grudnia.


A wszystkiemu winne PO!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee mam pytanie. Podobno można było kupić od 13 ponownie edycję kolekcjonerską ale już pisze że jest nakład wyczerpany. To znaczy że jeszcze tego nie naprawili czy się spóźniłem :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:47, KrzysiekP napisał:

eeee mam pytanie. Podobno można było kupić od 13 ponownie edycję kolekcjonerską ale już pisze
że jest nakład wyczerpany. To znaczy że jeszcze tego nie naprawili czy się spóźniłem :/ ?

Masz napisane na górze strony że o 15 gdzie ty się patrzysz (chyba że jakaś dziewczyna siedzi koło ciebie ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:09, Eliotsan napisał:

Ktos wie gdzie trzeba bedzie kliknac ? Wewnatrz zamowienia ? Czy przy zamowieniu na liscie
zamowien ?


Na razie nie wiadomo:) Żadnego "ludzika" CDProjekt nie ma tutaj żeby mógł odpowiedzieć?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować